записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервона фотокоагуляція – це швидкий, безболісний і ефективний метод впливу на гемороїдальний вузол високою температурою.

Вона дозволяє здійснити надійне склерозування судин гемороїдального вузла за лічені секунди.

Показання для лікування лазером

Інфрачервону коагуляцію, як самостійну процедуру, призначають, коли є внутрішня кровотеча при геморої першої-другої стадії, при циркулярному геморої першої-другої стадії, коли внутрішні гемороїдальні вузли знаходяться на рівні аноректальної лінії .

Як допоміжну методику лікування інфрачервону коагуляцію виконують при кровоточивих дрібних внутрішніх вузликах , які залишилися після лігування латексними кільцями.

На пізніх стадіях геморою інфрачервона коагуляція застосовується лише як спосіб зупинки кровотечі.

Як проводиться процедура інфрачервоної коагуляції

Лікар акуратно вводить в пряму кишку аноскоп з підсвічуванням, гемороїдальний вузол, що кровоточить, потрапляє в просвіт тубуса аноскопа . Поверхню вузла попередньо висушують . Наконечник інфрачервоного коагулятора вводять в просвіт тубуса аноскопа і встановлюють коло судинної ніжки, притискаючи його до слизової оболонки . Далі відбувається коагуляція .

Переміщуючи світловод на 45 ° зліва направо , лікар коагулює ніжку гемороїдального вузла в 3-4 точках з проміжками до 0,5 см. Тривалість кожної коагуляції залежить від розмірів вузла і становить від 1 до 3 секунд.

За один етап коагулюють від одного до трьох гемороїдальних вузлів. Повторно процедуру можна проводити через 12-14 днів. Залежно від стадії та вираженої симптоматики геморою, лікар призначає від одного до шести етапів коагуляції .

Переваги лікування лазером

• Процедура триває не більше 30 хвилин!

• Маніпуляція малоінвазивна.

• Процедура проводиться в амбулаторних умовах.

• Маніпуляція безболісна.

• Відсутність ускладнень.

• Мінімальний реабілітаційний період - від декількох годин до 1-2 днів.

• Швидке загоєння після процедури.

Відділення проктології МЦ «Оксфорд Медікал » пропонує Вам:

• новітнє діагностичне та лікувальне обладнання;

• сучасні підходи до лікування;

• клінічно випробувані і схвалені препарати.

Наші лікарі мають багаторічний досвід лікування проктологічних патологій , вони з увагою поставляться до вашої проблеми і запропонують оптимальний у вашому випадку спосіб лікування .

Ми даємо гарантію на ЕФЕКТИВНІСТЬ методики інфрачервоної коагуляції за умови, що Ви будете дотримуватись всіх приписів лікаря !

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, анаскопія) 250 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)220  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1400 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Київ»

Текстові відгуки

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

16.09.2015

Завершуючи лікування у Вашому медичному центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікареві Відіщук Тетяні Вікторівні за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом. Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри і впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Бажаю вам радості, любові і поваги людей, з якими вас зводить доля.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки