Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Електроенцефалографія в Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» доступний сучасний і точний спосіб діагностики діяльності і структур головного мозку — електроенцефалографія або ЕЕГ. У процесі дослідження електричної активності мозку фахівці клініки зможуть своєчасно виявити патології та порушення, які допоможуть лікарю призначити точне лікування. Діагностика абсолютно безболісна.

Симптоми і показання для ЕЕГ

Пацієнту важливо своєчасно звернутися до невролога при спонтанних непритомностях, частих головних болях і запамороченнях, порушеннях пам'яті і концентрації уваги, судомах, заїканнi, порушеннi сну і зниженнi працездатності. Після збору анамнезу лікар визначить необхідність проведення електроенцефалографії. Практично обов'язково ЕЕГ призначають, якщо у пацієнта:

  • регулярні втрати свідомості;

  • порушення поведінки;

  • зміни в концентрації уваги;

  • порушення пам'яті;

  • травми голови;

  • інсульт в стадії реабілітації;

  • судоми в тілі, кінцівках;

  • є підозри на пухлину, кісту, порушення кровопостачання, інфекцію в головному мозку.

Також електроенцефалограма використовується для визначення причини психологічного відхилення, аналізу циклів активностi і відпочинку, контролю ефективності лікування. Призначають ЕЕГ і в випадках, коли КТ та МРТ не дали однозначних діагностичних результатів, а пацієнта продовжують турбувати симптоми.

Як проходить діагностика

Електроенцефалографія відноситься до абсолютно безпечних і безболісних, а також точних методів діагностики. ЕЕГ дозволена всім категоріям пацієнтів, включаючи дітей і вагітних жінок.

Перед призначенням дослідження обов'язково потрібно пройти обстеження у невролога. Призначивши ЕЕГ, доктор клініки «Оксфорд Медікал Львів» порекомендує підготуватися до діагностики. Досить мінімум за 12 годин до процедури прибрати з раціону кофеїновi напої, газовану воду і шоколад. Безпосередньо перед дослідженням не можна наносити на волосся пінки, гелі та інші засоби для укладання.

Проводять електроенцефалографію в окремій кімнаті, де пацієнт ізольований від звукових і світлових подразників, знаходиться в стані спокою й умиротворення. На людину надягають «шапочку» з великою кількістю електродів. Вони охоплюють всі ділянки голови і фіксують зміни активності клітин мозку. Отримані дані надходять на електроенцефалограф. Результат після інтерпретації дає можливість лiкарю дізнатися стан різних структур головного мозку.

Процедура займає від 20 хвилин до 2 годин: все залежить від мети дослідження і додаткових умов. Наприклад, в разі фіксації активності головного мозку в періоди активностi і сну потрібен додатковий час. Те ж саме стосується використання додаткових тестів: наприклад, фотостимуляції або гіпервентиляції.

Переваги ЕЕГ

За допомогою електроенцефалографії в клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна отримати максимально повні дані про стан і особливості роботи головного мозку, про наявність запалень, патологій або захворювань. Цінність ЕЕГ в тому, що вона виявляє зміни в тканинах на самих ранніх стадіях розвитку патологій. Це дозволяє своєчасно розпочати правильне лікування.

Фахівці нашої клініки здійснюють електроенцефалографію з відеомоніторингом: протягом тривалого часу вони одночасно отримують відео і аудiоiнформацiю про всі види активності мозку.

Чим ЕЕГ відрізняється від ЕХО-КГ? Електроенцефалографія допомагає проводити безпомилкову ранню діагностику і контролювати ефективність процесу лікування. У клініці «Оксфорд Медікал Львів» встановлено сучасну апаратуру для проведення ЕЕГ, яка відповідає світовим медичним стандартам. Досвідчений лікарський персонал гарантує високу якість досліджень і бездоганний сервіс. Ми працюємо з дорослими пацієнтами та дітьми.

Рекомендуємо записатися на консультацію до невролога, щоб отримати направлення на ЕЕГ. Якщо у вас вже є направлення від вашого лiкаря — тоді записуйтеся на електроенцефалографію безпосередньо по телефону (032) 2450000 або через онлайн-форму на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом