Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД колінного і гомілковостопного суглобів в Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» доступне сучасне діагностування суглобів: гомілковостопного і колінного. За допомогою УЗД можна безболісно для пацієнта отримати об'єктивну точну інформацію і визначити проблеми: в тому числі і на ранніх стадіях.

Показання для УЗД суглобів

Дослідження колінного суглоба лікар може призначити при підозрі на патологію. Це може бути:

 • УЗД колінного суглобуновоутворення;

 • артрит;

 • тенденіт;

 • розрив суглоба;

 • артроз і т.п.

Звернутися до лікаря «Оксфорд Медікал Львів» та отримати направлення на УЗД колінного суглоба необхідно при таких симптомах: 

 • біль;

 • тяжкість і біль після навантажень;

 • складно або неможливо зігнути суглоб;

 • проблеми з рухливістю.

Також можливе проведення УЗД з метою профілактичної діагностики (зокрема, для професійних спортсменів) і для аналізу ефективності лікування (особливо після операцій).

УЗД гомілковостопного суглоба лікар може призначити при скаргах на тягнучий біль і проблеми з рухливістю. Результати дослідження допоможуть визначити проблему і призначити правильне лікування. У більшості випадків причиною патології стає травма будь-якого походження або дегенеративне захворювання (артроз, артрит). Діагностику ще призначають перед операцією, а також в період реабілітації.

УЗД гомілковостопного суглобуЧи є протипоказання?

УЗД колінного суглоба можна проводити всім пацієнтам. Але при повній нерухомості результати можуть бути неінформативними, а при сильних пошкодженнях шкіри в досліджуваній області можливі спотворення результатiв. Людям з сильно вираженим ожирінням лікар підбере інші варіанти діагностики. Протипоказань для УЗД гомілковостопного суглоба немає.

Підготовка до дослідження

Спеціально готуватися до діагностики не потрібно. Якщо у пацієнта сильний біль, напередодні діагностики лікар може порадити прийом знеболюючого. Якщо в рамках дослідження буде аналізуватися кровотік, необхідно буде відмовитися від вживання тонізуючих препаратів і продуктів.

Як проводять УЗД колінного суглоба

Через складну будову суглоба, лікар «Оксфорд Медікал Львів» проводить діагностику в кількох проекціях: передній, бічнiй і латеральнiй. У фіналі фахівець досліджує судинно-нервовий пучок. Для кожної проекції потрібна окрема поза: рекомендації на місці дасть лікар.

Як проводять УЗД гомілковостопного суглоба

Пацієнту потрібно перебувати в положенні лежачи. Можливо, буде потрібна зміна положень: лікар «Оксфорд Медікал Львів» дасть необхідні рекомендації. Зазвичай для об'єктивної діагностики досліджують кілька проекцій (локалізацій): передню, медіальну, латеральну і задню.

Середній час діагностики — до 20 хвилин. Після цього фахівець заповнить необхідну форму і видасть пацієнту результати. Їх розшифровкою і постановкою діагнозу займається лікар (зазвичай той, хто направив пацієнта на УЗД).

Переваги діагностики

УЗД суглобів в «Оксфорд Медікал Львів» — це сучасна процедура, що надає такі переваги для пацієнта і лікаря:

 • повна безболісність і відсутність дискомфорту;

 • можливість детального аналізу структури м'яких тканин і особливостей кровотоку;

 • патології можна виявити на тих стадіях, коли у пацієнта ще немає явних скарг;

 • практична відсутність протипоказань для діагностики;

 • мінімум часу на дослідження, можливість отримати результати одразу після нього.

Професійний рівень обслуговування

«Оксфорд Медікал Львів» проводить дослідження на сучасному обладнанні, що забезпечує високу точність і об'єктивність результатів. Це значно спрощує постановку діагнозу і дає основу для ефективного лікування. Діагностику проводять досвідчені фахівці. У клініці створені комфортні умови для всіх пацієнтів. Запишіться на дослідження або на консультацію лікаря через онлайн-форму або за номером (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом