записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога та уролога по 200грн на Зубрівській,21

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Що таке доплерівська дезартеризація HAL RAR ?

«Оксфорд Медікал » практикує нову технологію лікування геморою – HАL-RAR метод, що дає до 96 % гарантії повного одужання з відсутністю рецидивів надалі.

Технологія допплерівської дезартеризаціі гемороїдальних вузлів HАL-RAR є одним з найбільш ефективних і найменш агресивних способів лікування геморою. Крім того, ця процедура одноразова, тому, по суті, лікування відбувається за один сеанс. У європейських клініках ця методика активно використовується з 1999 року і на сьогодні завоювала першість серед інших способів лікування геморою. Тепер ця технологія доступна і у Львові.

Процедура проводиться на обладнанні австрійського виробництва. Гемороїдальне Артеріальне Лігування і Мукопексія, а саме так розшифровується абревіатура HAL - RAR, ефективно усуває саму причину захворювання, а не її локальні прояви. Внаслідок прошивання головних артерій, які забезпечують приплив крові до запалених гемороїдальних вузлів, вузли зменшуються в розмірах і з часом зовсім зникають.

Проведення процедури HAL – RAR

Процедура HAL - RAR досить проста і виконується всього за один сеанс, але, в той же час, це - ювелірна робота, яка вимагає від лікаря великої майстерності і досвіду.

У просвіт прямої кишки обережно вводиться прозорий аноскоп з підсвічуванням і мініатюрним допплерівським УЗД - датчиком, який визначає пульсацію гемороїдальної артерії, перетворюючи її в звуковий сигнал. Такий спосіб дозволяє лікарю точно локалізувати положення гемороїдальної артерії , що живить гемороїдальних вузол . Після цього лікар перев'язує цю артерію.

Процедура перев'язки безболісна, оскільки маніпуляція з артерією проводиться в просвіті кишки, де відсутні больові рецептори. Анестезія потрібна лише для того, щоб введення аноскопа не викликало дискомфорту.

Наступний етап операції - мукопексія або підтяжка внутрішнього гемороїдального вузла - полягає в суцільному прошиванні тканини вузла від вершини до основи.

Сама техніка безперервного шва дозволяє провести підтяжку ( « ліфтинг » ) випадаючого гемороїдального вузла. Після такої підтяжки гемороїдальний вузол піднімається в своє колишнє, нормальне положення.

Далі ваш організм самостійно працює з проблемою. Після зупинки припливу крові до гемороїдального вузла він починає зменшуватися і через 1-2 тижні його розміри стають значно менші , вузол поступово починає зсихатися . Після чого гемороїдальний вузол повністю відторгається і виводиться з організму.

Переваги методу дезартеризаціі гемороїдальних артерій :

  • Усуває причину захворювання.
  • Відсутність ран і кровотечі.
  • Відсутність етапності лікування - процедура одноразова і відбувається за один сеанс.
  • Короткий час процедури ( всього 20-30 хв.) і можливість її проведення амбулаторно.
  • Повернення до трудової діяльності через 1-2 дні.
  • Практично без рецидивів . Дуже висока ефективність методу доведена в усьому світі.

Тому позбудьтеся страхів і невпевненості ! Не зволікайте з візитом до лікаря і живіть здоровим , повноцінним життям!

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеженн  280 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)220  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1220 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Київ»

Текстові відгуки

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

16.09.2015

Завершуючи лікування у Вашому медичному центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікареві Відіщук Тетяні Вікторівні за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом. Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри і впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Бажаю вам радості, любові і поваги людей, з якими вас зводить доля.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки