Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

УЗД скринінг при вагітності в Львові

УЗД скринінг при вагітності в Оксфорд Медіккал ЛьвівУ клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти плановий скринінг для вагітних, щоб отримати об'єктивні дані про структуру і параметри плода. Стандартно УЗД-скринінг проводять по одному разу на кожен триместр. Однак вагітність — індивідуальний стан, тому за призначенням лікаря можливі додаткові дослідження.

Навіщо потрібен УЗД скринінг при вагітності

Безпечне ультразвукове дослідження дає можливість проаналізувати анатомію плода, особливості, розташування і розміри органів. Також лікар може визначити аномалії або дізнатися маркери хромосомних патологій. УЗД дозволяє вивчити будову плаценти і пуповини, дізнатися обсяг навколоплідних вод. Відсутність протипоказань і точність — основні фактори, які зробили УЗД головним методом скринінгу при вагітності.

Перше дослідження

Метод ультразвукової діагностики зараз використовується для підтвердження вагітності. За допомогою датчика, який вводиться в піхву, лікар може з високою точністю встановити наявність плодового яйця та інші зміни в організмі, що визначають стан вагітності. Таке дослідження дозволено вже з 3-го тижня після передбачуваного зачаття. УЗД-скринiнги в трьох триместрах вагітності в більшості випадків проводять абдомінально (за допомогою датчика, яким лікар водить по животу).

УЗД-скринінг в 1-му триместрі вагітності

Його проводять на 11-14 тижні. Діагностика дає можливість:

 • проаналізувати особливості органів плода;

 • виявити генетичні аномалії або серйозні вади розвитку (при яких може знадобитися переривання вагітності).

В цей же період проводять комбінований скринінг, при якому лікар оцінює ризик хромосомних аномалій, проблем розвитку плода, а також можливість прееклампсії у вагітної. 

УЗД-скринінг у 2-му триместрі

Його проводять на 18-21 тижні. Лікар може:

 • точно проаналізувати структуру внутрішніх органів плода;

 • визначити можливі аномалії;

 • діагностувати серйозні захворювання, що розвиваються.

У цей період дослідження дає можливість виявити або виключити до 90% патологій. Результати першого та другого скринінгів впливають на загальну тактику супроводу вагітності.

УЗД-скринінг у 3-му триместрі

Його проводять на 30-34 тижні. У лікаря є можливість:

 • визначити передлежання плода;

 • проаналізувати темпи зростання;

 • дізнатися розміри і розрахувати вагу;

 • виключити вади, що розвиваються на пізньому терміні;

 • дізнатися кількість навколоплідних вод;

 • проаналізувати плаценту;

 • перевірити якість кровопостачання плода.

Результати УЗД впливають на вибір методу пологів.

Підготовка до дослідження

Немає необхідності в складній підготовці. Можливо (за попередньою рекомендацією лікаря) потрібно буде випити рідини. Це забезпечить кращу видимість плода. Також можливі інші індивідуальні рекомендації, які надасть лікар, що супроводжує вагітність або фахівець «Оксфорд Медікал Львів».

Коли проводять позапланові УЗД при вагітності

Такі дослідження призначають при ускладненнях вагітності або при патології плоду, виявлених на ранніх термінах. Також лікар може направити на позапланове УЗД, якщо жінка скаржиться на виділення з вмістом крові, болі в нижній частині живота. Крім того, можливі призначення діагностики для контролю стану і прийняття своєчасних рішень.

Наскільки безпечне УЗД для вагітної

Дослідження повністю безпечне для вагітної жінки і для плода. Тому планові та позапланові діагностики не шкідливі. Відсутність болю, дискомфорту та інших стресових факторів є додатковими перевагами. Метод дослідження базується на використанні високочастотних звукових коливань, які не впливають на людину.

Безпечно і комфортно

«Оксфорд Медікал Львів» надає всі необхідні можливості для УЗД-скринінгу на будь-якому триместрі вагітності. Устаткування експерт-класу, досвідчені фахівці, коректне ставлення, комфортні умови — все створене для того, щоб отримати точні результати без стресів. Запишіться на зручний час через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій

відділення: УЗ діагностика

Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!

відділення: УЗ діагностика

Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!

відділення: УЗ діагностика

Андрій 27-09-2015 Дякую вашому лікарю Наталі Дмитрівній яка якісно обслідувала на УЗ мій кульшовий суглоб, який мене сильно болів, по її рекомендації я звернувся до невролога і вилікував свою проблему.

відділення: УЗ діагностика

христина 20-03-2014 Доброго дня .Я була вчора Вас на УЗД,дуже сподобалося,ставлення спеціалістів просто чудове,я задоволена,тепер планую ще до гінеколога.

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом