записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога та уролога по 200грн на Зубрівській,21

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Проктологія

За статистикою, одними з найпоширеніших хвороб є геморой і анальна тріщина - протягом свого життя з ними стикаються близько 40 % людей. Але цифри можуть бути ще більш вражаючими, адже далеко не кожен хворий звертається до лікаря-проктолога , намагаючись самостійно «залікувати» хворобу і нишком страждає, боячись болю та операцій. Дискомфорт, біль, сором, порушення звичного ритму життя, кровотеча - ось далеко не повний перелік відчуттів і проблем, з якими стикається людина, що має проктологічні захворювання. Але якщо, замість того, щоб піти на огляд у проктолога, Ви займаєтесь самолікуванням або взагалі вирішили, що пройде само, захворювання набирає обертів і дає ускладнення. Тому, при таких захворюваннях дуже важливо своєчасно звернутися до фахівця.

Проктологія МЦ "Оксфорд Медікал" у Львовіhttp://img.youtube.com/vi/EgvtyRbuMJM/hqdefault.jpgПроктологія: Про відділення проктології клініки "Оксфорд Медкал" у Львові. Якісна діагностика, лікування без операції.

У МЦ «Оксфорд Медікал» Ви не відчуєте ні морального, ні фізичного дискомфорту. У нашій клініці застосовуються виключно малоінвазивні (безопераційні) методики, що дозволяють здійснити лікування амбулаторно, безболісно, ефективно і без відриву від звичного способу життя.

Проктологічне відділення медичного центру « Оксфорд Медікал » займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки і заднього проходу, таких як:

• геморой

• анальні тріщини

• анальні поліпи, папіломи і кондиломи

• анальні бахромки

Первинний прийом проктолога

Візит до лікаря проктолога у більшості пацієнтів викликає жах і паніку. Однак, насправді все не так страшно, як здається на перший погляд. Огляд проводиться в зручному кріслі з використанням знеболюючого гелю.

Не варто також соромитися лікаря. Досвідчені лікарі проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» зроблять все максимально коректно і безболісно.

До проктологічного огляду входить:

• Пальцеве обстеження області ануса

• Відео-аноскопію (огляд прямої кишки на глибину 8-10 см)

На первинний огляд відводиться 40 хвилин, використовуються одноразові інструменти, лікування може бути розпочато вже при первинному прийомі.

В « Оксфорд Медікал » у Львові прийом ведуть як чоловіки проктологи, так і проктолог жінка. І якщо Вам комфортніше потрапити на прийом до лікаря жіночої статі , Ви можете записатися саме до неї, щоб відчувати себе комфортно і впевнено на консультації стосовно такої делікатної проблеми!

Записатися на прийом можна за телефоном у Львові:

( 032 ) 245 00 00

Відділення проктології МЦ "Оксфорд Медікал" у Львові використовує такі методики лікування проктологічних захворювань:

Допплерівська дезартерізація HAL – RAR

HAL - RAR - це єдина методика , яка дозволяє видалити як зовнішні так і внутрішні гемороїдальні вузли І-ІV стадії назовсім і всього за 1 візит.

Переваги цієї технології наступні:

 • Усуває причину захворювання;
 • Безболісність;
 • Відсутність ран і кровотечі;
 • Маніпуляція триває не більше 30 - 40 хвилин;
 • Дуже висока ефективність методу доведена в усьому світі - близько 96 % ,
  практично без рецидивів.

Лігування латексними кільцями

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних малоінвазивних методів лікування геморою в сучасній проктології. Лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів виконується пацієнтам з другою і третью стадією геморою.

Переваги методу :

 • в 80 % випадків лігування призводить до повного одужання;
 • латексне лігування виконується досить швидко і дуже просто;
 • процедура виконується амбулаторно: пацієнтові не потрібно знаходитись в стаціонарі, а після лігування можна відразу ж повертатись додому;
 • практично повністю відсутній ризик кровотечі;
 • не порушується працездатність пацієнта, можна зайнятися своїми звичайними справами.

Радіохвильова хірургія з апаратом Сургітрон

За допомогою цього методу доступне швидке і безболісне видалення таких новоутворень :

 • анальні бахромки
 • анальні тріщини
 • анальні кондиломи (папіломи)
 • зовнішні гемороїдальні вузли I - IV стадії

Переваги методу:

 • Відсутність больових відчуттів.
 • Маніпуляції здійснюються з високою точністю, що робить мінімальним ризик пошкодження здорових клітин і сприяє швидкій регенерації.
 • Зводиться до нуля можливість занесення інфекції в рану, оскільки радіохвилі знищують будь-які небажані мікроорганізми.
 • Радіохвильовий метод не залишає опіків.
 • Відсутні такі ускладнення, як: загноєння, запалення, набряки, рубці та ін.
 • Апарат « Сургітрон » можна застосовувати в амбулаторних умовах

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервону коагуляцію, як самостійну процедуру, призначають, коли є внутрішня кровотеча при геморої першої-другої стадії, при циркулярному геморої першої-другої стадії, коли внутрішні гемороїдальні вузли знаходяться на рівні аноректальної лінії .

Також виконують інфрачервону коагуляцію, як допоміжну методику, при кровоточивих дрібних внутрішніх вузликах , які залишилися після лігування латексними кільцями.

Переваги лікування геморою методом інфрачервоної коагуляції

 • маніпуляція проводиться амбулаторно, без госпіталізації;
 • швидкість і безболісність (тривалість процедури - всього 20 хвилин);
 • відсутність післяопераційних ускладнень;
 • пацієнт не змінює звичного способу життя;
 • 90 % гарантії повного одужання.

Проктологічне відділення МЦ « Оксфорд Медікал» володіє великим арсеналом діагностичного та терапевтичного обладнання а досвідчені лікарі проктологи поставлять Вам точний діагноз і підберуть індивідуальне лікування.

Тож позбудьтеся страхів і невпевненості !

Не зволікайте з візитом до лікаря і живіть здоровим, повноцінним життям!

 

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеженн  280 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)220  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1220 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Київ»

Текстові відгуки

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

16.09.2015

Завершуючи лікування у Вашому медичному центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікареві Відіщук Тетяні Вікторівні за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом. Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри і впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Бажаю вам радості, любові і поваги людей, з якими вас зводить доля.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки