Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Інфрачервона коагуляція


У проктологічному відділенні лікуємо:

 • геморой (різні ступені та види)

 • анальні тріщини та поліпи

 • папіломи і кондиломи

 • анальні бахромки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Пацієнтам клініки «Оксфорд Медікал Львів» доступна технологія лікування геморою, визнана однією з найбезпечніших в світі. Інфрачервона коагуляція ефективна на початкових стадіях. Принцип роботи полягає у впливі високотемпературного світлового пучка на тканини гемороїдального вузла. Вони стискаються і видаляються з просвіту кишки. Друга назва процедури — фотокоагуляція.

Особливості проведення інфрачервоної коагуляції

Рішення про проведення такого втручання приймає проктолог «Оксфорд Медікал Львів» на підставі оцінки стану пацієнта і поставленого діагнозу. Якщо обрано саме варіант фотокоагуляції, пацієнту потрібно попередньо підготуватися.

Зокрема, напередодні операції необхідно максимально очистити кишечник. Конкретний варіант підкаже лікар: це можуть бути дві очисних клізми (ввечері, а також напередодні втручання), або використання проносного апарату в тюбику.

Хід операції

Лікар вводить в кишку аноскоп для візуального контролю дій (прилад оснащений оптичною системою). Використовуючи інструмент, проктолог підводить до гемороїдальних вузла наконечник коагулятора і впливає на область протягом 2-3 секунд.

Вплив призводить до того, що на слизовій кишки формується некрозна ділянка до 5 мм глибиною. За один вплив можна обробляти до трьох маленьких гемороїдальних вузлів. Тому для повного курсу потрібно кілька сеансів з інтервалом до 14 днів між кожним.

Операція проводиться без крові і болі (на ділянці втручання відсутні нервові закінчення). На тканинах не залишаються рубці і шрами. Головне — дотримуватися рекомендацій проктолога під час періоду реабілітації.

Відновлювальний період

Кілька годин після операції пацієнти відчувають слабо виражений біль. Це не ускладнення, а нормальна реакція. Звернутися до лікаря слід, якщо біль не проходить кілька днів.

Протягом 14-30 днів після інфрачервоної коагуляції пацієнту рекомендовано обмежити фізичні навантаження, відмовитися від шкідливої їжі і алкоголю. Через кілька днів (зазвичай від 5 до 8) пацієнт виявить анальну кровотечу. Це говорить про те, що зруйновані тканини виводяться з організму. Але кровотечу також можуть спровокувати травми прооперованої області, викликані каловими масами. Тому знадобиться консультація проктолога.

Ускладнення (зокрема, тромбоз гемороїдального вузла) виникають вкрай рідко. Кваліфіковане втручання захищає пацієнта від можливих негативних факторів.

Переваги процедури

Інфрачервона коагуляція ефективна на ранніх етапах геморою. За результатами вона значно перевищує показники ефективності консервативного лікування. Серед основних переваг:

 • проста підготовка;

 • безболісна і безкровна операція;

 • безпечне втручання;

 • процедура триває відносно швидко;

 • доступна ціна;

 • комбінування з іншими варіантами лікування. 

 • можливість застосування у випадках, коли геморой поєднується з іншими проктологічних проблемами.

Зверніть увагу: коагуляція ефективна на I і II стадіях геморою, але в той же час вона не здатна усунути причини захворювання. Тому ризик рецидиву досить високий (до 60% протягом року після операції). Так що проктолог може прийняти рішення про використання інших методик лікування: наприклад, доплеровської дезартерізаціі.

Інфрачервона коагуляція в «Оксфорд Медікал Львів»

Наша клініка однією з перших запровадила цей інноваційний метод втручання в Україні. Ми традиційно пропонуємо пацієнтам кращі умови: від приємних чистих кабінетів до сучасних варіантів лікування і послуг висококваліфікованих лікарів. Запишіться на попередню консультацію проктолога: через форму на сайті або за номером (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 31 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог: Філюсь Володимир Володимирович
Філюсь Володимир Володимирович Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

 • 2008р. - ЛНМУ ім.Д.Галицького,спеціальність "Лікарська справа"
 • 2008 - 2011рр. - інтернатура по спеціальності хірургія у Львівському міському судинному центрі і центрі "Діабетична стопа" на базі 1-ї міської комунальної лікарні (загальна хірургія,судинна хірургія, лазерна хірургія варикозної хвороби, лапароскопічна хірургія)
 • 2011 - сертифікат лікаря-хірурга
 • 2012 - сертифікат лікаря-проктолога
 • 2012 - майстер-клас Клауса Лангера по застосуванню апарату HAL-RAR м. Київ

Учасник з'їздів та конференцій:

 • 2010р. - міжнародна конференція торакальних хірургів м. Львів
 • 2011р. міжнародна науково-практична конференція "Гнійно-септична хірургія" м.Львів
 • 2011р. - ХХІІ з'їзд хірургів України, м. Вінниця
 • Публікації:
 • 2010р. - стаття "Ризик венозного тромбоемболізму у пацієнтів загальної хірургії"; журнал "Клінічна анатомія і оперативна хірургія"
 • з 2012р. - по сьогодні - лікар проктолог у клініці "Оксфорд Медікал"
 • 2016 р. – Передатистаційнний цикл «Хірургія».
 • 2016 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Хірургія»
 • 2017 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Проктологія 2017»
 • Член асоціації проктології України.
показати повний текст
Лікар-хірург <br> вища категорія : Величкович Юрій Романович
Величкович Юрій Романович Лікар-хірург
вища категорія

інформація про лікаря

1993 р. – закінчив Московську Медичну Академію І.М. Сеченова, спеціальність «Лікувальна справа»

1993-1996 рр. – інтернатура по спеціальності «Хірургія» на базі Клінічної лікарні львівської залізниці.

Серпень, 1996 – отримав сертифікат за спеціальністю «Хірургія».

З 1996 р.  лікар – хірург хірургічного відділення.

2005 р. – атестований, присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2015 р. – присвоєно вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2019 р. – пройшов ТУ «Колонопроктологія».

2019 р. – підтверджена вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2022 р. – участь у ХХ українській школі-семінарі з міжнародною участю «М технології в сучасній хірургії (смт. Славське)

2022 р. – участь у циклі науково-практичних семінарів «Новини колонопроктології та хірургії» 

показати повний текст

відгуки
Роман 28-12-2023 Професійно поставлений діагноз, оперативне втручання та подальша реабілітація під пильним наглядом лікаря, відповіді на всі запитання та рекомендації посприяли швидкому вирішенню проблеми.

відділення: Проктологія

Оля 13-11-2023 Хочу подякувати Несвіт М.А. Спочатку я вагалась у професіоналізмі, через молодий вигляд лікаря, але дуже сильно я помилялась. п.Мальвіна уважна до деталей, все чітко пояснює. В ході міні-операції, завжди цікавилась моїм станом, підтримувала та жартувала щоб я розслабилася:) однозначно буду радити, як лікаря- проктолога лише Вас!! Щиро дякую !

відділення: Проктологія

Наталія 07-11-2023 Шановний Володимир Володимирович, дозвольте висловити вам подяку за виконану роботу та надану мені грамотну кваліфіковану допомогу, доброзичливе ставлення . Здоров’я Вам і Вашій родині .Мирного неба .Побільше таких лікарів як ви .....Ще раз дякую Вам .Наталія Мартинюк.

відділення: Проктологія

Вікторія 15-10-2023 Вітаю!Влітку наважилась зробити операцію, у мене був геморой другого ступеня та анальна тріщина. Процедура пройшла швидко і через дві годинки я була вже вдома. Лікар та медичний персонал були дуже милі та ознайомили з подальшим домашнім доглядом за раною, що сприяло швидкому одужанню. Мені навіть не довелось вживати сильнодіюче знеболювальне. Хотіла б ще раз від щирого серця подякувати пані Мальвіні за лікування та полегшення мені життя. До речі, дуже сподобалось, що лікар завжди була на зв‘язку і відповідала на питання, які виникали під час домашнього догляду за раною. Дуже рекомендую !!!

відділення: Проктологія

Мирослава 04-09-2023 У клініці працює справжній професіонал, лікар-хірург Несвіт Мальвіна Айденівна.Вона неймовірна !Я відчула справжнє людське ставлення, теплу підтримку.Ніякого страху,а результат лише позитивний.Величезне дякую!!!❤️

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом