Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Радіохвильове видалення геморою в Львові

Радіохвильове видалення геморою у Львові«Оксфорд Медікал Львів» пропонує сучасне нетравматичне лікування геморою за допомогою високочастотних хвиль. Радіохвильова хірургія — один з найефективніших методів, доступний у нас.

Суть методики

Для радіохвильового лікування геморою ми використовуємо спеціалізоване професійне обладнання. Зокрема, це апарат «Сургитрон» з перевіреною ефективністю і відмінними показниками. Його активно використовують для проведення втручань не тільки в проктології, але й в урології, гінекології, дерматології та інших областях.

Радіохвильова хірургія заснована на застосуванні спеціального електроду з високочастотними хвилями. Він забезпечує тепловий вплив на патологічну ділянку. Кількості виділеного тепла вистачає, щоб клітини в області впливу випарувалися, а тканини розійшлися з утворенням просвіту.

Тобто, для радіохвильової хірургії не потрібні фізичний тиск і руйнування структур тканини. Таким чином, необхідність в накладанні швів теж відпадає. Процес, в порівнянні з класичним хірургічним видаленням, більш безпечний, і ризик післяопераційних ускладнень набагато нижчий.

Показання до радіохвильової хірургії в проктології

Проктолог «Оксфорд Медікал Львів» може прийняти рішення про застосування радіохвильового методу для:

 • видалення гемороїдальних вузлів в запущеній стадії (3-4);

 • лікування парапроктиту;

 • видалення новоутворень;

 • коагуляції анальної тріщини (з попередніми видаленням);

 • видалення анальної бахромки.

Підготовка до операції

Для призначення радиоволнового методу видалення геморою проктолог ініціює стандартне обстеження пацієнта. Якщо протипоказання не виявлені, лікар призначає дату і час операції.

Процес вимагає підготовки: від цього залежить успіх втручання і післяопераційного відновлення. Пацієнту потрібно очистити кишечник (наприклад, мікроклізмами) і дотримуватися дієти. Конкретні рекомендації озвучить лікар.

Операцію проводять із застосуванням місцевого знеболювання. У процесі втручання пацієнт перебуває в положенні лежачи на спині або на боці. Час проведення залежить від локалізації, розміру і кількості патологічних ділянок.

Вплив високоточне і безпечний. Пацієнту досить пройти спостереження в денному стаціонарі і після можна вирушати додому. За умови дотримання приписів проктолога період відновлення пройде легко і швидко, без розвитку ускладнень.

Переваги радіохвильової хірургії

Використовуючи апарат «Сургитрон», фахівці «Оксфорд Медікал Львів» готові забезпечити такі переваги:

 • відсутність згустку згорнутої крові після операції;

 • мінімальне пошкодження структур тканини;

 • мінімум некротичних утворень в зоні втручання;

 • відсутність опіків;

 • швидке відновлення операційної області;

 • майже повна відсутність ризику зараження;

 • відсутність рубців;

 • відсутній або незначний больовий синдром при операції і після неї;

 • майже повне виключення ризику гнійних ускладнень.

Для роботи з апаратом «Сургитрон» лікарі «Оксфорд Медікал Львів» пройшли спеціальне навчання. Це дозволяє гарантувати точність і безпеку маніпуляцій.

Радіохвильова хірургія — повноцінна альтернатива гемороідектоміі (класичній операції). Рівень ризику для пацієнта нижчий, період відновлення коротший, і немає необхідності надовго «випадати» з повноцінного життя.

У «Оксфорд Медікал Львів» є все необхідне для операцій: підготовлені приміщення, досвідчений персонал, інноваційне обладнання. Індивідуальний підхід і делікатне поводження, збереження конфіденційності — додаткові переваги для клієнтів. Запишіться на попередню консультацію до проктолога через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Олександр 10-08-2022 Доброго дня.Хочу щиро подякувати лікарю проктологу Філюсь Володимиру Володимировичу.Дуже хороший лікар професіонал своєї справи.Рекомендую!!!!!Взагалі увесь персонал хороший, привітний усе для пацієнта...--

відділення: Проктологія

Тарас 21-04-2021 Щиро дякую, лікарю Гельман Роману Ігоровичу !Професіоналізм і впевненість, фаховий підхід в лікуванні, готовність в будь який час доби відповісти на питання, які турбують, надати пораду.... всі ці якості лікаря вернули мене до повноцінного життя.Дякую Вам!

відділення: Проктологія

Марія 02-10-2019 Я дуже дякую лікарю проктологу Філюс Володимиру Володимировичу,за його Професіоналізм.який позбавив мене болю і страждань.я дуже довго мучилась з цією неприємною хворобою.зараз можу спокійно працювати.я всім раджу цего лікаря.дуже, дуже велике дякую

відділення: Проктологія

Ковальова Тетяна Валентинівна 10-02-2019 Хочу висловити подяку лікарю проктологу Філюсу Володимиру Володимировича, який позбавив мене страждань від такої неприємної хвороби, як геморой 3-4 ступеня. Це класний Професіонал, якому можна довірити саме цінне, що є у людини - власне здоров'я.

відділення: Проктологія

Руслан 05-04-2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом