Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

УЗД плечових суглобів у дітей в Львові

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти обстеження плечових суглобів дитини. Це безпечне детальне вивчення, що дозволяє визначити вроджені аномалії, набуті проблеми або наслідки травм.

Коли потрібно пройти УЗД плечових суглобів

Дослідження плечових суглобів новонародженого входить до переліку обов'язкових профілактичних діагностичних процедур у дітей віком 1-3 місяців. Серед показань для проведення УЗД суглобів:

 1. Токсикоз під час вагітності або перевищення норми навколоплідної рідини.

 2. Анатомічні особливості мами (вузький таз), що могло спровокувати травми при пологах.

 3. Міома, спайки матки, неправильний раціон, інфекції під час вагітності.

 4. Сідничне або тазове положення плоду, великий плід.

 5. Проведення кесаревого розтину, патології пологів (важкі, швидкоплинні і т.п.).

 6. Попередньо діагностована післяпологова травма.

Діагностика для визначення наслідків родових травм

УЗД плечових суглобів дає можливість визначити непомітні при звичайному огляді або рентгенографії травми, отримані протягом пологів. У новонароджених дуже еластичні суглобові зв'язки, що і може призвести до пошкоджень при неправильному положенні плода або активних маніпуляціях лікарського персоналу. За допомогою УЗД-сканування лікар може швидко проаналізувати стан суглобових сумок, зв'язок, кількість суглобової рідини та ін.

Лікар може направити на УЗД плечових суглобів, якщо виявить:

 • набряклість, гематому, зміну кольору шкіри навколо суглоба;

 • неприродні рухи руки (або відсутність рухів);

 • незвичайну реакцію при русі рукою (плач);

 • несиметричність рук, різниця в шкірних складках;

 • наявність утворень, яких не повинно бути в здорових суглобах.

Переваги УЗД плечових суглобів для дітей

Ультразвукове дослідження неінвазивне, що означає повну відсутність ризику травматизму та дискомфорту для дитини. Сканування ультразвуком не впливає на організм і дозволене для новонароджених. Діагностика, на відміну від рентгеноскопії, дає достатньо даних про стан м'яких тканин суглобів.

Принцип роботи УЗД-обладнання заснований на звукових хвилях, які випускає наконечник. Проникаючи в плечові суглоби, вони відбиваються від структур. Ці дані аналізує комп'ютерна програма, визначаючи форму, розміри, особливості структури і відхилення від норм.

Щоб отримати зображення плечових суглобів дитини, лікар «Оксфорд Медікал Львів» використовує сканер з теплим і м'яким наконечником. Акустичний гель, який використовується для поліпшення контакту, гіпоалергенний, без запаху і кольору. Його легко видалити за допомогою звичайної серветки.

Дитину не турбуватимуть неприємні звуки: тільки неголосний шум обладнання в процесі діагностики, який не провокує негативну реакцію або страх.

Підготовка дитини до УЗД плечових суглобів

Досить одягнути малюка в вільний і зручний одяг, який легко можна буде зняти перед діагностикою і надіти — після. Ніяких спеціальних підготовчих процедур не потрібно. Годувати дитину краще приблизно за 60 хвилин до діагностики, щоб вона була більш спокійний.

УЗД плечових суглобів у дітей будь-якого віку

Звичайно, діагностика доступна не тільки новонародженим. Діти різних вікових груп можуть страждати від вроджених патологій або придбаних травм. У таких ситуаціях УЗД — першочерговий метод діагностики, так як рентгенографія не дає таких точних даних, не дозволяє дізнатися стан зв'язок і сухожиль. 

Професійна діагностика

В «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти УЗД-сканування на обладнанні експертного класу. У нас є все необхідне, щоб проводити діагностику для дітей будь-якого віку: безпечно, комфортно і професійно. Процедура займає мінімум часу. Ви можете записатися на зручний час, щоб уникнути черг і не турбувати дитину. Для запису скористайтеся онлайн-формою або телефонуйте: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-07-2023 Приємний лікар, фахівець своєї справи! Дуже професійно підходить до своєї роботи. Дякую Вам Альона Анатоліївна!Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди!)
Юрій 23-09-2022 Приємний лікар , фахівець своєї справи ! Дуже професійно і чутливо підходить до своєї роботи , нам було приємно знаходитись із дружиною у нього на прийомі ! Дякуємо Вам Микола Миколаєвич ! ) Рекомендуємо клініку в якій працюють такі люди !
Юлія 26-09-2018 Компетентно,професійно, не формальний,а індивідуальний підхід та щирість.Дякую за позитивний настрій
Вікторія 30-08-2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!
Жигайло Оксана Богданівна 14-12-2015 Дякую Тетяні Юхимівні Фельдман за сьогоднішній прийом. Зичу успіхів та нових звершень в 2016 році!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом