Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Електроенцефалографія в Львові

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» доступний сучасний і точний спосіб діагностики діяльності і структур головного мозку — електроенцефалографія або ЕЕГ. У процесі дослідження електричної активності мозку фахівці клініки зможуть своєчасно виявити патології та порушення, які допоможуть лікарю призначити точне лікування. Діагностика абсолютно безболісна.

Симптоми і показання для ЕЕГ

Пацієнту важливо своєчасно звернутися до невролога при спонтанних непритомностях, частих головних болях і запамороченнях, порушеннях пам'яті і концентрації уваги, судомах, заїканнi, порушеннi сну і зниженнi працездатності. Після збору анамнезу лікар визначить необхідність проведення електроенцефалографії. Практично обов'язково ЕЕГ призначають, якщо у пацієнта:

  • регулярні втрати свідомості;

  • порушення поведінки;

  • зміни в концентрації уваги;

  • порушення пам'яті;

  • травми голови;

  • інсульт в стадії реабілітації;

  • судоми в тілі, кінцівках;

  • є підозри на пухлину, кісту, порушення кровопостачання, інфекцію в головному мозку.

Також електроенцефалограма використовується для визначення причини психологічного відхилення, аналізу циклів активностi і відпочинку, контролю ефективності лікування. Призначають ЕЕГ і в випадках, коли КТ та МРТ не дали однозначних діагностичних результатів, а пацієнта продовжують турбувати симптоми.

Як проходить діагностика

Електроенцефалографія відноситься до абсолютно безпечних і безболісних, а також точних методів діагностики. ЕЕГ дозволена всім категоріям пацієнтів, включаючи дітей і вагітних жінок.

Перед призначенням дослідження обов'язково потрібно пройти обстеження у невролога. Призначивши ЕЕГ, доктор клініки «Оксфорд Медікал Львів» порекомендує підготуватися до діагностики. Досить мінімум за 12 годин до процедури прибрати з раціону кофеїновi напої, газовану воду і шоколад. Безпосередньо перед дослідженням не можна наносити на волосся пінки, гелі та інші засоби для укладання.

Проводять електроенцефалографію в окремій кімнаті, де пацієнт ізольований від звукових і світлових подразників, знаходиться в стані спокою й умиротворення. На людину надягають «шапочку» з великою кількістю електродів. Вони охоплюють всі ділянки голови і фіксують зміни активності клітин мозку. Отримані дані надходять на електроенцефалограф. Результат після інтерпретації дає можливість лiкарю дізнатися стан різних структур головного мозку.

Процедура займає від 20 хвилин до 2 годин: все залежить від мети дослідження і додаткових умов. Наприклад, в разі фіксації активності головного мозку в періоди активностi і сну потрібен додатковий час. Те ж саме стосується використання додаткових тестів: наприклад, фотостимуляції або гіпервентиляції.

Переваги ЕЕГ

За допомогою електроенцефалографії в клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна отримати максимально повні дані про стан і особливості роботи головного мозку, про наявність запалень, патологій або захворювань. Цінність ЕЕГ в тому, що вона виявляє зміни в тканинах на самих ранніх стадіях розвитку патологій. Це дозволяє своєчасно розпочати правильне лікування.

Фахівці нашої клініки здійснюють електроенцефалографію з відеомоніторингом: протягом тривалого часу вони одночасно отримують відео і аудiоiнформацiю про всі види активності мозку.

Чим ЕЕГ відрізняється від ЕХО-КГ? Електроенцефалографія допомагає проводити безпомилкову ранню діагностику і контролювати ефективність процесу лікування. У клініці «Оксфорд Медікал Львів» встановлено сучасну апаратуру для проведення ЕЕГ, яка відповідає світовим медичним стандартам. Досвідчений лікарський персонал гарантує високу якість досліджень і бездоганний сервіс. Ми працюємо з дорослими пацієнтами та дітьми.

Рекомендуємо записатися на консультацію до невролога, щоб отримати направлення на ЕЕГ. Якщо у вас вже є направлення від вашого лiкаря — тоді записуйтеся на електроенцефалографію безпосередньо по телефону (032) 2450000 або через онлайн-форму на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-невролог, нейрофізіолог, <br>кандидат медичних наук<br>Заслужений лікар України: Олексюк-Нехамес Алла Григорівна
Олексюк-Нехамес Алла Григорівна Лікар-невролог, нейрофізіолог,
кандидат медичних наук
Заслужений лікар України
Лікар-невролог, нейрофізіолог, <br>кандидат медичних наук<br>Заслужений лікар України: Олексюк-Нехамес Алла Григорівна
Олексюк-Нехамес Алла ГригорівнаЛікар-невролог, нейрофізіолог,
кандидат медичних наук
Заслужений лікар України

інформація про лікаря

Член ГО "Українська протиепілептична Ліга" 

Лікар - нейрофізіолог спеціалізується в лікуванні епілепсії. 

1995р.- закінчила Львівський державний медичний інститут «Дружби народів», факультет лікувальної справи

1996-1998рр.- інтернатура на базі Львівської обласної клінічної лікарні, на базі Львівського державного медичного інституту «Дружби народів», сертифікат «Невролога»

2003р.- кандидат медичних наук

2004р.- захист кандидатської дисертації у Вченій Раді Академій, м. Київ

У здобутку  понад 125 наукових публікацій.

1998-1999рр. - займала посаду невролога у водійській комісії у Львівській госпрозрахунковій поліклініці

1999-2013рр.- асистент на кафедрі неврології Львіського національного медичного університету ім. Данила Галицького

2002-2003рр.- курси з рефлексотерапії 

1999-1913рр.- лікар невролог неврологічного стаціонару ЛШМД

2014-2019рр.- завідувач кафедри клінічних дисциплін Львівського інституту медсестринства

показати повний текст

відгуки
Ілона 20-06-2024 Була така ситуація з нервової системою,звернулись до гарного лікаря Фик Ярослави Александровни дуже допомогла ,дякуємо !Дуже добра і ввічлива

відділення: Неврологія

Тетяна 26-02-2024 Шановний доктор,Віктор Вікторович!Щиро дякую Вам за надану мені грамотну,кваліфіковану допомогу ,доброзичливе уважне ставлення.Призначе Вами лікування мені допомогло.Щиро дякую.

відділення: Неврологія

Юлія 29-12-2023 Щиро дякую за комплексне обстеження, за щиру підтримку, що зможемо знайти причину і вилікувати. Його призначення підтвердили діагноз, і комплексне лікування дали результати. Рекомендую. Він лікар за фахом.

відділення: Неврологія

Сергій 30-11-2023 Я отримав компресійне пошкодження 1 ступеня хребців попереку, які супроводжувалися болями як у попереку, так і гомілковостопних суглобах, що завдавало значних незручностей підчас сну, а також незначних рухів у ліжку. Медикаментозний курс, що призначив лікар В. Сухоруков, за 2 тижні розводив повністю позбутися болі в ногах, а також суттєво зменшити болі у попереку. Хочу відмітити значну увагу лікаря до дрібниць, а також обгрунтоване пояснення діагнозу.

відділення: Неврологія

Тетяна 30-11-2023 Дякую! Невролог В.Сухоруков-дуже уважний до пацієнта, ретельно пояснив причину моєї проблеми, обстеження тільки підтвердили його діагноз, адекватне призначене лікування. Ще раз дякую

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом