Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД слинних залоз в Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» проводять діагностику слинних залоз на УЗД-обладнанні. Залози, що забезпечують вироблення слини, схильні до патологій. Їх важливо виявити ще до того, як вони суттєво вплинуть на самопочуття і якість життя пацієнта. Своєчасну діагностику без шкоди і дискомфорту забезпечує УЗД.

Коли потрібно пройти УЗД слинних залоз

Записатися на діагностику варто, виявивши будь-який з цих тривожних симптомів:

 • УЗД слинних залоз в Оксфорд Медікал Львівбіль в області вуха;

 • неприємні відчуття при торканні в місці між щелепою і вухом;

 • безпричинне зростання температури тіла;

 • відчуття сухості в роті (при діабеті цей симптом не враховується);

 • наявність набряку, ущільнення, почервоніння за вухом.

Для початку рекомендується записатися на консультацію до лікаря «Оксфорд Медікал Львів». Спеціаліст збере анамнез і визначить найбільш підходящі варіанти діагностики. УЗД лікар призначає, підозрюючи наступні проблеми:

 • запалення залоз (після отиту, грипу і т.п.);

 • слюннокам’яна патологія;

 • кістозне або гнійне утворення;

 • новоутворення (щоб прийняти рішення про проведення біопсії);

 • збільшення лімфовузлів;

 • вроджена аномалія.

Протипоказань до дослідження немає, крім трьох випадків:

 1. Сильні пошкодження шкіри в досліджуваній області.

 2. Гостра стадія захворювань шкіри

 3. Алергія на силікон (в складі гелю для УЗД).

Підготовка до УЗД і проведення дослідження слинних залоз

Діагностику краще проводити на голодний шлунок і не вживаючи попередньо напої. Це необхідно виключно для комфорту пацієнта. В іншому випадку датчик може активувати блювотний рефлекс. Спеціальна підготовка не потрібна: достатньо звичайних гігієнічних процедур для ротової порожнини. 

Дослідження проводиться в положенні сидячи або лежачи. Лікар «Оксфорд Медікал Львів» обробляє навколовушну зону пацієнта гелем і починає діагностику. Найчастіше вона не перевищує 20-ти хвилин. Результати пацієнт отримує відразу, а для їх розшифровки може звернутися до профільного лікаря медичного центру.

Важливо: інтерпретацією повинен займатися виключно лікар. Самостійні спроби розшифровки показників і постановки діагнозу майже завжди помилкові. Навіть виявлені невідповідності можуть бути наслідком індивідуальних особливостей організму, а не патологічних процесів. Якщо проблему підтвердив фахівець, не варто засмучуватися: в більшості випадків достатньо стандартного медикаментозного лікування.

Переваги діагностики

Основна перевага УЗД слинних залоз — повна безпека для пацієнта і майже відсутні протипоказання. Дослідження доступне всім — в тому числі людям з імплантатами і кардіостимуляторами. УЗД можна проводити необхідну кількість разів без шкоди для організму. Процедура безболісна.

Зверніть увагу: для точної постановки діагнозу і призначення лікування лікареві потрібні результати інших досліджень. Це особливо важливо, якщо на УЗД вдалося виявити патологічний процес.

У традиційній медицині ультразвукову діагностику ділянки обличчя призначають нечасто. Але це більше пов'язано з консервативним мисленням ряду хірургів і стоматологів, що вважають за кращими рентгенівські дослідження, візуальний огляд і пальпацію. Але УЗД слинних залоз стає все більш затребуваною процедурою: оцінивши точність і інші переваги, лікарі обирають цей варіант діагностики.

Сучасна УЗД слинних залоз

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» працює сучасне професійне обладнання для діагностики. Дослідження проводять професіонали. Тому пацієнти можуть розраховувати на високу точність і об'єктивність. Крім того, у нас комфортні умови, швидка видача результатів і можливість пройти консультацію у профільного спеціаліста відразу після отримання результатів. Записуйтесь на УЗД через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом