У медичному центрі «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти дослідження кишечника і органів черевної порожнини на сучасному УЗД-обладнанні. Високоточна діагностика дозволяє виявити раннє прояв патологій, підтвердити діагноз, проконтролювати ефективність лікування.
Коли потрібно звернутися для УЗД органів черевної порожнини
Діагностику органів можуть призначити хірург, уролог, гастроентеролог та інші фахівці «Оксфорд Медікал Львів». Об'єктивні причини для дослідження залежать від проблем з конкретним внутрішнім органом:
УЗД печінки призначають при болях в області локалізації органу, проявах жовтяниці;
УЗД підшлункової залози — болі зліва внизу живота, проблеми з травленням, нудота і блювота;
УЗД жовчного міхура — відчуття гіркоти у роті, жовчний вміст в блювотних масах, біль в підребер'ї справа;
УЗД нирок — біль в області спини, набряк обличчя, кінцівок, проблеми з сечовипусканням, зростання тиску і температури;
УЗД надниркових залоз — стомлюваність, зниження тиску, слабкість, аміачний запах з рота, розлади шлунка;
УЗД сечового міхура — неприємні відчуття і болі при сечовипусканні, часті позиви, нетримання, больові відчуття в області малого тазу.
Причини для проведення УЗД кишечника
Серед прямих ознак, що вказують на необхідність дослідження кишечника:
неприємний присмак у роті;
поганий запах з рота;
тривалий пронос або запор;
відчуття тяжкості в животі;
метеоризм, печія;
блювота і нудота без причини;
неприємні відчуття під час спорожнення;
слизовий вміст або кров у калі.
Зверніть увагу: трансабдомiнальна (зовнішня) УЗД кишечника не є достатньо інформативним засобом діагностики. Більш точні показники — у ендоректального методу (це безболісне введення в анальний отвір ультратонкого датчика).
Підготовка до діагностики кишечника і внутрішніх органів
Газоутворення — головна проблема діагностики, тому підготовка спрямована на її рішення. Пацієнту необхідно:
за 3 дні до дослідження відмовитися від продуктів, що провокують утворення газів (житнього хліба, бобових, капусти, молока, газованої води, солодощів);
за 2-3 дня почати прийом препаратів, що активують ферментацію (відповідний препарат порекомендує лікар «Оксфорд Медікал Львів»,
не їсти за 8 годин до діагностики і не пити за 2 години.
Перед дослідженням кишечника необхідно зробити клізму або прийняти проносний засіб (підходящий варіант порадить лікар ).
Не рекомендується проводити діагностику одразу після інших досліджень (контрастного рентгена, колоноскопії та ін.).
Проведення УЗД кишечника і органів черевної порожнини
УЗД кишечника за класичною методикою проводять в положенні лежачи на спині. Можливо, знадобиться зміна положення тіла. Час діагностики — до 30 хвилин. Дослідження шляхом введення датчика в кишку проводять в положенні лежачи на боці. Попередньо кишечник наповнюють рідиною, а після вводять датчик. Далі виводять рідину і повторюють дослідження. Час діагностики — до 30 хвилин.
Діагностику органів черевної порожнини проводять максимально просто: пацієнт лежить на спині, а лікар водить датчиком по шкірі в досліджуваній області. Процес абсолютно безболісний і не викликає дискомфорту. Час проведення — 10-40 хвилин.
Результати пацієнт отримує одразу. Їх розшифровкою займається лікар. Якщо ви прийшли не за направленням, ви можете отримати консультацію профільного спеціаліста безпосередньо в «Оксфорд Медікал Львів».
Професійна діагностика
За допомогою УЗД можна визначити широкий спектр проблем і патологій:
Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне професійне обладнання, з яким працюють досвідчені лікарі. Діагностика проводиться в комфортних умовах. Ми зберігаємо необхідну анонімність пацієнтів. Ви можете записатися на зручний час через сайт або за номером: (032) 245 00 00.