Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Дослідження слуху методикою слухових викликаних потенціалів (СВП) в Львові

Перевірка слуху у ЛьвовіУ ЛОР-відділенні клініки «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти дослідження методикою реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП або СВП). Це аудіометрія, що дозволяє проаналізувати слух дорослих і дітей (включаючи новонароджених), точно визначити туговухість, а також її ступінь.

Суть методу полягає в реєстрації електроімпульсів, що виникають у всіх відділах слухової системи під впливом звукових хвиль. Реєстрація та аналіз СВП — незамінна методика при визначенні порушень слуху у дітей, без необхідності отримувати від маленьких пацієнтів усвідомлену реакцію.

Коли необхідно пройти процедуру?

На аналіз КСВП направляють для:

 • визначення порушень слуху новонародженого;

 • аналізу ступеня зниження слуху в будь-якому віці, починаючи від народження;

 • діагностики центральних розладів слуху та інших проблем;

 • визначення типу порушення слуху (наприклад, форми приглухуватості) в комплексі з іншими методиками обстеження.

За допомогою методу можна визначити необхідність кохлеарної імплантації або протезування слуху, розрахувати параметри для вибору слухового апарату. Також він дозволяє оцінити наслідки перебування в умовах високого шуму. За необхідності дослідження можна використовувати для оцінки стану пацієнтів, які симулюють зниження слуху при нормальному стані здоров'я.

Як проводять дослідження КСВП?

Дітей обстежують переважно уві сні, щоб їх рухи не впливали на реакцію головного мозку на звукові хвилі. Процес триває до 2,5 годин, з моменту переходу дитини до сну. Дослідження методом СВП у дорослих пацієнтів займає менше часу: до 40 хвилин. Пацієнтів обстежують в стані спокою.

Методика аналізу повністю безболісна. На підготовлених ділянках шкіри за вухами і на лобі лікар фіксує електроди. Ділянки обробляють спиртом і спеціальною пастою. Подача звуків здійснюється через м'які вкладиші в вухах, а також через кістковий вібратор. Реєстрацію КСВП проводять на широкосмугові імпульси, а також на частотні імпульси від 500 до 4000 Гц. Пацієнт в процесі нічого не відчуває.

Інформацію, яку передають електроди, реєструють на ЕЕГ — електроенцефалограму. Звукова амплітуда сигналів дуже маленька. Тому звуки подають часто, а зареєстровані сигнали з електродів аналізує і підсумовує комп'ютерна програма. Щоб виділити КСВП, потрібно об'єднати реакції на 0,5-2 тис. звукових імпульсів. Звуки подаються з періодичністю від 10 / сек. до 50 / сек.

Переваги дослідження методикою аналізу КСВП

За допомогою цього методу дослідження слуху отоларинголог «Оксфорд Медікал Львів» може:

 • діагностувати різні проблеми зі слухом. Об'єднавши метод з іншими дослідженнями, лікар зможе визначити центральні порушення слуху;

 • це ключовий метод визначення проблем зі слухом у новонароджених і пацієнтів до 3-х років, у недоношених дітей, малюків з патологіями центральної нервової системи;

 • абсолютна безболісність, безпека;

 • об'єктивний аналіз ступеня зниження слуху;

 • на результати дослідження не впливає стан людини;

 • можливість проаналізувати різні відділи слухової системи;

 • ефективна оцінка порогів слуху на високих частотах.

Ефективне дослідження слуху у Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» є сучасне високоточне обладнання для аналізу слуху методом реєстрації СВП. Експертний персонал, спокійна обстановка, делікатне ставлення — все це створює умови для точної діагностики.

Цей метод дослідження — найкраще рішення для діагностики та реабілітації дітей з вадами слуху. Він дає об'єктивні результати в умовах, коли використовувати інші способи діагностики неприйнятно. Запишіться на прийом до отоларинголога клініки для консультації і додаткової інформації. Якщо у вас вже є направлення — можете записатися прямо на дослідження. Телефонуйте нам (032) 245-00-00 або замовте зворотний дзвінок.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Романа 24-04-2024 Прекрасний спеціаліст та приємна людина. Щиро дякуємо Супрун Лесі Дмитрівні, не один раз лікували в неї дітей та онуків. Рекомендую як фахового спеціаліста.
Галина 18-04-2024 Дуже вдячна вам - Супрун Леся Дмитрівна- за ефективно проведене лікування мого сина. Ви компетентний лікар і чудова людина. Рекомендуємо Лесю Дмитрівну вже як нашого лікаря-отоларинголога
Іванна 01-04-2024 Хороший та компетентний лікар, уважна до діток, грамотно проводить лікування, обстеження. Рекомендую Лесю Дмитрівну.
Ольга 26-02-2024 Супрун Леся Дмитрівна - чудовий спеціаліст і справжній професіонал. Дуже дякую їй за проведене лікування!
Анна 11-12-2023 Хочу подякувати прекрасному лікарю Супрун Лесі ,за її професійність
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом