Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД плечових суглобів в Львові

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» доступна послуга ультразвукової діагностики плечового суглоба. Це досить точна і інформативна процедура, що дозволяє визначити патології ще на ранній стадії. 

Коли потрібно записатися на УЗД плечового суглоба

Ви можете пройти дослідження для профілактики або звернутися до лікаря «Оксфорд Медікал Львів» з конкретними скаргами. Зазвичай діагностику плечового суглоба призначають в таких випадках:

 • УЗД плечових суглобівтравматичний вплив в області плеча;

 • у пацієнта були травми і захворювання суглобів;

 • біль різної інтенсивності і характеру;

 • набряк в області плеча;

 • проблеми з рухливістю суглоба.

Також УЗД призначають у комплексі передопераційної діагностики і можуть використовувати для аналізу ефективності лікування пацієнта.

Діагностика практично не має протипоказань. Пройти дослідження плечового суглоба можна у будь-якому віці: без хворобливих відчуттів, дискомфорту і негативних наслідків. Дослідження можуть ускладнити тільки обмежена рухливість або сильні пошкодження шкіри в дослiджуванiй області.

Підготовка та дослідження

Для проходження діагностики не потрібно спеціально готуватися. На результати не впливають раціон, прийом лікарських препаратів і інші фактори. Якщо пацієнт скаржиться на сильний біль, лікар може призначити знеболюючий препарат для прийому напередодні дослідження.

УЗД плечового суглоба проводять в положенні сидячи або лежачи. Досить звільнити досліджувану область (роздягнутися вище пояса). Лікар «Оксфорд Медікал Львів» може попросити зняти прикраси з шиї або зібрати довге волосся.

Для точної діагностики можливо знадобиться кілька разів змінити положення. Лікарю потрібно отримати об'єктивні дані про м'язи, сухожилля та інших тканинах. УЗД триває в середньому не довше 30 хвилин. Результати пацієнт отримує одразу. Їх розшифровкою займається лікар.

Що може визначити УЗД плечового суглоба

Перевага звернення до «Оксфорд Медікал Львів» — можливість пройти діагностику на високоточному сучасному обладнанні у досвідченого лікаря. В таких умовах можна виявити навіть незначні патології на ранніх етапах прояву. УЗД ідеально підходить для діагностики наступних проблем:

 • переломи плечової кістки або тріщини;

 • травми або інші пошкодження ротаторної манжети (м'язів, що забезпечують рух суглоба);

 • запалення суглоба (бурсит та ін.);

 • травматичні ушкодження плечового відростка лопатки;

 • артрит, остеоартроз, синовіальну кісту, м'язову атрофію та ін.

Перевага ранньої діагностики очевидна — на цьому етапі медикаментозне лікування буде максимально ефективним, і більшість проблем можна буде вирішити без операцій. Ось чому важливо звернутися до лікаря ще при перших незначних скаргах.

Переваги діагностики

УЗД плечового суглоба — абсолютно нешкідлива процедура. При цьому вона досить точна, швидка і доступна за ціною. Проходити діагностику дозволено дітям і вагітним жінкам. Відсутні обмеження на кількість досліджень, що робить УЗД незамінним методом контролю динаміки лікування. Кількість протипоказань для діагностики невелика. Серед інших переваг:

 • висока швидкість дослідження;

 • можна обстежити суглоб в русі;

 • індивідуальний підхід до пацієнта;

 • можливість проаналізувати кровотік;

 • можна візуалізувати рідину в суглобовiй порожнинi.

УЗД плечових суглобіву у ЛьвовіСучасне обслуговування

В «Оксфорд Медікал Львів» фахівці проводять УЗД плечового суглоба на обладнанні експерт-класу. Завдяки високій роздільній здатності можна якісно і детально розглянути структуру досліджуваних тканин. Послугу надають тільки висококласні лiкарi. Ми гарантуємо відсутність дискомфорту і високу швидкість діагностики. Отримавши результати, ви можете проконсультуватися у профільного спеціаліста і негайно почати лікування. Звертайтеся для запису за номером: (032) 245 00 00 або заповніть онлайн-форму на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом