Консультація провідного офтальмолога - 1000 грн (перевірка гостроти зору, комп’ютерна діагностика зору, біомікроскопія переднього відрізка)
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Офтальмологія займається діагностикою зорової системи, виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань очей і очних патологій.
За статистикою офтальмологів, в Україні у 50% населення зустрічаються ті чи інші захворювання очей. Дана ситуація склалася з безлічі факторів: спадкова схильність, погана екологія, нездоровий спосіб життя, тривале перебування перед екраном комп'ютера або інших електронних пристроїв та інше.
Відмінне зір і відсутність будь-яких скарг на проблеми очей зовсім не означає, що зорова система повністю здорова - багато офтальмологічних захворювань протікають безсимптомно. Не відкладайте візит до лікаря офтальмолога, кращий спосіб убезпечити себе від можливих проблем із зором - це регулярна профілактика.
СИМПТОМИ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ
Існує безліч симптомів, які здаються незначними, але при прояві яких рекомендується відвідати офтальмолога:
стомлюваність очей;
почервоніння очей;
печіння і свербіж очей;
запалення слизової оболонки очей;
сльозоточивість очей;
гнійні виділення з очей;
зниження гостроти зору;
відчуття присутності стороннього тіла;
болю в області очей, лоба і скронь;
райдужні плями, мушки перед очима;
тимчасове порушення сприйняття кольору;
світлобоязнь або підвищена дратівливість від світла.
У таких випадках зверніться до офтальмолога без уповільнення:
Присутність чужорідного тіла в оці, і немає можливості усунути його самостійно
Травма ока
Хімічний, термічний або лазерний опік ока
Різке погіршення зору
Потемніння в очах.
Не займайтеся самолікуванням! Зверніться до офтальмолога для уникнення ускладнень в подальшому.
ЗАХВОРЮВАННЯ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ
- Аномалії рефракції: короткозорість, далекозорість, астигматизм.
- Запальні захворювання очей: ячмінь, блефарит, кон'юнктивіт, кератит, склерит, іридоцикліт, хоріоретиніт, неврит і т.д.
- Алергічні захворювання очей.
- Аутоімунні захворювання очей: очні захворювання при ревматичному артриті, системний червоний вовчак (ВКВ), васкуліт і ендокринні патології і т.д.)
- Дистрофічні захворювання очей: дистрофія рогівки, райдужної оболонки, сітківки.
- Порушення сльозопродукції і слезоотведения: сіндромс сухого ока, хвороба Шегрена, порушення прохідності слізних шляхо і т.д.
- Порушення офтальмотонуса: глаукома, офтальмогіпертензія і т.д.
- Травми очей.
- Захворювання очей при цукровому діабеті, гіпертонічній хворобі, захворювання щитовидної залози, системних захворюваннях, анеміях, неврологічних захворюваннях.
- Ускладнення після контактних лінз.
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ ОФТАЛЬМОЛОГА?
Детально на сторінці прийому лікаря офтальмолога.
1. Офтальмолог нашої клініки починає прийом з збору анамнезу: уважно вислуховує всі наявні у пацієнта скарги, розпитує його про побутових і трудових умов, вивчає медичну карту.
2. Далі наш доктор переходить до огляду пацієнта. В ході прийому офтальмолог проводить наступні діагностичні дослідження: візометрія, біомікроскопія, огляд очного дна на вузький зіницю, авторефрактометрія, тонометрія. Необхідність використання того чи іншого методу діагностики визначає фахівець.
3. У деяких випадках офтальмолог нашої клініки може направити пацієнта на додаткове обстеження до лікаря іншої спеціалізації, наприклад, до кардіолога при виявленні гіпертонічної ретинопатії.
4. Після огляду пацієнта, виходячи з усіх отриманих даних, лікар ставить діагноз, планує схему майбутнього лікування і детально відповідає пацієнту на всі виниклі питання.
Записуйтеся на прийом до офтальмолога за телефоном (032) 245-00-00 або через форму на сайті.