Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД серця дитині в Львові

УЗД серця дитині в Оксфорд Медікал ЛьвівУ медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» доступне дослідження серця на УЗД-обладнанні (ехокардіографія). Це повністю безпечна і досить точна методика, дозволена дітям. За допомогою неї лікар може проаналізувати функціональність і структуру серця. На відміну від рентгеноскопії, відсутнє шкідливе променеве навантаження.

Коли необхідна УЗД серця дитини

Дослідження може бути плановим (наприклад, у віці 7 років при підготовці до школи) або перед надходженням в спортивну секцію. Це необхідно, щоб оцінити готовність органу до незвичних або збільшених навантажень. Якщо дитина займається спортом, УЗД серця краще проводити щорічно для профілактики і оцінки адекватності фізичних навантажень на організм.

Лікар може направити на діагностику позапланово, якщо у виявить у дитини такі показники:

 • шуми серця, помічені при стандартному обстеженні;

 • відхилення, виявлені за результатами ЕКГ;

 • безпричинно холодні кінцівки;

 • задишка, підвищена пітливість;

 • синюшність шкіри в носо-губній області;

 • наявність проблем з серцем у батьків;

 • видима пульсація вен на шиї;

 • безпричинний кашель;

 • сильна стомлюваність;

 • скарги на біль в області серця;

 • вміст кисню в крові, тиск не відповідають нормі;

 • дитина часто непритомніє.

Переваги УЗД серця для дитини

Ехокардіографія в «Оксфорд Медікал Львів» проводиться швидко і повністю безболісна. УЗД дає можливість виявити зміни в структурі і пороки розвитку, вивчити стан клапанів і камер. Багато проблем вдається виявити до прояву симптомів (при своєчасній діагностиці). Відсутність хворобливих маніпуляцій забезпечує об'єктивність результатів (не збільшується серцевий ритм).

Підготовка до УЗД серця у дитини

Спеціальні підготовчі заходи не потрібні. Запорука успіху і об'єктивності дослідження — спокійний стан дитини. Їй потрібно залишатися розслабленою протягом всієї процедури, яка займає 30-60 хвилин. Перед діагностикою заборонені фізичні навантаження, а також вживання тонізуючих напоїв.

Особливості діагностики

В «Оксфорд Медікал Львів» створені комфортні умови для дослідження серця. Дитина лежить на зручній кушетці, в затемненій кімнаті. У приміщенні тепло. Досліджувану область лікар змащує теплим гіпоалергенним гелем і проводить дослідження за допомогою датчика. Додатково фахівець може зафіксувати на грудях датчики електрокардіографа.

При дослідженні відсутні дискомфортні відчуття. Дитина відчуває тільки тепло датчика і імпульсні звуки. Після процедури лікар дає серветку, якою можна прибрати гель з шкіри. Якщо патологій не виявлено, дитині дозволено продовжити звичні заняття (піти в школу, на прогулянку і т.п.)

Результати діагностики доступні одразу. Їх аналізом і постановкою діагнозу повинен займатися лікар. Найчастіше УЗД серця входить в великий комплекс діагностичних досліджень, за результатами якого і стає очевидним діагноз.

Що може дізнатися лікар за допомогою УЗД серця

Дослідження візуалізує структуру серця, і фахівець може детально проаналізувати передсердя, клапани та шлуночки. Лікарю доступна наступна інформація:

 • анатомічні структурні характеристики;

 • особливості будови;

 • внутрішній серцевий тиск і швидкість кровотоку.

Діагностика дає можливість точно визначити великий перелік патологій. Серед них: стеноз, тромбоз, порок серця, перикардит, пролапс клапана, ендокардит, пухлина серця і багато інших.

Професійна діагностика

«Оксфорд Медікал Львів» пропонує оптимальні умови для обстеження дітей: комфорт, відсутність стресових чинників, досвідчений і коректний персонал, обладнання експерт-класу. Ми гарантуємо точність результатів. Запишіться на зручний час і обстежуйтесь без очікування в черзі. Заповніть форму на сайті або зателефонуйте: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом