Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД молочних залоз

Піклуватися та дбати про своє здоров’я вкрай потрібно для запобігання розвитку серйозних захворювань. Ультразвукове дослідження організму – один з надійних та перевірених засобів визначити стан вашого здоров’я, до того ж, це абсолютно безпечний метод обстеження.

УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗДОРОВ’Я

УЗД молочних залозЗгідно даних світової статистики – онкологічні захворювання грудної залози найчастіше призводять до смертності жінок. Умови сучасного життя та харчування (куріння, хімічні канцерогени, надлишкове вживання тваринних жирів) лише посилюють природну схильність (генетичну, метаболічну) до виникнення пухлин. У групі ризику – жінки, які мають ожиріння, цукровий діабет, атеросклероз, гіпертонічну хворобу, захворювання печінки, щитоподібної залози.

 

Новоутворення в грудях можуть бути доброякісними чи злоякісними. Доброякісні новоутворення частіше дають про себе знати болем та ущільненням, злоякісні пухлини дуже часто ніяк не проявляються на ранніх стадіях хвороби. Серед головних факторів ризику для виникнення новоутворень – довготривалий стрес, гінекологічні захворювання.

Щоб вчасно виявити захворювання та запобігти тяжким наслідкам для здоров’я потрібно 1 раз на рік проходити ультразвукове обстеження грудних залоз.

КОЛИ ПОТРІБНE УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ?

Одним із заходів профілактики захворювань грудних залоз є самообстеження, яке потрібно проводити регулярно, щомісяця. Робити це потрібно, починаючи з 18-20 років і доповнювати самообстеження УЗ діагностикою раз на рік.

Вас мають насторожити наступні ознаки:

 • біль або неприємні відчуття при обстеженні;

 • збільшення об’єму грудей;

 • зміна кольору шкіри, будь які інші зміни на шкірі грудних залоз;

 • виділення з сосків;

 • біль при дотику;

 • затвердіння в грудях.

Якщо ви виявили в себе хоч один з цих симптомів, потрібно негайно пройти УЗ дослідження молочних залоз.

У клініці «Оксфорд Медікал» у Львові у вас є можливість пройти обстеження на сучасному апараті ультразвукової діагностики преміум-класу Logiq P7, який з великою точністю покаже всі зміни у вашому організмі.

Деколи обстеження грудних залоз призначають і чоловікам – якщо в них є ризик виникнення змін в результаті ендокринних захворювань чи внаслідок прийому певних лікарських препаратів, щоб виключити можливість тяжких патологій. Пацієнти з групи ризику повинні проходити УЗ діагностику 1 раз на рік.

ПРОВЕДЕННЯ УЗ ДІАГНОСТИКИ

Спеціальної підготовки не потрібно. Діагностика дозволяє виявити різноманітні патології та захворювання грудей:

 • кісти;

 • доброякісні утворення;

 • злоякісні новоутворення;

 • мастит, абсцеси, гематоми;

 • зміну структури грудної залози.

Точна діагностика дозволить вчасно почати лікування і убезпечити вас від серйозних проблем зі здоров’ям!

 

Телефонуйте для запису на прийом та ультразвукове обстеження у клініці «Оксфорд Медікал» у Львові за номерами: (032) 245 00 00, (050) 245 00 00.

 

Також ви можете заповнити форму на нашому сайті.

( Рейтинг: 4.64, голосів: 33 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом