Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Лікування захворювань хребта ультразвуковою терапією в Львові

Сучасні і ефективні методи терапії проблем хребта використовують лікарі клініки «Оксфорд Медікал Львів». Інноваційне обладнання дає можливість результативно вирішувати проблеми пацієнтів, використовуючи ультразвукову методику.

Суть УЗ-терапії

Вона передбачає застосування УЗ-хвиль, випромінюваних апаратом. Він використовується для лікування і прискорення реабілітаційного процесу. Потрібний ефект залежить від інтенсивності ультразвуку. Для методу характерні наступні види впливу:

 • механічний — під дією хвилі починаються клітинні мікроколивання, тобто тканини відчувають ефект вібромасажу. Це прискорює процеси обміну в тканинах;

 • фізико-хімічний — ультразвук активізує вироблення біоактивних компонентів, покращуючи їх вплив на організм пацієнта;

 • термічний — прискорення обміну в тканинах призводить до локального підвищення температури, що покращує циркуляцію крові, зменшує рубці і інфільтрати, знижує застої.

Вплив ультразвукової терапії (УЗТ) на організм може бути безперервним, пульсуючим, прямим або непрямим. 

Отже, УЗТ запускає обмінні процеси, забезпечує насичення клітин киснем, нормалізує циркуляційні процеси, усуває біль і спазми, знімає набряки. Додатково забезпечується найкраща засвоюваність медичних препаратів у формі гелів і мазей, а також продовження їх ефекту.

УЗТ при захворюваннях хребта

Показання до УЗТ:

 • остеохондроз;

 • радикуліт;

 • болі в спині і шиї;

 • травми хребта;

 • синдром хронічної тазової болі;

 • тривале перенапруження.

При лікуванні захворювань хребта УЗ-терапія призводить до зниження запалення і болю, розсмоктування набряків. Курс процедур прискорює відновлення пошкоджених тканин, нормалізує функції вегетативної нервової системи, активізує лімфоток і кровообіг, призводить до зниження артеріального тиску.

Протипоказання

УЗТ — неінвазивна методика, що робить її безпечною альтернативою операціями. Але в той же час вона протипоказана при:

 • серйозних проблемах з серцем і судинами;

 • злоякісних пухлинах;

 • ендокринних захворюваннях;

 • важких нервових розладах;

 • загострених інфекціях та ін.

Процедури не рекомендуються при вагітності, наявності кардіостимулятора, будь-яких формах кровотеч, а також при неповному прикритті кісткою спинного мозку (після ламінектомії).

Особливості терапії

В «Оксфорд Медікал Львів» використовують сучасне обладнання для УЗТ. Для початку варто відвідати лікаря. На індивідуальній консультації він проаналізує скарги, проведе огляд і направить на діагностику.

За її результатами фахівець складе індивідуальну програму лікування і визначить тривалість курсу. Зазвичай це від 5 до 10 сеансів тривалістю до 15 хвилин. Лікар підбере відповідну частоту ультразвуку. Пацієнту досить лягти на кушетку: процедура повністю безболісна і безпечна.

Застосовуючи УЗ-апарат для лікування захворювань хребта, лікар «Оксфорд Медікал Львів» зацікавлений в першу чергу в усуненні причин, що викликали проблему. Тому лікування переважно комплексне: воно доповнене фізіотерапевтичними процедурами, комплексом вправ, масажами, курсом медикаментів тощо.

У нашому медцентрі створені комфортні умови. Пацієнти можуть розраховувати на професійне ставлення, повноцінний лікарський контроль прогресу, досягнення максимально можливої ефективності. Ви можете приходити на процедури, поєднуючи їх з іншими справами: ми допоможемо налагодити комфортний графік відвідувань. Запишіться на первинний прийом до лікаря через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом