записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Лікування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування гемороїдальних вузлів в сучасній проктології .

Суть методу

Принцип вкрай простий: на ніжку гемороїдального вузла надівається кільце з латексу , яке поступово перетискає її і перерізає . Гемороїдальний вузол гине і відокремлюється від слизової оболонки прямої кишки. Через кілька тижнів на місці гемороїдального вузла утворюється сполучна тканина .

Ефективність даного методу складає в середньому 85%.

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями проводиться амбулаторно, пацієнтові не потрібно перебувати в стаціонарі. Більше того, відразу після лігування пацієнт може повернутися до своїх повсякденних справ .

Латексне лігування застосовують при геморої II - III стадії .

При геморої першої стадії вузли мають настільки маленькі розміри , що у них немає ніжок, і кільце надягати просто нікуди.

При геморої четвертої стадії вузли, навпаки, мають надто великі розміри, і проведення лігування ускладнюється. Втім , процедуру можна виконувати в тому випадку , якщо ніжки вузлів мають чіткі межі, а зовнішні вузли чітко відокремлені від внутрішніх.

Теоретично , якщо вузол один , може бути достатньо всього однієї процедури . Але таке буває рідко. За наявності множинних гемороїдальних вузлів передбачається проведення кількох маніпуляцій з інтервалом у 14 - 16 днів.

Протипоказанням до маніпуляції

  • Застосування латексних кілець протипоказано в тому випадку , якщо гемороїдальні вузли сильно кровоточать, якщо в них виник тромбоз або розвинулися інфекційні ускладнення.
  • Наявність анальної тріщини.
  • Комбінований геморой (відсутність чіткої межі між внутрішнім і зовнішнім вузлами).

У чому переваги використання латексних кілець при геморої ?

  • в 80 % випадків лігування призводить до повного одужання;
  • латексне лігування виконується досить швидко і дуже просто;
  • процедура виконується амбулаторно: пацієнтові не потрібно знаходитись в стаціонарі, а після лігування можна відразу ж повертатись додому;
  • практично повністю відсутній ризик кровотечі;
  • не порушується працездатність пацієнта, можна зайнятися своїми звичайними справами.

Ми гарантуємо ефектівность методики лігування латексними кільцями

за умови дотримання Вами всіх приписів лікаря !

 

Текстові відгуки

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

16.09.2015

Завершуючи лікування у Вашому медичному центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікареві Відіщук Тетяні Вікторівні за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом. Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри і впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Бажаю вам радості, любові і поваги людей, з якими вас зводить доля.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки