Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Проктологія для жінок в Львові

Проктологія для жінок у ЛьвовіДелікатне звернення, професійні консультації, сучасна діагностика і ефективна допомога — на це можуть розраховувати пацієнтки «Оксфорд Медікал Львів» при зверненні до проктолога. Вас буде консультувати лікар-жінка.

Коли жінці потрібно відвідати проктолога?

Профілактичний огляд у проктолога в «Оксфорд Медікал Львів» рекомендований жінкам, які входять до групи ризику. Це, зокрема, період клімаксу і похилий вік, а також переважно сидячий спосіб життя, пов'язаний з професійною діяльністю (водіння, робота в офісі і т.п.) Також регулярно відвідувати лікаря потрібно жінкам, які практикують нетрадиційні види сексу, людям з ожирінням і пацієнткам з проктологічними проблемами в анамнезі.

Також без зволікань варто записатися на консультацію, якщо турбують такі симптоми:

  • відчуття стороннього тіла в анусі;

  • біль або дискомфорт в задньому проході;

  • часті болі в животі, здуття;

  • порушення дефекації;

  • незвичайні виділення;

  • запори і т.д.

Чим раніше буде виявлена будь-яка проблема, тим менше часу знадобиться на лікування і повернення до звичного способу життя.

Захворювання, які лікує проктолог

Лікар може встановити діагноз і визначити план лікування гострого і хронічного геморою, анальної тріщини, свища заднього проходу. Він вирішить проблему випадання кишки з ректального каналу, видалить поліпи, папіломи та інші доброякісні новоутворення і т.д.

Наші фахівці мають доступ до сучасних методів діагностики, а також до малоінвазивних методів лікування. Висока ефективність, відсутність болю і мінімальний дискомфорт, можливість лікування без традиційних операцій — все це приваблює наших пацієнток.

Підготовка до огляду і консультація

Перед відвідуванням проктолога потрібно очистити кишечник (за допомогою клізм, мікроклізм або проносних), виконати стандартні гігієнічні процедури. Безпосередньо консультація лікаря включає:

  1. Опитування. Проктолог уважно вислухає скарги пацієнтки, уточнить подробиці. Рекомендуємо не соромитися і нічого не приховувати: будь-що може мати вирішальне значення при постановці попереднього діагнозу.

  2. Візуальний огляд. Потрібно роздягнутися нижче пояса і розміститися на кушетці. Вона трохи нагадує гінекологічне крісло. Іноді лікар просить пацієнтку лягти на бік в «позу ембріона». Вона максимально знижує дискомфортні відчуття при огляді.

  3. Пальцеве дослідження ануса і прямої кишки. Це безболісна процедура. Лікарю потрібно перевірити область за кількома показниками, а також переконатися в наявності / відсутності патологічних вогнищ.

  4. Інструментальний огляд. Він дає можливість отримати інформацію, достатню для постановки діагнозу. Процедури безболісні: можливий тільки легкий дискомфорт.

Про що може запитувати проктолог?

Лікаря може цікавити частота і консистенція виділень, наявність в ньому домішок, режим і якість харчування, особливості відчуттів, їх локалізація та ін. Підготуйтеся відповідати правильно, докладно, об'єктивно. Все це важливо для постановки діагнозу.

Не варто турбуватися: досвідчений проктолог «Оксфорд Медікал Львів» зробить відвідування кабінету максимально комфортним. 

Переваги клініки

Ми пропонуємо комфортні умови, прийом у лікаря-жінки, огляд без болю. Не варто турбуватися, якщо проктолог виявить захворювання. Сучасні методи лікування в нашому медцентрі забезпечують безболісне і швидке вирішення багатьох поширених проблем. Ми робимо акцент на малоінвазивних методиках, що набули широкого поширення в світовій практиці.

Ми гарантуємо конфіденційність інформації. Не затягуйте свою проблему: запишіться на першу консультацію до проктолога якомога раніше. Для цього заповніть форму на сайті або зателефонуйте: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 38 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог: Несвіт Мальвіна Айденівна
Несвіт Мальвіна Айденівна Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

2014 року - закінчила Державний медичний університет. Після проходження інтернатури в м. Харків отримала сертифікат лікаря зі спеціалізації «Хірургія».

02.04.2021 - Сертифікат «Спеціалізація по проктології»;

2021 р. - ТУ «Відеолапароскопічна хірургія гострих хірургічних захворювань органів черевної порожнини»; 

2021 р. - Курси «Основи лапароскопічної хірургії», Київ;

2022 р. - Стажування  із загальної  хірургії  (HM Sanchinarro, Мадрид, Іспанія); 

2022 р. - Курси «Базові навички лапароскопічної хірургії», Київ. 

Бере активну участь у медичних виставках та семінарах, відвідує курси підвищення кваліфікації, тренінги, з'їзди. 

показати повний текст

відгуки
Олександр 10-08-2022 Доброго дня.Хочу щиро подякувати лікарю проктологу Філюсь Володимиру Володимировичу.Дуже хороший лікар професіонал своєї справи.Рекомендую!!!!!Взагалі увесь персонал хороший, привітний усе для пацієнта...--

відділення: Проктологія

Тарас 21-04-2021 Щиро дякую, лікарю Гельман Роману Ігоровичу !Професіоналізм і впевненість, фаховий підхід в лікуванні, готовність в будь який час доби відповісти на питання, які турбують, надати пораду.... всі ці якості лікаря вернули мене до повноцінного життя.Дякую Вам!

відділення: Проктологія

Марія 02-10-2019 Я дуже дякую лікарю проктологу Філюс Володимиру Володимировичу,за його Професіоналізм.який позбавив мене болю і страждань.я дуже довго мучилась з цією неприємною хворобою.зараз можу спокійно працювати.я всім раджу цего лікаря.дуже, дуже велике дякую

відділення: Проктологія

Ковальова Тетяна Валентинівна 10-02-2019 Хочу висловити подяку лікарю проктологу Філюсу Володимиру Володимировича, який позбавив мене страждань від такої неприємної хвороби, як геморой 3-4 ступеня. Це класний Професіонал, якому можна довірити саме цінне, що є у людини - власне здоров'я.

відділення: Проктологія

Руслан 05-04-2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом