Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Еластографія в Львові

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» доступна еластографія — найсучасніший метод ультразвукової діагностики. За допомогою нього можна досліджувати органи, розташовані поверхнево, лімфовузли, залози, м'які тканини.

Коли потрібно пройти еластографію

Еластографія в Оксфорд Медікал ЛьвівОб'єктивні показники для діагностики:

 • часті больові відчуття в області правого підребер'я;

 • тягнучий біль в грудях, але відсутність патологій при пальпації;

 • симптоми, які вказують на запалення передміхурової залози;

 • збільшення лімфовузлів та ін.

Рекомендуємо для початку звернутися до профільного лікаря «Оксфорд Медікал Львів», щоб рішення про відповідний варіанті діагностики прийняв фахівець.

Як проводять еластографію

Найчастіше сучасну технологію діагностики застосовують для раннього виявлення онкозахворювань і проведення кардіоваскулярних досліджень. Методика еластографії базується на властивостях людських тканин: у кожного органу свій показник еластичності. Якщо умовно: пошкоджена тканина менш еластична, ніж здорова.

Оцінити структуру тканини можна, злегка натиснувши датчиком апарату на область дослідження. Апарат проводить аналіз швидкості ультразвукової хвилі в тканині, а лікар бачить результат аналізу на моніторі. По суті, це методика пальпації, але більш точна і з якісною візуалізацією.

Що можна діагностувати методом еластографії

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Львів» лікарі проводять обстеження, використовуючи обладнання високого класу. Це професійний сканер з універсальними функціональними можливостями. З ним можна досліджувати:

 • печінку;

 • щитовидну залозу;

 • передміхурову залозу;

 • молочну залозу;

 • органи малого тазу (для жінок);

 • лімфовузли;

 • органи мошонки.

Також еластографія показує високу ефективність при діагностиці патологій поверхневих органів, м'яких тканин, сухожиль. За допомогою дослідження оцінюють ступінь ураження, аналізують розвиток проблеми і контролюють ефективність лікування.

Чим еластографія відрізняється від УЗД

Методика еластографії дає можливість припустити причину розвитку новоутворення (в якості додаткового методу діагностики), а також дозволяє оцінити стан лімфовузлів. Лікареві доступне високоточне зображення, що має високу цінність при дослідженні.

Пацієнтам можна пройти еластографію в «Оксфорд Медікал Львів» і оцінити такі переваги:

 • точність діагностики;

 • можливість визначити злоякісні новоутворення на ранній стадії;

 • безболісність;

 • повна безпека;

 • відсутність ризику ускладнень після діагностики;

 • оптимальна вартість;

 • мінімум часу на дослідження;

 • миттєва видача результату.

При еластографії печінки пацієнт може відчувати невелику вібрацію при подачі сигналу з датчика. В інших випадках будь-які відчуття відсутні або незначні. Діагностика проводиться в комфортному для пацієнта положенні. Точність результатів варіюється від 88 до 99%. 

Переваги діагностики

Крім високої точності, еластографія забезпечує ще кілька позитивних факторів. Зокрема, при визначенні новоутворення дослідження дозволяє визначити, чи потрібна пацієнту біопсія або можна поки провести спостереження в динаміці.

Дослідження незамінне при діагностиці патологій печінки. Воно дає можливість виявити проблеми на ранніх етапах, не проводячи пункції. Для порівняння: стандартна ультразвукова діагностика на це не здатна.

Якщо лікар прийняв рішення проводити пацієнту пункцію печінки, за допомогою еластографії вдається визначити місце отримання біопсійного матеріалу в точності до міліметра. Також еластографія ефективна при відстеженні динаміки лікування.

У «Оксфорд Медікал Львів» еластографія доступна в комфортний для вас час. У нас є відповідні умови, кваліфіковані медики та інноваційне обладнання. Після діагностики можна отримати консультацію у профільного спеціаліста і за необхідності почати лікування. Запишіться на дослідження через сайт або за номером (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом