Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Лікування латексними кільцями


У проктологічному відділенні лікуємо:

 • геморой (різні ступені та види)

 • анальні тріщини та поліпи

 • папіломи і кондиломи

 • анальні бахромки

«Оксфорд Медікал Львів» пропонує пацієнтам інноваційну, ефективну і безпечну методику лікування геморою на 1-3 стадіях. Лігування гемороїдального вузла за допомогою латексних кілець забезпечує до 90% ймовірності повного одужання.

Це нехірургічна малоінвазивна методика. Вона заснована на механічній фіксації ніжки гемороїдального вузла, що позбавляє його кровопостачання. Таким чином можна безкровно видалити внутрішній геморой з мінімальною кількістю ризиків.

Суть методу лігування

Використовувати метод рекомендується для лікування неускладненого внутрішнього геморою 1 і 2, зрідка — 3 стадії. Принцип полягає в механічному блокуванні кровопостачання вузла. Лігування простими словами — це перетискання ніжки. Кров не буде надходити в вузол, що призведе до його відмирання. Після вузли відходять природним шляхом, разом з латексними кільцями. Процес безболісний, і тому непомітний для пацієнта.

Показання та діагностика

Найчастіше лігування латексними кільцями проктолог «Оксфорд Медікал Львів» призначає при хронічному внутрішньому геморої 1-3 стадії. Більш запущені стадії геморою вимагають традиційного хірургічного втручання.

Для правильного вибору методу проктолог проводить і призначає діагностику. Основним варіантом є ендоскопічне дослідження — аноскопія. За допомогою нього лікар отримує інформацію про кількість, розміри і розташування гемороїдальних вузлів, загальний стан слизової, наявність додаткових патологій і ускладнень. Якщо є підозри на патології у відділах товстого кишечника, розташованих вище, проктолог може призначити колоноскопію.

У випадках, коли діагностика показала можливість проведення лігування, пацієнту потрібно буде пройти стандартне обстеження (в тому числі здати лабораторні аналізи).

Протипоказання

Заборонено проводити лігування пацієнтам з гострими запальними процесами і хронічними захворюваннями в стадії загострення. Краще не проводити лікування в період відновлення після травм, операцій, важких захворювань. Крім того, втручання протипоказане при:

 • комбінованому геморої;

 • анальній тріщині;

 • проктиті;

 • поліпах;

 • злоякісному новоутворенні кишечника.

Пацієнтам з порушенням згортання крові, цукровим діабетом, серцево-судинними патологіями лікар підбере інші варіанти лікування.

Підготовка до лігування латексними кільцями

Готуватися краще за три дні до втручання. Варто відмовитися від медикаментів, що впливають на згортання крові (включаючи ібупрофен, аспірин), а також обмежити вживання:

 • грубої рослинної клітковини (свіжих фруктів, овочів, капусти);

 • жирних страв;

 • бобових;

 • цільного молока;

 • прянощів, солінь;

 • солодощів;

 • алкоголю;

 • газованої води.

Потрібно також очистити кишечник (наприклад, за допомогою мікроклізм): ввечері і вранці напередодні втручання. Прийом їжі дозволений, за умови легких страв і невеликих порцій.

Хід операції

Пацієнтові потрібно лягти на бік і зігнути ноги. Проктолог введе аноскоп для отримання візуальних даних і вакуумний лігатор — інструмент для захоплення патологічних елементів і накладення на них латексних кілець. 

Пацієнт не відчуває болю, тому втручання можна проводити без анестезії. Час операції — до 60 хвилин. Після короткого спостереження в денному стаціонарі пацієнта відпускають додому.

Якщо у пацієнта багато гемороїдальних вузлів, потрібно провести кілька таких процедур з проміжками близько 2 тижнів. Великі вузли також потрібно видаляти поетапно.

Післяопераційний період

Найчастіше після лігування латексними кільцями пацієнти скаржаться на відчуття стороннього тіла. Ніякі дії не потрібні: з часом це відчуття буде притуплено. Біль, поява тромбу, кров в калі, зісковзування кільця — вкрай рідкісні прояви.

Для швидкого відновлення потрібно:

 • на 30 днів обмежити фізичні навантаження і відмовитися від сауни, лазні;

 • помірні навантаження — тільки через 7 днів після операції;

 • двічі на день проводити туалет промежини;

 • дотримуватися дієти та інших приписів проктолога.

«Оксфорд Медікал Львів» пропонує безпечну і ефективну методику лікування гемороя. Пацієнти можуть розраховувати на ідеальні умови, професійний медичний персонал і делікатне ставлення. Запишіться на прийом до лікаря онлайн або телефонуйте: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 4.34, голосів: 56 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог: Філюсь Володимир Володимирович
Філюсь Володимир Володимирович Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

 • 2008р. - ЛНМУ ім.Д.Галицького,спеціальність "Лікарська справа"
 • 2008 - 2011рр. - інтернатура по спеціальності хірургія у Львівському міському судинному центрі і центрі "Діабетична стопа" на базі 1-ї міської комунальної лікарні (загальна хірургія,судинна хірургія, лазерна хірургія варикозної хвороби, лапароскопічна хірургія)
 • 2011 - сертифікат лікаря-хірурга
 • 2012 - сертифікат лікаря-проктолога
 • 2012 - майстер-клас Клауса Лангера по застосуванню апарату HAL-RAR м. Київ

Учасник з'їздів та конференцій:

 • 2010р. - міжнародна конференція торакальних хірургів м. Львів
 • 2011р. міжнародна науково-практична конференція "Гнійно-септична хірургія" м.Львів
 • 2011р. - ХХІІ з'їзд хірургів України, м. Вінниця
 • Публікації:
 • 2010р. - стаття "Ризик венозного тромбоемболізму у пацієнтів загальної хірургії"; журнал "Клінічна анатомія і оперативна хірургія"
 • з 2012р. - по сьогодні - лікар проктолог у клініці "Оксфорд Медікал"
 • 2016 р. – Передатистаційнний цикл «Хірургія».
 • 2016 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Хірургія»
 • 2017 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Проктологія 2017»
 • Член асоціації проктології України.
показати повний текст
Лікар-хірург <br> вища категорія : Величкович Юрій Романович
Величкович Юрій Романович Лікар-хірург
вища категорія

інформація про лікаря

1993 р. – закінчив Московську Медичну Академію І.М. Сеченова, спеціальність «Лікувальна справа»

1993-1996 рр. – інтернатура по спеціальності «Хірургія» на базі Клінічної лікарні львівської залізниці.

Серпень, 1996 – отримав сертифікат за спеціальністю «Хірургія».

З 1996 р.  лікар – хірург хірургічного відділення.

2005 р. – атестований, присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2015 р. – присвоєно вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2019 р. – пройшов ТУ «Колонопроктологія».

2019 р. – підтверджена вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2022 р. – участь у ХХ українській школі-семінарі з міжнародною участю «М технології в сучасній хірургії (смт. Славське)

2022 р. – участь у циклі науково-практичних семінарів «Новини колонопроктології та хірургії» 

показати повний текст

відгуки
Роман 28-12-2023 Професійно поставлений діагноз, оперативне втручання та подальша реабілітація під пильним наглядом лікаря, відповіді на всі запитання та рекомендації посприяли швидкому вирішенню проблеми.

відділення: Проктологія

Оля 13-11-2023 Хочу подякувати Несвіт М.А. Спочатку я вагалась у професіоналізмі, через молодий вигляд лікаря, але дуже сильно я помилялась. п.Мальвіна уважна до деталей, все чітко пояснює. В ході міні-операції, завжди цікавилась моїм станом, підтримувала та жартувала щоб я розслабилася:) однозначно буду радити, як лікаря- проктолога лише Вас!! Щиро дякую !

відділення: Проктологія

Наталія 07-11-2023 Шановний Володимир Володимирович, дозвольте висловити вам подяку за виконану роботу та надану мені грамотну кваліфіковану допомогу, доброзичливе ставлення . Здоров’я Вам і Вашій родині .Мирного неба .Побільше таких лікарів як ви .....Ще раз дякую Вам .Наталія Мартинюк.

відділення: Проктологія

Вікторія 15-10-2023 Вітаю!Влітку наважилась зробити операцію, у мене був геморой другого ступеня та анальна тріщина. Процедура пройшла швидко і через дві годинки я була вже вдома. Лікар та медичний персонал були дуже милі та ознайомили з подальшим домашнім доглядом за раною, що сприяло швидкому одужанню. Мені навіть не довелось вживати сильнодіюче знеболювальне. Хотіла б ще раз від щирого серця подякувати пані Мальвіні за лікування та полегшення мені життя. До речі, дуже сподобалось, що лікар завжди була на зв‘язку і відповідала на питання, які виникали під час домашнього догляду за раною. Дуже рекомендую !!!

відділення: Проктологія

Мирослава 04-09-2023 У клініці працює справжній професіонал, лікар-хірург Несвіт Мальвіна Айденівна.Вона неймовірна !Я відчула справжнє людське ставлення, теплу підтримку.Ніякого страху,а результат лише позитивний.Величезне дякую!!!❤️

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом