Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Лікування остеохондрозу ударно-хвильовим методом в Львові

Ефективне лікування остеохондрозу ударно-хвильовою терапією (УХТ) пропонує пацієнтам «Оксфорд Медікал Львів». Методика показує хороші результати, особливо на ранніх стадіях проблеми. Ми використовуємо сучасне обладнання і практикуємо комплексний підхід.

Остеохондроз: розвиток і симптоми

Це захворювання викликане дегенеративно-дистрофічним ураженням хрящів хребта і дисків. Особливо часто воно розвивається у людей, які ведуть пасивний спосіб життя. Фізичні навантаження зміцнюють тканини хребта, роблячи їх рухомими, пружними і сильними. Їх відсутність призводить до порушення кровообігу і обміну речовин в сусідніх з хребтом тканинах.

На ранніх етапах остеохондроз вражає зв'язки і кісткові тканини. Симптоматика: невеликі болі в спині при тривалому перебуванні в одній позі. Лікування остеохондрозу на цьому етапі найпростіше і ефективне.

Але на жаль, пацієнти зазвичай звертаються пізніше: коли захворювання призводить до патологічних змін. Вони проявляються болем в спині і кінцівках, онімінням рук, больовими відчуттями в області серця, голови, статевих органів. Важливо своєчасно звернутися до ортопеда «Оксфорд Медікал Львів».

Лікування остеохондрозу

Залежно від результатів діагностики, лікар використовує комплексну методику. Вона включає блокування болю за допомогою медичних препаратів і застосування УХТ.

Метод УХТ дає можливість відновити пошкоджені тканини, зв'язки та кістки, а також суглоби. Курс процедур призводить до руйнування кальцинатів, фіброзної і рубцевої тканини. Замість неї утворюється повноцінна здорова тканина. УХТ — єдиний метод, який призводить до проростання нової капілярної сітки. Іншими варіантами лікування цього не досягти.

Терапія призводить до відновлення кровообігу, поліпшення обмінних процесів, оновлення тканини на клітинному рівні. Багато пацієнтів відзначають, що змогли повернутися до ще більш комфортного способу життя, ніж до захворювання.

УХТ при лікуванні остеохондрозу дає можливість:

 • знизити больовий синдром, поступово відмовившись від знеболюючих;

 • розпушити грижі між хребцями, добившись їх подальшого розсмоктування;

 • зруйнувати відкладення солей фосфору, кальцію, молочної кислоти, зміцнити тканини хребта;

 • стимулювати оновлення міжхребцевих дисків;

 • відновити тканини, розчинити фіброзні точки;

 • прибрати набряк в районі сідничного нерва;

 • нормалізувати м'язовий тонус, повернути нормальне положення хребта.

Ефект після курсу УХТ зберігається протягом п'яти років (це середнє значення, яке залежить від стадії захворювання та інших супутніх чинників). Щоб повністю припинити процес, потрібно пройти кілька курсів терапії, з індивідуальними призначеннями. Лікар визначить тривалість і характеристики впливу, орієнтуючись на стадію захворювання і стан пацієнта.

Особливості УХТ

Метод УХТ базується на впливі регульованих інфразвукових ударних хвиль. Їх можна сфокусувати на локальній області, забезпечуючи точну спрямовану дію без пошкодження сусідніх тканин. Ударна хвиля покращує процеси обміну і мікроциркуляції в кістковій, м'язовій і хрящовій тканинах. Це усуває першопричину остеохондрозу — застої.

У процесі терапії також відбувається ефект кавітації: це утворення і руйнування бульбашок з вивільненням енергії. Її досить, щоб зруйнувати кальціонні відкладення і остеофіти. Ритмічний вплив на нервові закінчення знижує біль.

УХТ при лікуванні остеохондрозу в «Оксфорд Медікал Львів»:

 • успішно співвідноситься з іншими терапевтичними методиками;

 • дозволяє зберегти образ життя і навіть ходити на роботу;

 • повністю безпечна методика без побічних явищ;

 • проводиться без анестезії завдяки відсутності болю;

 • займає мінімум часу (до 30 хвилин на один сеанс);

 • знижує або усуває потребу в додатковому лікуванні.

Ми використовуємо сучасне обладнання і створили комфортні умови для процедур. Запишіться на прийом до лікаря, щоб пройти діагностику та отримати індивідуальний план лікування. Вибирайте зручну дату і час відвідин ортопеда на сайті або за телефоном: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом