записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Увага! Тимчасово можливі перебої в роботі телефонного зв'язку. Телефонуйте нам за номером (050) 2450000, або використовуйте форми на сайті, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Лікування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування гемороїдальних вузлів в сучасній проктології .

Суть методу

Принцип вкрай простий: на ніжку гемороїдального вузла надівається кільце з латексу , яке поступово перетискає її і перерізає . Гемороїдальний вузол гине і відокремлюється від слизової оболонки прямої кишки. Через кілька тижнів на місці гемороїдального вузла утворюється сполучна тканина .

Ефективність даного методу складає в середньому 85%.

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями проводиться амбулаторно, пацієнтові не потрібно перебувати в стаціонарі. Більше того, відразу після лігування пацієнт може повернутися до своїх повсякденних справ .

Латексне лігування застосовують при геморої II - III стадії .

При геморої першої стадії вузли мають настільки маленькі розміри , що у них немає ніжок, і кільце надягати просто нікуди.

При геморої четвертої стадії вузли, навпаки, мають надто великі розміри, і проведення лігування ускладнюється. Втім , процедуру можна виконувати в тому випадку , якщо ніжки вузлів мають чіткі межі, а зовнішні вузли чітко відокремлені від внутрішніх.

Теоретично , якщо вузол один , може бути достатньо всього однієї процедури . Але таке буває рідко. За наявності множинних гемороїдальних вузлів передбачається проведення кількох маніпуляцій з інтервалом у 14 - 16 днів.

Протипоказанням до маніпуляції

  • Застосування латексних кілець протипоказано в тому випадку , якщо гемороїдальні вузли сильно кровоточать, якщо в них виник тромбоз або розвинулися інфекційні ускладнення.
  • Наявність анальної тріщини.
  • Комбінований геморой (відсутність чіткої межі між внутрішнім і зовнішнім вузлами).

У чому переваги використання латексних кілець при геморої ?

  • в 80 % випадків лігування призводить до повного одужання;
  • латексне лігування виконується досить швидко і дуже просто;
  • процедура виконується амбулаторно: пацієнтові не потрібно знаходитись в стаціонарі, а після лігування можна відразу ж повертатись додому;
  • практично повністю відсутній ризик кровотечі;
  • не порушується працездатність пацієнта, можна зайнятися своїми звичайними справами.

Ми гарантуємо ефектівность методики лігування латексними кільцями

за умови дотримання Вами всіх приписів лікаря !

 

Текстові відгуки

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

16.09.2015

Завершуючи лікування у Вашому медичному центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікареві Відіщук Тетяні Вікторівні за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом. Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри і впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Бажаю вам радості, любові і поваги людей, з якими вас зводить доля.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки