Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Підготовка до ультразвукової діагностики в Львові

УЗД в «Оксфорд Медікал Львів» — це сучасний високоінформативний метод діагностики, який дозволяє отримати швидкі і точні результати. Він не несе шкоди і дискомфорту пацієнтам, і за необхідності дослідження можна проводити без обмежень за кількістю. У більшості випадків УЗД дає можливість виявити патології на ранній стадії.

Точність ультразвукового дослідження залежить від багатьох чинників і насамперед — від правильної підготовки. Готуватися до УЗД потрібно по-різному: на це впливає вид і область діагностики.

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини

Готуватися потрібно починати за 2-3 дні до діагностики. Йдеться про зміну раціону — варто виключити всі продукти, що провокують активну газоутворення:

  • Підготовка до ультразвукової діагностикигазовану воду;

  • овочі фрукти;

  • чорний хліб;

  • бобові культури;

  • молочні продукти і т.д.

Якщо у пацієнта схильність до підвищеного газоутворення або до запорів, варто обговорити це з лікарем «Оксфорд Медікал Львів» на попередній консультації. Він призначить засоби, які виправлять конкретну проблему.

Приходити на дослідження найкраще в першій половині дня, натщесерце. Бажано повечеряти не пізніше ніж о 20.00, з'ївши щось легке. Якщо УЗД призначено після 14.00, краще поснідати чимось легким не пізніше 11.00.

Підготовка до функціональної проби жовчного міхура

Перед цією діагностикою потрібен так званий «жовчогінний» прийом їжі. Це може бути сметана або йогурт високої жирності. УЗД можна проводити через 30-40 хвилин після вживання.

Важливо: нікотин активізує скорочення жовчного міхура. Тому куріння може змінити точність результатів дослідження. 

Підготовка до УЗД нирок

У день діагностики дозволено їсти і пити. Якщо у пацієнта надлишкова вага або схильність до здуття живота, за 2-3 дня до УЗД потрібно виключити з їжі продукти, що провокують газоутворення. Можливо, лікар порадить препарати, які вирішують проблему.

Підготовка до УЗД і сечового міхура

Рекомендується за 90-120 хвилин до діагностики випити 0,8-1 л рідини. Це може бути вода, неміцний чай, морс і т.п.). На дослідження варто прийти, не спорожняючи сечовий міхур. Якщо позив сильний і терпіти немає можливості, допускається невелике спорожнення. Але після цього потрібно випити ще трохи рідини.

Як готуватися до УЗД передміхурової залози

За 4 або більше годин до дослідження рекомендується спорожнити кишечник (дозволено зробити це ввечері, якщо діагностика призначена на ранок). Якщо з різних причин це складно, знадобиться мікроклізма або очисна клізма (конкретну рекомендацію дасть лікар).

Підготовка до УЗД органів малого таза

Таку діагностику проводять трансвагінальним способом. Спеціальних заходів з підготовки немає. Щоб точність дослідження була високою, варто пройти УЗД у відповідний термін. Наприклад, пацієнткам репродуктивного віку краще записатися на діагностику в 5-7 дні циклу (рахуючи від 1-го дня менструації). У цей період точність буде максимально високою. Перед діагностикою можна пити і їсти. Рекомендується заздалегідь спорожнити кишечник, а безпосередньо перед УЗД позбутися вмісту сечового міхура.

Як говоритися до УЗД молочних залоз

Якщо обстеження грудних залоз у чоловіків проводиться без підготовки, то молочні залози жінок краще дослідити в 6-11 день циклу. Це забезпечить найбільш об'єктивні результати.

Підготовка до інших досліджень

Перед діагностикою щитовидної залози не потрібно спеціально готуватися: тільки вибрати одяг без високого тугого коміра. Безпосередньо в кабінеті діагностики потрібно зняти прикраси з шиї і вух. Такі ж рекомендації з підготовки до дуплексного дослідження. Перед ультразвуковим дослідженням серця краще пройти ЕКГ (результатами не повинно бути більше 30 днів).

Радимо пройти попередню консультацію у профільного лікаря «Оксфорд Медікал Львів», щоб отримати найбільш об'єктивні індивідуальні рекомендації з підготовки. Запишіться на консультацію або на УЗД через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом