Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Лікування захворювань хребта ультразвуковою терапією в Львові

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Сучасні і ефективні методи терапії проблем хребта використовують лікарі клініки «Оксфорд Медікал Львів». Інноваційне обладнання дає можливість результативно вирішувати проблеми пацієнтів, використовуючи ультразвукову методику.

Суть УЗ-терапії

Вона передбачає застосування УЗ-хвиль, випромінюваних апаратом. Він використовується для лікування і прискорення реабілітаційного процесу. Потрібний ефект залежить від інтенсивності ультразвуку. Для методу характерні наступні види впливу:

 • механічний — під дією хвилі починаються клітинні мікроколивання, тобто тканини відчувають ефект вібромасажу. Це прискорює процеси обміну в тканинах;

 • фізико-хімічний — ультразвук активізує вироблення біоактивних компонентів, покращуючи їх вплив на організм пацієнта;

 • термічний — прискорення обміну в тканинах призводить до локального підвищення температури, що покращує циркуляцію крові, зменшує рубці і інфільтрати, знижує застої.

Вплив ультразвукової терапії (УЗТ) на організм може бути безперервним, пульсуючим, прямим або непрямим. 

Отже, УЗТ запускає обмінні процеси, забезпечує насичення клітин киснем, нормалізує циркуляційні процеси, усуває біль і спазми, знімає набряки. Додатково забезпечується найкраща засвоюваність медичних препаратів у формі гелів і мазей, а також продовження їх ефекту.

УЗТ при захворюваннях хребта

Показання до УЗТ:

 • остеохондроз;

 • радикуліт;

 • болі в спині і шиї;

 • травми хребта;

 • синдром хронічної тазової болі;

 • тривале перенапруження.

При лікуванні захворювань хребта УЗ-терапія призводить до зниження запалення і болю, розсмоктування набряків. Курс процедур прискорює відновлення пошкоджених тканин, нормалізує функції вегетативної нервової системи, активізує лімфоток і кровообіг, призводить до зниження артеріального тиску.

Протипоказання

УЗТ — неінвазивна методика, що робить її безпечною альтернативою операціями. Але в той же час вона протипоказана при:

 • серйозних проблемах з серцем і судинами;

 • злоякісних пухлинах;

 • ендокринних захворюваннях;

 • важких нервових розладах;

 • загострених інфекціях та ін.

Процедури не рекомендуються при вагітності, наявності кардіостимулятора, будь-яких формах кровотеч, а також при неповному прикритті кісткою спинного мозку (після ламінектомії).

Особливості терапії

В «Оксфорд Медікал Львів» використовують сучасне обладнання для УЗТ. Для початку варто відвідати лікаря. На індивідуальній консультації він проаналізує скарги, проведе огляд і направить на діагностику.

За її результатами фахівець складе індивідуальну програму лікування і визначить тривалість курсу. Зазвичай це від 5 до 10 сеансів тривалістю до 15 хвилин. Лікар підбере відповідну частоту ультразвуку. Пацієнту досить лягти на кушетку: процедура повністю безболісна і безпечна.

Застосовуючи УЗ-апарат для лікування захворювань хребта, лікар «Оксфорд Медікал Львів» зацікавлений в першу чергу в усуненні причин, що викликали проблему. Тому лікування переважно комплексне: воно доповнене фізіотерапевтичними процедурами, комплексом вправ, масажами, курсом медикаментів тощо.

У нашому медцентрі створені комфортні умови. Пацієнти можуть розраховувати на професійне ставлення, повноцінний лікарський контроль прогресу, досягнення максимально можливої ефективності. Ви можете приходити на процедури, поєднуючи їх з іншими справами: ми допоможемо налагодити комфортний графік відвідувань. Запишіться на первинний прийом до лікаря через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-невролог, нейрофізіолог, <br>кандидат медичних наук<br>Заслужений лікар України: Олексюк-Нехамес Алла Григорівна
Олексюк-Нехамес Алла Григорівна Лікар-невролог, нейрофізіолог,
кандидат медичних наук
Заслужений лікар України
Лікар-невролог, нейрофізіолог, <br>кандидат медичних наук<br>Заслужений лікар України: Олексюк-Нехамес Алла Григорівна
Олексюк-Нехамес Алла ГригорівнаЛікар-невролог, нейрофізіолог,
кандидат медичних наук
Заслужений лікар України

інформація про лікаря

Член ГО "Українська протиепілептична Ліга" 

Лікар - нейрофізіолог спеціалізується в лікуванні епілепсії. 

1995р.- закінчила Львівський державний медичний інститут «Дружби народів», факультет лікувальної справи

1996-1998рр.- інтернатура на базі Львівської обласної клінічної лікарні, на базі Львівського державного медичного інституту «Дружби народів», сертифікат «Невролога»

2003р.- кандидат медичних наук

2004р.- захист кандидатської дисертації у Вченій Раді Академій, м. Київ

У здобутку  понад 125 наукових публікацій.

1998-1999рр. - займала посаду невролога у водійській комісії у Львівській госпрозрахунковій поліклініці

1999-2013рр.- асистент на кафедрі неврології Львіського національного медичного університету ім. Данила Галицького

2002-2003рр.- курси з рефлексотерапії 

1999-1913рр.- лікар невролог неврологічного стаціонару ЛШМД

2014-2019рр.- завідувач кафедри клінічних дисциплін Львівського інституту медсестринства

показати повний текст

відгуки
Ілона 20-06-2024 Була така ситуація з нервової системою,звернулись до гарного лікаря Фик Ярослави Александровни дуже допомогла ,дякуємо !Дуже добра і ввічлива

відділення: Неврологія

Тетяна 26-02-2024 Шановний доктор,Віктор Вікторович!Щиро дякую Вам за надану мені грамотну,кваліфіковану допомогу ,доброзичливе уважне ставлення.Призначе Вами лікування мені допомогло.Щиро дякую.

відділення: Неврологія

Юлія 29-12-2023 Щиро дякую за комплексне обстеження, за щиру підтримку, що зможемо знайти причину і вилікувати. Його призначення підтвердили діагноз, і комплексне лікування дали результати. Рекомендую. Він лікар за фахом.

відділення: Неврологія

Сергій 30-11-2023 Я отримав компресійне пошкодження 1 ступеня хребців попереку, які супроводжувалися болями як у попереку, так і гомілковостопних суглобах, що завдавало значних незручностей підчас сну, а також незначних рухів у ліжку. Медикаментозний курс, що призначив лікар В. Сухоруков, за 2 тижні розводив повністю позбутися болі в ногах, а також суттєво зменшити болі у попереку. Хочу відмітити значну увагу лікаря до дрібниць, а також обгрунтоване пояснення діагнозу.

відділення: Неврологія

Тетяна 30-11-2023 Дякую! Невролог В.Сухоруков-дуже уважний до пацієнта, ретельно пояснив причину моєї проблеми, обстеження тільки підтвердили його діагноз, адекватне призначене лікування. Ще раз дякую

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом