Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Лікування остеохондрозу

Остеохондрозом називають захворювання, яке вражає тканини хребта та міжхребетні диски. У цьому процесі руйнуються тканини, це супроводжується різким болем у частині спини. В основному, цю хворобу спостерігають у людей після 40 років і більше, але якщо проаналізувати в деталях то ознаки проявляються ще у підлітковому віці. Схильність до остеохондрозу більше є у жінок, що носять високе та незручне взуття, що мало рухаються або фізично надмірно себе навантажують. Остеохондроз є розповсюдженою проблемою, як правило на нього страждає кожна третя людина.

СИМПТОМИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

На початкових стадіях симптом майже немає, але з часом можна спостерігати основні:

 • Лікування остеохондрозу Львівбіль у грудях;

 • шум у вухах;

 • головні болі;

 • оніміння рук або ніг;

 • запаморочення;

 • болю в спині або попереку, що посилюються при русі або навантаженні;

 • проблеми з сечостатевою системою;

 • розлади пам'яті та ін.

Симптоми остеохондрозу залежать від того, у якій частині хребта виникла ця проблема: поперековому, грудному чи шийному.

 • шийне відділення хребта – виникає від сидячої роботи і малорухливого способу життя;

 • грудне відділення хребта – дуже рідко зустрічається, як правило наслідок сколіозу;

 • поперекового відділу хребта – зустрічається найчастіше, буває від малорухливого способу життя, великих фізичних навантажень.

Потрібно постійно спостерігати за самопочуттям вашого організму. Вчасно виявлена проблема, лікується значно швидше і відчуття болі буде менше.

ЩО ПРОВОКУЄ ОСТЕОХОНДРОЗ

Якщо з часом остеохондроз прогресує, виявіть які чинники можуть на це впливати, перегляньте свій спосіб життя.

 

Основними причинами виділяють:

 • погана екологія;

 • надмірне фізичне навантаження;

 • ожиріння;

 • зайва вага;

 • вроджена схильність.

Якщо затягнути з хворобою і несвоєчасно звернутись на обстеження до лікаря, то можуть бути і ускладнення, у вигляді грижі чи зміщення між хребцевого диска. Більшість порівнюють цю проблему з відкладенням солей, але це помилкова думка, і не варто займатись самолікуванням, наприклад, сидіти на безсольовій дієті – не тягніть час, а зверніться до лікаря.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Лікуванням остеохондрозу у МЦ «Оксфорд Медікал» займається досвідчений лікар-невролог. На прийомі пацієнта оглядають, уточнюють перенесені раніше хвороби, вивчаються скарги. Якщо з вищезазначеного лікар не може виявити точний ступінь захворювання, то для діагностики можуть призначати МРТ. Після постановки точного діагнозу та стадії захворювання, лікар призначає індивідуально підібраний для пацієнта лікувальний курс.

 

Як лікування може бути призначено спеціальний курс фізичних вправ, паравертебральні блокади, мануальну терапію, медикаментозне лікування, масаж. На цей час мануальна терапія добре вивчена лікарями і показала свою ефективність, все частіше її включають до комплексу лікувань. Медикаментозне лікування призначають дуже рідко і лише в періоди загострення хвороби, при сильних болях. Якщо правильно підібрати лікування, відповідно до стадії остеохондрозу, то можна уникнути вживання ліків та оперативних втручань.

 

 

Ми будемо раді Вас бачити у відділенні наших медичних центрів на Чорновола, 45а та Зубрівська, 21 (Сихів). Записатись на прийом у неврологічне відділення можна за тел.. (050) 245 00 00, (032) 245 00 00, через чат чи форму для запису на сайті.

( Рейтинг: 4.72, голосів: 32 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом