записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ведуться тех. роботи: актуальні ціни та акції просимо уточнювати

Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Лікування анальних тріщин

Гострі болі під час випорожнення кишківника, поява крові в калі, свербіж, печіння в зоні заднього проходу, запори і боязнь кожного чергового походу в туалет - всі ці відчуття знайомі людям, що потерпають від анальної тріщини. Невеликий розрив тканин в нижній частині прямої кишки, гостра анальна тріщина швидко доповнюється запаленням, болем при дефекації, що приводить до різкого спазму сфінктера заднього проходу. Звуження анального ходу і виникнення страху перед болем призводить до навмисного обмеження в харчуванні, запорів, які ще більше посилюють перебіг такої хвороби, як анальна тріщина. Що робити, щоб зупинити захворювання? І чим небезпечна анальна тріщина взагалі?

Причини виникнення анальних тріщин

• Порушення кровопостачання анального отвору ( застій крові в області прямої кишки, що виникає у людей, які ведуть малорухомий спосіб життя або змушені тривалий час проводити в сидячому положенні).

• Хронічні захворювання: гастрит, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, холецистит.

• Травми анального отвору при закрепах, або при введенні в анальний канал сторонніх тіл.

• Геморой. Гемороїдальні вузли послаблюють стінки заднього проходу і легко травмуються при дефекації. Також наявність анальних тріщин при геморої пояснюється порушенням кровообігу ( застій крові , тромбоз ) в зоні заднього проходу.

• Анатомічні особливості будови прямої кишки. У жінок через особливості будови статевих органів слабким місцем анального отвору є його передня частина. Отже, анальні тріщини в передній частині анального проходу зустрічаються найчастіше у представниць слабкої статі.

• Порушення іннервації прямої кишки (тривалий спазм сфінктера) на тлі патології нервової системи.

Стадії захворювання

Анальні тріщини мають кілька стадій - гострі анальні тріщини і хронічні.

Існування гострої анальної тріщини короткочасне і вона швидко переходить в хронічну. Тому, потрібно знати, що робити, щоб рана затягнулась, без грамотного підходу до лікування перемогти хворобу практично неможливо. Сучасна проктологія дозволяє вилікувати гостру анальну тріщину за допомогою ексклюзивних препаратів, що допомагає домагатися одужання до 90 % пацієнтів.

За відсутності лікування гостра анальна тріщина переходить у наступну стадію – хронічну. Постійне подразнення травмованих тканин каловими масами сприяє запаленню, заважає епітелізації рани і незабаром призводить до формування хронічної анальної тріщини, лікування якої вимагає вже хірургічного втручання.

Тому, при виявленні хоча б найменших симптомів анальних тріщин не варто пускати хворобу на самоплив в надії , що вона пройде сама собою. Цього не станеться, навпаки, якщо тривалий час ігнорувати тріщини заднього проходу ( тріщини прямої кишки), вони можуть посилитися і дати дуже небажані ускладнення, такі, як: виражені гострі болі, гострий парапроктит, сильні кровотечі, свищ прямої кишки, коліт, простатит.

Методи лікування анальної тріщини

МЦ «Оксфорд Медікал» пропонує альтернативний метод лікування анальних тріщин - радіохвильову терапію. Завдяки їй жоден пацієнт, що пройшов таке лікування, не поскаржився на больові відчуття під час процедури. Радіохвильовий метод з використанням апарату « Сургітрон » є простим, ефективним і безпечним способом видалення хронічних анальних тріщин. З його допомогою лікар- проктолог може провести за один день велику кількість процедур з максимальною ефективністю.

Використання цього приладу несе ряд переваг:

• Маніпуляція проводиться амбулаторно, без госпіталізації

• Відсутні больові відчуття.

• Маніпуляції здійснюються з високою точністю, що робить мінімальним ризик пошкодження здорових клітин і сприяє швидкій регенерації.

• Зводиться до нуля можливість занесення інфекції в рану, оскільки радіохвилі знищують будь-які небажані мікроорганізми.

• Радіохвильовий метод не залишає опіків ,

• Відсутні ускладнення «класичних » операцій - загноєння, запалення , набряки , рубці та ін.

Лікування тріщин заднього проходу проводиться в МЦ « Оксфорд Медікал» досвідченими лікарями - проктологами, що є запорукою і гарантією ефективного лікування.

Записатися на прийом до проктолога ви можете за телефоном:

245 00 00

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, анаскопія) 300 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)250  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1400 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Львів»

Текстові відгуки

10.02.2019

Хочу висловити подяку лікарю проктологу Філюсу Володимиру Володимировича, який позбавив мене страждань від такої неприємної хвороби, як геморой 3-4 ступеня. Це класний Професіонал, якому можна довірити саме цінне, що є у людини - власне здоров'я.

відділення: Проктологія

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки