Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД судин дуги аорти в Львові

УЗД судин дуги аорти в Оксфорд Медікал ЛьвівУ клініці «Оксфорд Медікал Львів» доступне сканування судин дуги аорти на УЗД обладнанні. Друга назва методу — «УЗД шиї». Це ефективний і сучасний варіант діагностики, за допомогою якого можна виявити всі можливі патології судин. Його призначають не тільки при конкретних проявах, але і з профілактичною метою.

Аорта — ключова судина артеріальної системи людини. Гілки дуги аорти — це підключичні і сонні артерії, які виконують функцію харчування головного мозку.

Направлення на УЗД може видати кардіолог, невропатолог, кардіохірург, терапевт. Пацієнт може сам записатися на діагностику, але за умови, що після звернеться з результатами до фахівця.

Кому рекомендована УЗД судин дуги аорти

З профілактичною метою діагностику хоча б 1 раз на рік слід проходити таким категоріям людей:

 • вік старше 45 років;

 • діагноз «цукровий діабет»;

 • перенесені інфаркт, інсульт;

 • регулярний прийом оральних контрацептивів;

 • високий рівень холестерину в крові;

 • епілепсія;

 • тютюнопаління, алкоголізм будь-якого ступеня;

 • захворювання судин, серця;

 • відхилення від норми артеріального тиску;

 • залежність самопочуття від змін погоди;

 • остеохондроз шийного відділу.

Лікар може призначити УЗД судин дуги аорти перед операцією на серці або судинах. Крім того, діагностика може бути необхідною, якщо пацієнт скаржиться на:

 • постійний свист або інші звуки у вухах;

 • часті болі в голові;

 • проблеми з зосередженістю;

 • погіршення пам'яті;

 • часті запаморочення;

 • відчуття «мушок» перед очима.

УЗД може знадобитися новонародженому: якщо у нього неправильна форма голови або є підозри на серйозні патологічні зміни. Зазвичай це відбувається при ускладнених пологах. 

Протипоказань у УЗД шиї немає: діагностика не чинить негативного впливу, проходить безболісно і не заподіює пацієнту дискомфорт.

Підготовка до УЗД судин дуги аорти

Діагностика не вимагає спеціальних попередніх дій. Досить за 12-24 годин до дослідження звести до мінімуму фактори, що безпосередньо впливають на серцево-судинну систему. Рекомендується відмовитися (або зменшити споживання) кави, чаю, енергетиків, виключити будь-який алкоголь. Перед діагностикою не рекомендується палити. Також краще заздалегідь попередити лікаря «Оксфорд Медікал Львів» про лікарські засоби, якi вживає пацієнт: деякі з них можуть вплинути на дані діагностики.

Дослідження судин дуги аорти

Перед діагностикою лікар просить зібрати довге волосся, а також зняти прикраси та аксесуари з шиї, вух. Пацієнту потрібно перебувати в положенні лежачи, повернувши голову в сторону фахівця, а також сидячи або стоячи. Зазвичай дослідження починається з сонної артерії, а потім лікар перевіряє інші розташовані судини. Тривалість процедури — до 45 хвилин. Результати пацієнт отримує одразу, а для їх розшифровки потрібно проконсультуватися з профільним лікарем.

Переваги УЗД шиї

Пройти дослідження можуть всі пацієнти, без обмежень за віком та іншими критеріями. УЗД — повністю безпечна методика без прямих протипоказань. Неінвазивність робить УЗД повністю безболісною.

У процесі діагностики фахівець може отримати дані про товщину стінок судин, просвіт, швидкість і особливості кровотоку, закупорки і бляшки, тонус судин. Це дуже важливо для виявлення великої кількості патологій.

Але в той же час слід враховувати, що така діагностика — допоміжна. Для постановки діагнозу лікарю знадобляться дані комплексу досліджень.

Експертна діагностика

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» працює апаратура експерт-класу, яка забезпечує сканування судин дуги аорти з високою точністю. Сучасні та комфортні умови, якісна діагностика, комплексні послуги, ввічливе ставлення до клієнтів — переваги нашого центру. Звертайтеся, щоб записатися на діагностику або попередню консультацію лікаря: запишіться через сайт або за номером (032) 245 00 00.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом