записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ведуться тех. роботи: актуальні ціни та акції просимо уточнювати

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Проктологія

За статистикою, одними з найпоширеніших хвороб є геморой і анальна тріщина - протягом свого життя з ними стикаються близько 40 % людей. Але цифри можуть бути ще більш вражаючими, адже далеко не кожен хворий звертається до лікаря-проктолога , намагаючись самостійно «залікувати» хворобу і нишком страждає, боячись болю та операцій. Дискомфорт, біль, сором, порушення звичного ритму життя, кровотеча - ось далеко не повний перелік відчуттів і проблем, з якими стикається людина, що має проктологічні захворювання. Але якщо, замість того, щоб піти на огляд у проктолога, Ви займаєтесь самолікуванням або взагалі вирішили, що пройде само, захворювання набирає обертів і дає ускладнення. Тому, при таких захворюваннях дуже важливо своєчасно звернутися до фахівця.

Проктологія МЦ "Оксфорд Медікал" у Львовіhttp://img.youtube.com/vi/EgvtyRbuMJM/hqdefault.jpgПроктологія: Про відділення проктології клініки "Оксфорд Медкал" у Львові. Якісна діагностика, лікування без операції.

У МЦ «Оксфорд Медікал» Ви не відчуєте ні морального, ні фізичного дискомфорту. У нашій клініці застосовуються виключно малоінвазивні (безопераційні) методики, що дозволяють здійснити лікування амбулаторно, безболісно, ефективно і без відриву від звичного способу життя.

Проктологічне відділення медичного центру « Оксфорд Медікал » займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки і заднього проходу, таких як:

• геморой

• анальні тріщини

• анальні поліпи, папіломи і кондиломи

• анальні бахромки

Первинний прийом проктолога

Візит до лікаря проктолога у більшості пацієнтів викликає жах і паніку. Однак, насправді все не так страшно, як здається на перший погляд. Огляд проводиться в зручному кріслі з використанням знеболюючого гелю.

Не варто також соромитися лікаря. Досвідчені лікарі проктологи МЦ «Оксфорд Медікал» зроблять все максимально коректно і безболісно.

До проктологічного огляду входить:

• Пальцеве обстеження області ануса

• Відео-аноскопію (огляд прямої кишки на глибину 8-10 см)

На первинний огляд відводиться 40 хвилин, використовуються одноразові інструменти, лікування може бути розпочато вже при первинному прийомі.

В « Оксфорд Медікал » у Львові прийом ведуть як чоловіки проктологи, так і проктолог жінка. І якщо Вам комфортніше потрапити на прийом до лікаря жіночої статі , Ви можете записатися саме до неї, щоб відчувати себе комфортно і впевнено на консультації стосовно такої делікатної проблеми!

Записатися на прийом можна за телефоном у Львові:

( 032 ) 245 00 00

Відділення проктології МЦ "Оксфорд Медікал" у Львові використовує такі методики лікування проктологічних захворювань:

Допплерівська дезартерізація HAL – RAR

HAL - RAR - це єдина методика , яка дозволяє видалити як зовнішні так і внутрішні гемороїдальні вузли І-ІV стадії назовсім і всього за 1 візит.

Переваги цієї технології наступні:

 • Усуває причину захворювання;
 • Безболісність;
 • Відсутність ран і кровотечі;
 • Маніпуляція триває не більше 30 - 40 хвилин;
 • Дуже висока ефективність методу доведена в усьому світі - близько 96 % ,
  практично без рецидивів.

Лігування латексними кільцями

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних малоінвазивних методів лікування геморою в сучасній проктології. Лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів виконується пацієнтам з другою і третью стадією геморою.

Переваги методу :

 • в 80 % випадків лігування призводить до повного одужання;
 • латексне лігування виконується досить швидко і дуже просто;
 • процедура виконується амбулаторно: пацієнтові не потрібно знаходитись в стаціонарі, а після лігування можна відразу ж повертатись додому;
 • практично повністю відсутній ризик кровотечі;
 • не порушується працездатність пацієнта, можна зайнятися своїми звичайними справами.

Радіохвильова хірургія з апаратом Сургітрон

За допомогою цього методу доступне швидке і безболісне видалення таких новоутворень :

 • анальні бахромки
 • анальні тріщини
 • анальні кондиломи (папіломи)
 • зовнішні гемороїдальні вузли I - IV стадії

Переваги методу:

 • Відсутність больових відчуттів.
 • Маніпуляції здійснюються з високою точністю, що робить мінімальним ризик пошкодження здорових клітин і сприяє швидкій регенерації.
 • Зводиться до нуля можливість занесення інфекції в рану, оскільки радіохвилі знищують будь-які небажані мікроорганізми.
 • Радіохвильовий метод не залишає опіків.
 • Відсутні такі ускладнення, як: загноєння, запалення, набряки, рубці та ін.
 • Апарат « Сургітрон » можна застосовувати в амбулаторних умовах

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервону коагуляцію, як самостійну процедуру, призначають, коли є внутрішня кровотеча при геморої першої-другої стадії, при циркулярному геморої першої-другої стадії, коли внутрішні гемороїдальні вузли знаходяться на рівні аноректальної лінії .

Також виконують інфрачервону коагуляцію, як допоміжну методику, при кровоточивих дрібних внутрішніх вузликах , які залишилися після лігування латексними кільцями.

Переваги лікування геморою методом інфрачервоної коагуляції

 • маніпуляція проводиться амбулаторно, без госпіталізації;
 • швидкість і безболісність (тривалість процедури - всього 20 хвилин);
 • відсутність післяопераційних ускладнень;
 • пацієнт не змінює звичного способу життя;
 • 90 % гарантії повного одужання.

Проктологічне відділення МЦ « Оксфорд Медікал» володіє великим арсеналом діагностичного та терапевтичного обладнання а досвідчені лікарі проктологи поставлять Вам точний діагноз і підберуть індивідуальне лікування.

Тож позбудьтеся страхів і невпевненості !

Не зволікайте з візитом до лікаря і живіть здоровим, повноцінним життям!

 

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, анаскопія) 300 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)250  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1400 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Львів»

Текстові відгуки

10.02.2019

Хочу висловити подяку лікарю проктологу Філюсу Володимиру Володимировича, який позбавив мене страждань від такої неприємної хвороби, як геморой 3-4 ступеня. Це класний Професіонал, якому можна довірити саме цінне, що є у людини - власне здоров'я.

відділення: Проктологія

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки