Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД м'яких тканин в Львові

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» ви можете пройти УЗД м'яких тканин. Це загальна назва для ряду досліджень, за допомогою яких можна дізнатися стан м'язів, клітковини під шкірою, сухожиль і суглобів: від визначення їх розмірів і структури до виявлення патологій.

Види УЗД м'яких тканин

Умовно можна визначити кілька варіантів дослідження м'яких тканин. Ви можете записатися на УЗД:

 1. Обличчя — якщо часто виникають гнійники, гематоми невідомого походження, непояснені болі.

 2. Шиї — якщо потрібно виявити патології. УЗД дає можливість оцінити роботу кровотоку, виявити або виключити новоутворення і інші проблеми.

 3. Живота — для перевірки селезінки, нирок, печінки та інших внутрішніх органів.

 4. Рук — щоб вивчити стан лімфовузлів, тканин, судин, жирових клітин.

 5. Стегна — щоб проаналізувати роботу сідничних м'язів, сухожиль під коліном, сідничного нерва, а також оцінити ефективність лікування.

 6. Гомілки — в більшості випадків це посттравматична діагностика: за допомогою неї виключають або підтверджують серйозні наслідки травм.

Коли потрібно записатися на УЗД м'яких тканин?

Дослідження проводять, якщо пацієнт має хоча б одну скаргу, яка може свідчити про патологію. Звертайтеся в «Оксфорд Медікал Львів», якщо у вас будь-яка з цих проблем:

 • новоутворення, що локалізуються в м'яких тканинах;

 • регулярні гнійники на тілі;

 • біль у суглобах;

 • підозра на проблеми зі зв'язками або м'язами;

 • ревматичні хвороби;

 • збільшення лімфовузлів без об'єктивної причини.

Діагностика перед операцією і аналіз динаміки терапії — теж об'єктивні причини для проведення УЗД м'яких тканин.

Переваги дослідження

УЗД м'яких тканин в «Оксфорд Медікал Львів» не має негативного впливу на організм. Її можна проводити стільки разів, скільки це необхідно в діагностичних цілях.

УЗД — варіант обстеження, який поєднує в собі інформативність і доступність. Його можна проводити без обмежень за віком. Методика неінвазивна, тому не завдає болю і дискомфорту. За допомогою неї можна визначити проблеми навіть в ранній стадії (коли ще немає зовнішніх проявів).

Підготовка до УЗД м'яких тканин

Процес залежить від досліджуваної області. Зазвичай до дослідження жирової клітковини, сухожиль і м'язів не потрібно готуватися, так як зовнішні фактори не впливають на об'єктивність діагностики. Для УЗД внутрішніх органів потрібно відмовитися від прийому їжі за 8 годин до процедури, а напередодні дослідження не пити. Детальніше про підготовку розповість лікар клініки «Оксфорд Медікал Львів».

Проведення УЗД

Лікар порекомендує зняти одяг і аксесуари (прикраси), що заважають дослідити потрібну область. Дослідження проводять в положенні лежачи. Поза залежить від досліджуваної ділянки. Процес діагностики займає 15-40 хвилин, протягом якого лікар за допомогою датчика візуалізує обрану зону. В ході роботи фахівець аналізує функціонування тканин, форму і розмір, будову, особливості кровотоку, наявність новоутворень і запалень. Всі дані він включає до звіту.

Що діагностують за допомогою УЗД м'яких тканин?

У більшості випадків таке дослідження дає можливість діагностувати такі проблеми:

 • гемангіома — доброякісна пухлина;

 • ліпома — пухлина доброякісного характеру з жирової тканини;

 • гематома — посттравматичне утворення;

 • хондрома — пухлина доброякісного характеру в хрящовій тканині;

 • ускладнення після операцій;

 • травми тканини (сухожиль) і т.п.

УЗД дозволяє виявити кілька сотень патологій, в тому числі на їх ранніх стадіях розвитку. При цьому методика цілком доступна і максимально безпечна: дослідження дозволено в тому числі дітям і вагітним.

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» використовують інноваційне діагностичне обладнання, що дозволяє отримати точні і об'єктивні результати. У нас комфортно і безпечно, а персонал клініки виключно досвідчений і професійний. Записуйтеся на діагностику в зручний для вас час: через онлайн-форму або за телефоном: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом