записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ведуться тех. роботи: актуальні ціни та акції просимо уточнювати

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Що таке доплерівська дезартеризація HAL RAR ?

«Оксфорд Медікал » практикує нову технологію лікування геморою – HАL-RAR метод, що дає до 96 % гарантії повного одужання з відсутністю рецидивів надалі.

Технологія допплерівської дезартеризаціі гемороїдальних вузлів HАL-RAR є одним з найбільш ефективних і найменш агресивних способів лікування геморою. Крім того, ця процедура одноразова, тому, по суті, лікування відбувається за один сеанс. У європейських клініках ця методика активно використовується з 1999 року і на сьогодні завоювала першість серед інших способів лікування геморою. Тепер ця технологія доступна і у Львові.

Процедура проводиться на обладнанні австрійського виробництва. Гемороїдальне Артеріальне Лігування і Мукопексія, а саме так розшифровується абревіатура HAL - RAR, ефективно усуває саму причину захворювання, а не її локальні прояви. Внаслідок прошивання головних артерій, які забезпечують приплив крові до запалених гемороїдальних вузлів, вузли зменшуються в розмірах і з часом зовсім зникають.

Проведення процедури HAL – RAR

Процедура HAL - RAR досить проста і виконується всього за один сеанс, але, в той же час, це - ювелірна робота, яка вимагає від лікаря великої майстерності і досвіду.

У просвіт прямої кишки обережно вводиться прозорий аноскоп з підсвічуванням і мініатюрним допплерівським УЗД - датчиком, який визначає пульсацію гемороїдальної артерії, перетворюючи її в звуковий сигнал. Такий спосіб дозволяє лікарю точно локалізувати положення гемороїдальної артерії , що живить гемороїдальних вузол . Після цього лікар перев'язує цю артерію.

Процедура перев'язки безболісна, оскільки маніпуляція з артерією проводиться в просвіті кишки, де відсутні больові рецептори. Анестезія потрібна лише для того, щоб введення аноскопа не викликало дискомфорту.

Наступний етап операції - мукопексія або підтяжка внутрішнього гемороїдального вузла - полягає в суцільному прошиванні тканини вузла від вершини до основи.

Сама техніка безперервного шва дозволяє провести підтяжку ( « ліфтинг » ) випадаючого гемороїдального вузла. Після такої підтяжки гемороїдальний вузол піднімається в своє колишнє, нормальне положення.

Далі ваш організм самостійно працює з проблемою. Після зупинки припливу крові до гемороїдального вузла він починає зменшуватися і через 1-2 тижні його розміри стають значно менші , вузол поступово починає зсихатися . Після чого гемороїдальний вузол повністю відторгається і виводиться з організму.

Переваги методу дезартеризаціі гемороїдальних артерій :

  • Усуває причину захворювання.
  • Відсутність ран і кровотечі.
  • Відсутність етапності лікування - процедура одноразова і відбувається за один сеанс.
  • Короткий час процедури ( всього 20-30 хв.) і можливість її проведення амбулаторно.
  • Повернення до трудової діяльності через 1-2 дні.
  • Практично без рецидивів . Дуже висока ефективність методу доведена в усьому світі.

Тому позбудьтеся страхів і невпевненості ! Не зволікайте з візитом до лікаря і живіть здоровим , повноцінним життям!

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, анаскопія) 300 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)250  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1400 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Львів»

Текстові відгуки

10.02.2019

Хочу висловити подяку лікарю проктологу Філюсу Володимиру Володимировича, який позбавив мене страждань від такої неприємної хвороби, як геморой 3-4 ступеня. Це класний Професіонал, якому можна довірити саме цінне, що є у людини - власне здоров'я.

відділення: Проктологія

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки