Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Реєстрація викликаних потенціалів в Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти реєстрацію викликаних потенціалів (ВП) — вид діагностики, що визначає наявність, характер і розвиток неврологічних патологій. В процесі обстеження лікар оцінює, як відповідає центральна нервова система пацієнта на стимуляцію нервів, що відносяться до периферичної системі.

Що таке реєстрація ВП?

Це обстеження — ефективний варіант допоміжної діагностики при порушеннях слуху, зору або чутливості. Досліджувані викликані потенціали можуть надати важливу інформацію про стан пацієнта. Діагностика дозволить визначити неврологічні проблеми на ранніх етапах, прогнозувати перебіг хвороби, проконтролювати ефективність лікування в динаміці.

Найчастіше регістрацію ВП невролог призначає при діагностиці розсіяного склерозу, новоутворення в голові, після інсульту або при визначенні наслідків черепно-мозкових травм.

Які проблеми можна виявити?

Реєстрація викликаних потенціалів в Оксфорд Медікал ЛьвівРеєстрація ВП разом з іншими варіантами діагностики дає можливість підтвердити:

  • мієліт, енцефаломієліт;

  • порушення сечовипускання, потенції;

  • полінейропатію;

  • плексопатiю;

  • хронічний больовий синдром;

  • захворювання судин мозку і т.д.

Варіанти діагностики

Невролог клініки «Оксфорд Медікал Львів» може провести реєстрацію різних викликаних потенціалів.

Реєстрація слухових стовбурових викликаних потенціалів

Призначають для визначення розсіяного склерозу або нейросенсорної приглухуватості (щоб визначити рівень ураження слухових шляхів, виключити пухлину в задній черепній ямці). В процесі реєструється потенціал слухових шляхів в головному мозку у вигляді відповідей на спеціальні клацання.

Діагностика триває до 30 хвилин.

Реєстрація зорових викликаних потенціалів

Її проводять, підозрюючи розсіяний склероз, пошкодження травматичної природи, проблеми з судинною системою, ураження зорового нерва, новоутворення в середній і передній черепній ямці. Невролог досліджує зорові шляхи мозку, стимулюючи окремі області сітківки очей пацієнта.

Діагностика триває до 40 хвилин.

Реєстрація соматосенсорних викликаних потенціалів

Діагностика актуальна при підозрах на ураження судин і травми спинного або головного мозку, розсіяний склероз, порушення неясного походження, мультифокальні ураження. В процесі доктор досліджує потенціали, що реєструються на кінцівках пацієнта.

Діагностика триває до 60 хвилин.

Як проходить обстеження?

Процедура не вимагає складної підготовки. Пацієнту потрібно прийти на обстеження з чистим тілом і головою, без складної зачіски: лікар буде накладати електроди в тому числі і на волосся.

Схему розташування електродів невролог визначає індивідуально. Стандартні місця для цього: голова, обличчя, коліна, щиколотки, зап'ястя, спина. Все залежить від того, яку зону головного мозку необхідно досліджувати.

Суть реєстрації ВП полягає в подачі стимулюючих сигналів від спеціального апарату. Нервова система реагує на ці імпульси (наприклад, шляхом скорочення м'язів). Цю реакцію записує, а після аналізує обладнання. Щоб вирішити діагностичні задачі, потрібно подати на досліджувану область мінімум 200-500 сигналів.

Дослідження відноситься до високочутливих. Це означає, що на результати може вплинути безліч зовнішніх і внутрішніх факторів. Тому не виключено, що пацієнтові потрібно буде обстежитися повторно для об'єктивного результату.

Поширені питання про діагностику

Чи боляче проходити обстеження?

Реєстрація викликаних потенціалів в «Оксфорд Медікал Львів» — абсолютно безболісна процедура. Максимум, що може відчувати пацієнт — невеликі м'язові посмикування при вивченні сенсомоторних потенціалів.

Чи є протипоказання?

Цей метод діагностики безпечний для всіх категорій пацієнтів, незалежно від віку і діагнозу.

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» створено необхідні умови для проходження обстеження. У нас — досвідчений персонал і сучасне діагностичне обладнання. Зателефонуйте (032) 245-00-00, щоб записатися на консультацію невролога і діагностику.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом