записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

У ВЕРЕСЕНІ! Первинний прийом педіатра та дитячого хірурга 500 грн – 200 грн.

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Що таке доплерівська дезартеризація HAL RAR ?

«Оксфорд Медікал » практикує нову технологію лікування геморою – HАL-RAR метод, що дає до 96 % гарантії повного одужання з відсутністю рецидивів надалі.

Технологія допплерівської дезартеризаціі гемороїдальних вузлів HАL-RAR є одним з найбільш ефективних і найменш агресивних способів лікування геморою. Крім того, ця процедура одноразова, тому, по суті, лікування відбувається за один сеанс. У європейських клініках ця методика активно використовується з 1999 року і на сьогодні завоювала першість серед інших способів лікування геморою. Тепер ця технологія доступна і у Львові.

Процедура проводиться на обладнанні австрійського виробництва. Гемороїдальне Артеріальне Лігування і Мукопексія, а саме так розшифровується абревіатура HAL - RAR, ефективно усуває саму причину захворювання, а не її локальні прояви. Внаслідок прошивання головних артерій, які забезпечують приплив крові до запалених гемороїдальних вузлів, вузли зменшуються в розмірах і з часом зовсім зникають.

Проведення процедури HAL – RAR

Процедура HAL - RAR досить проста і виконується всього за один сеанс, але, в той же час, це - ювелірна робота, яка вимагає від лікаря великої майстерності і досвіду.

У просвіт прямої кишки обережно вводиться прозорий аноскоп з підсвічуванням і мініатюрним допплерівським УЗД - датчиком, який визначає пульсацію гемороїдальної артерії, перетворюючи її в звуковий сигнал. Такий спосіб дозволяє лікарю точно локалізувати положення гемороїдальної артерії , що живить гемороїдальних вузол . Після цього лікар перев'язує цю артерію.

Процедура перев'язки безболісна, оскільки маніпуляція з артерією проводиться в просвіті кишки, де відсутні больові рецептори. Анестезія потрібна лише для того, щоб введення аноскопа не викликало дискомфорту.

Наступний етап операції - мукопексія або підтяжка внутрішнього гемороїдального вузла - полягає в суцільному прошиванні тканини вузла від вершини до основи.

Сама техніка безперервного шва дозволяє провести підтяжку ( « ліфтинг » ) випадаючого гемороїдального вузла. Після такої підтяжки гемороїдальний вузол піднімається в своє колишнє, нормальне положення.

Далі ваш організм самостійно працює з проблемою. Після зупинки припливу крові до гемороїдального вузла він починає зменшуватися і через 1-2 тижні його розміри стають значно менші , вузол поступово починає зсихатися . Після чого гемороїдальний вузол повністю відторгається і виводиться з організму.

Переваги методу дезартеризаціі гемороїдальних артерій :

  • Усуває причину захворювання.
  • Відсутність ран і кровотечі.
  • Відсутність етапності лікування - процедура одноразова і відбувається за один сеанс.
  • Короткий час процедури ( всього 20-30 хв.) і можливість її проведення амбулаторно.
  • Повернення до трудової діяльності через 1-2 дні.
  • Практично без рецидивів . Дуже висока ефективність методу доведена в усьому світі.

Тому позбудьтеся страхів і невпевненості ! Не зволікайте з візитом до лікаря і живіть здоровим , повноцінним життям!

 

Текстові відгуки

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

16.09.2015

Завершуючи лікування у Вашому медичному центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікареві Відіщук Тетяні Вікторівні за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом. Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри і впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Бажаю вам радості, любові і поваги людей, з якими вас зводить доля.

відділення: Проктологія
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
-->