Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR


У проктологічному відділенні лікуємо:

 • геморой (різні ступені та види)

 • анальні тріщини та поліпи

 • папіломи і кондиломи

 • анальні бахромки.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

«Оксфорд Медікал» одним з перших в Україні впровадив безопераційну методику блокування гемороїдальних вузлів та лікування інших проблем. Доплерівська дезартерізація Hal-Rar доступна в тому числі і пацієнтам у Львові.

Це лікування можна проводити при геморої 2 і 3 стадії, з гарантією одужання до 96%, з майже відсутнім (до 20%) ризиком повторного виникнення проблеми. Швидке відновлення і безпеку роблять методику допплерівської дезартерізаціі однією з найефективніших у світі.

Перелік протипоказань короткий: геморой 4 стадії, хронічний проктит, новоутворення в прямій кишці.

Коротенько суть процедури полягає в наступному: спеціальний датчик допомагає проктологу виявити гемороїдальні вузли (а саме розташування артерій, які їх живлять), після чого можна провести блокування методом прошивки (перев'язки) цих артерій.

Підготовка до процедури і проведення дезартерізаціі

Рішення про необхідність доплерівської дезартерізаціі Hal-Rar приймає проктолог «Оксфорд Медікал Львів» на основі огляду пацієнта і вивчення даних діагностики.

Комплекс підготовки до дезартерізаціі включає здачу загальних лабораторних аналізів, колоноскопію, консультацію з анестезіологом і терапевтом. Після проктолог призначить час і дату проведення втручання.

Дезартерізація Hal-Rar проводиться в кілька етапів:

 1. Лікар вводить в пряму кишку аноскоп (інструмент для візуальної оцінки області, що оперується) і доплер-датчик. За допомогою датчика вдається знайти область прошивання (за рахунок аналізу пульсації гемороїдальної судини).

 2. Проктолог проводить послідовну прошивку судин, перекриваючи таким чином кров'яне харчування гемороїдальних вузлів.

 3. Лікар підтягує внутрішній гемороїдальний вузол (технологію називають мукопексіею), повертаючи його в правильне положення.

 4. Через час, за рахунок зниження кровотоку, вузли зсихаються. Приблизно 7-14 днів потрібно для того, щоб організм відкинув і вивів гемороїдальні вузли.

Переваги методики

За допомогою технології Hal-Rar можна не тільки усунути фізичні прояви геморою, але і вирішити проблему з першопричиною — запаленням гемороїдальних артерій. Досить одного втручання, щоб провести лікування геморою 2 і 3 стадій. Процедура займає до півгодини, при цьому безболісна і не заподіює сильний дискомфорт.

Серед переваг:

 • швидке полегшення найбільш яскравих симптомів: дискомфорту і болю;

 • мінімальний ризик ускладнень за рахунок відсутності шрамів і розрізів;

 • можна провести операцію під седацією або місцевою анестезією;

 • майже відсутні післяопераційні болі (вони легко знімаються знеболюючими);

 • швидке повернення пацієнта до звичного способу життя.

Відновлювальний період

Пацієнт може відправитися додому в той же день, після невеликого спостереження в денному стаціонарі. Реабілітація займає 14 днів. Протягом першого тижня потрібно відмовитися від алкоголю і гострої їжі. Весь період реабілітації заборонені фізичні навантаження, відвідування саун і лазень, прийом гарячих ванн. Також потрібно відмовитися від статевих контактів і від клізм.

Ефективне лікування в «Оксфорд Медікал Львів»

Проста і безпечна процедура для пацієнта — результат вивірених дій проктолога. Інноваційне обладнання та досвід лікаря гарантують високу ефективність для пацієнта. Наш медцентр першим в Україні почав використовувати цю технологію, добре її освоїв і може забезпечувати позитивні результати для пацієнтів. Запишіться на попередню консультацію до проктолога через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 4.02, голосів: 63 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог: Філюсь Володимир Володимирович
Філюсь Володимир Володимирович Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

 • 2008р. - ЛНМУ ім.Д.Галицького,спеціальність "Лікарська справа"
 • 2008 - 2011рр. - інтернатура по спеціальності хірургія у Львівському міському судинному центрі і центрі "Діабетична стопа" на базі 1-ї міської комунальної лікарні (загальна хірургія,судинна хірургія, лазерна хірургія варикозної хвороби, лапароскопічна хірургія)
 • 2011 - сертифікат лікаря-хірурга
 • 2012 - сертифікат лікаря-проктолога
 • 2012 - майстер-клас Клауса Лангера по застосуванню апарату HAL-RAR м. Київ

Учасник з'їздів та конференцій:

 • 2010р. - міжнародна конференція торакальних хірургів м. Львів
 • 2011р. міжнародна науково-практична конференція "Гнійно-септична хірургія" м.Львів
 • 2011р. - ХХІІ з'їзд хірургів України, м. Вінниця
 • Публікації:
 • 2010р. - стаття "Ризик венозного тромбоемболізму у пацієнтів загальної хірургії"; журнал "Клінічна анатомія і оперативна хірургія"
 • з 2012р. - по сьогодні - лікар проктолог у клініці "Оксфорд Медікал"
 • 2016 р. – Передатистаційнний цикл «Хірургія».
 • 2016 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Хірургія»
 • 2017 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Проктологія 2017»
 • Член асоціації проктології України.
показати повний текст

відгуки
Роман 28-12-2023 Професійно поставлений діагноз, оперативне втручання та подальша реабілітація під пильним наглядом лікаря, відповіді на всі запитання та рекомендації посприяли швидкому вирішенню проблеми.

відділення: Проктологія

Оля 13-11-2023 Хочу подякувати Несвіт М.А. Спочатку я вагалась у професіоналізмі, через молодий вигляд лікаря, але дуже сильно я помилялась. п.Мальвіна уважна до деталей, все чітко пояснює. В ході міні-операції, завжди цікавилась моїм станом, підтримувала та жартувала щоб я розслабилася:) однозначно буду радити, як лікаря- проктолога лише Вас!! Щиро дякую !

відділення: Проктологія

Наталія 07-11-2023 Шановний Володимир Володимирович, дозвольте висловити вам подяку за виконану роботу та надану мені грамотну кваліфіковану допомогу, доброзичливе ставлення . Здоров’я Вам і Вашій родині .Мирного неба .Побільше таких лікарів як ви .....Ще раз дякую Вам .Наталія Мартинюк.

відділення: Проктологія

Вікторія 15-10-2023 Вітаю!Влітку наважилась зробити операцію, у мене був геморой другого ступеня та анальна тріщина. Процедура пройшла швидко і через дві годинки я була вже вдома. Лікар та медичний персонал були дуже милі та ознайомили з подальшим домашнім доглядом за раною, що сприяло швидкому одужанню. Мені навіть не довелось вживати сильнодіюче знеболювальне. Хотіла б ще раз від щирого серця подякувати пані Мальвіні за лікування та полегшення мені життя. До речі, дуже сподобалось, що лікар завжди була на зв‘язку і відповідала на питання, які виникали під час домашнього догляду за раною. Дуже рекомендую !!!

відділення: Проктологія

Мирослава 04-09-2023 У клініці працює справжній професіонал, лікар-хірург Несвіт Мальвіна Айденівна.Вона неймовірна !Я відчула справжнє людське ставлення, теплу підтримку.Ніякого страху,а результат лише позитивний.Величезне дякую!!!❤️

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом