Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Радіохвильове видалення геморою в Львові


У проктологічному відділенні лікуємо:

 • геморой (різні ступені та види)

 • анальні тріщини та поліпи

 • папіломи і кондиломи

 • анальні бахромки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

«Оксфорд Медікал Львів» пропонує сучасне нетравматичне лікування геморою за допомогою високочастотних хвиль. Радіохвильова хірургія — один з найефективніших методів, доступний у нас.

Суть методики

Для радіохвильового лікування геморою ми використовуємо спеціалізоване професійне обладнання. Зокрема, це апарат «Сургитрон» з перевіреною ефективністю і відмінними показниками. Його активно використовують для проведення втручань не тільки в проктології, але й в урології, гінекології, дерматології та інших областях.

Радіохвильова хірургія заснована на застосуванні спеціального електроду з високочастотними хвилями. Він забезпечує тепловий вплив на патологічну ділянку. Кількості виділеного тепла вистачає, щоб клітини в області впливу випарувалися, а тканини розійшлися з утворенням просвіту.

Тобто, для радіохвильової хірургії не потрібні фізичний тиск і руйнування структур тканини. Таким чином, необхідність в накладанні швів теж відпадає. Процес, в порівнянні з класичним хірургічним видаленням, більш безпечний, і ризик післяопераційних ускладнень набагато нижчий.

Показання до радіохвильової хірургії в проктології

Проктолог «Оксфорд Медікал Львів» може прийняти рішення про застосування радіохвильового методу для:

 • видалення гемороїдальних вузлів в запущеній стадії (3-4);

 • лікування парапроктиту;

 • видалення новоутворень;

 • коагуляції анальної тріщини (з попередніми видаленням);

 • видалення анальної бахромки.

Підготовка до операції

Для призначення радиоволнового методу видалення геморою проктолог ініціює стандартне обстеження пацієнта. Якщо протипоказання не виявлені, лікар призначає дату і час операції.

Процес вимагає підготовки: від цього залежить успіх втручання і післяопераційного відновлення. Пацієнту потрібно очистити кишечник (наприклад, мікроклізмами) і дотримуватися дієти. Конкретні рекомендації озвучить лікар.

Операцію проводять із застосуванням місцевого знеболювання. У процесі втручання пацієнт перебуває в положенні лежачи на спині або на боці. Час проведення залежить від локалізації, розміру і кількості патологічних ділянок.

Вплив високоточне і безпечний. Пацієнту досить пройти спостереження в денному стаціонарі і після можна вирушати додому. За умови дотримання приписів проктолога період відновлення пройде легко і швидко, без розвитку ускладнень.

Переваги радіохвильової хірургії

Використовуючи апарат «Сургитрон», фахівці «Оксфорд Медікал Львів» готові забезпечити такі переваги:

 • відсутність згустку згорнутої крові після операції;

 • мінімальне пошкодження структур тканини;

 • мінімум некротичних утворень в зоні втручання;

 • відсутність опіків;

 • швидке відновлення операційної області;

 • майже повна відсутність ризику зараження;

 • відсутність рубців;

 • відсутній або незначний больовий синдром при операції і після неї;

 • майже повне виключення ризику гнійних ускладнень.

Для роботи з апаратом «Сургитрон» лікарі «Оксфорд Медікал Львів» пройшли спеціальне навчання. Це дозволяє гарантувати точність і безпеку маніпуляцій.

Радіохвильова хірургія — повноцінна альтернатива гемороідектоміі (класичній операції). Рівень ризику для пацієнта нижчий, період відновлення коротший, і немає необхідності надовго «випадати» з повноцінного життя.

У «Оксфорд Медікал Львів» є все необхідне для операцій: підготовлені приміщення, досвідчений персонал, інноваційне обладнання. Індивідуальний підхід і делікатне поводження, збереження конфіденційності — додаткові переваги для клієнтів. Запишіться на попередню консультацію до проктолога через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Роман 28-12-2023 Професійно поставлений діагноз, оперативне втручання та подальша реабілітація під пильним наглядом лікаря, відповіді на всі запитання та рекомендації посприяли швидкому вирішенню проблеми.

відділення: Проктологія

Оля 13-11-2023 Хочу подякувати Несвіт М.А. Спочатку я вагалась у професіоналізмі, через молодий вигляд лікаря, але дуже сильно я помилялась. п.Мальвіна уважна до деталей, все чітко пояснює. В ході міні-операції, завжди цікавилась моїм станом, підтримувала та жартувала щоб я розслабилася:) однозначно буду радити, як лікаря- проктолога лише Вас!! Щиро дякую !

відділення: Проктологія

Наталія 07-11-2023 Шановний Володимир Володимирович, дозвольте висловити вам подяку за виконану роботу та надану мені грамотну кваліфіковану допомогу, доброзичливе ставлення . Здоров’я Вам і Вашій родині .Мирного неба .Побільше таких лікарів як ви .....Ще раз дякую Вам .Наталія Мартинюк.

відділення: Проктологія

Вікторія 15-10-2023 Вітаю!Влітку наважилась зробити операцію, у мене був геморой другого ступеня та анальна тріщина. Процедура пройшла швидко і через дві годинки я була вже вдома. Лікар та медичний персонал були дуже милі та ознайомили з подальшим домашнім доглядом за раною, що сприяло швидкому одужанню. Мені навіть не довелось вживати сильнодіюче знеболювальне. Хотіла б ще раз від щирого серця подякувати пані Мальвіні за лікування та полегшення мені життя. До речі, дуже сподобалось, що лікар завжди була на зв‘язку і відповідала на питання, які виникали під час домашнього догляду за раною. Дуже рекомендую !!!

відділення: Проктологія

Мирослава 04-09-2023 У клініці працює справжній професіонал, лікар-хірург Несвіт Мальвіна Айденівна.Вона неймовірна !Я відчула справжнє людське ставлення, теплу підтримку.Ніякого страху,а результат лише позитивний.Величезне дякую!!!❤️

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом