В травні лише 450 грн (замість 600) прийом гінеколога, уролога, проктолога

Лікування анальних тріщин


У проктологічному відділенні лікуємо:

 • геморой (різні ступені та види)

 • анальні тріщини та поліпи

 • папіломи і кондиломи

 • анальні бахромки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Гострі болі під час випорожнення кишківника, поява крові в калі, свербіж, печіння в зоні заднього проходу, запори і боязнь кожного чергового походу в туалет - всі ці відчуття знайомі людям, що потерпають від анальної тріщини. Невеликий розрив тканин в нижній частині прямої кишки, гостра анальна тріщина швидко доповнюється запаленням, болем при дефекації, що приводить до різкого спазму сфінктера заднього проходу. Звуження анального ходу і виникнення страху перед болем призводить до навмисного обмеження в харчуванні, запорів, які ще більше посилюють перебіг такої хвороби, як анальна тріщина. Що робити, щоб зупинити захворювання? І чим небезпечна анальна тріщина взагалі?

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ АНАЛЬНИХ ТРІЩИН

• Порушення кровопостачання анального отвору ( застій крові в області прямої кишки, що виникає у людей, які ведуть малорухомий спосіб життя або змушені тривалий час проводити в сидячому положенні).

• Хронічні захворювання: гастрит, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, холецистит.

• Травми анального отвору при закрепах, або при введенні в анальний канал сторонніх тіл.

• Геморой. Гемороїдальні вузли послаблюють стінки заднього проходу і легко травмуються при дефекації. Також наявність анальних тріщин при геморої пояснюється порушенням кровообігу ( застій крові , тромбоз ) в зоні заднього проходу.

• Анатомічні особливості будови прямої кишки. У жінок через особливості будови статевих органів слабким місцем анального отвору є його передня частина. Отже, анальні тріщини в передній частині анального проходу зустрічаються найчастіше у представниць слабкої статі.

• Порушення іннервації прямої кишки (тривалий спазм сфінктера) на тлі патології нервової системи.

СТАДІЇ ЗАХВОРЮВАННЯ

Анальні тріщини мають кілька стадій - гострі анальні тріщини і хронічні.

Існування гострої анальної тріщини короткочасне і вона швидко переходить в хронічну. Тому, потрібно знати, що робити, щоб рана затягнулась, без грамотного підходу до лікування перемогти хворобу практично неможливо. Сучасна проктологія дозволяє вилікувати гостру анальну тріщину за допомогою ексклюзивних препаратів, що допомагає домагатися одужання до 90 % пацієнтів.

За відсутності лікування гостра анальна тріщина переходить у наступну стадію – хронічну. Постійне подразнення травмованих тканин каловими масами сприяє запаленню, заважає епітелізації рани і незабаром призводить до формування хронічної анальної тріщини, лікування якої вимагає вже хірургічного втручання.

Тому, при виявленні хоча б найменших симптомів анальних тріщин не варто пускати хворобу на самоплив в надії , що вона пройде сама собою. Цього не станеться, навпаки, якщо тривалий час ігнорувати тріщини заднього проходу ( тріщини прямої кишки), вони можуть посилитися і дати дуже небажані ускладнення, такі, як: виражені гострі болі, гострий парапроктит, сильні кровотечі, свищ прямої кишки, коліт, простатит.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ АНАЛЬНОЇ ТРІЩИНИ

МЦ «Оксфорд Медікал» пропонує альтернативний метод лікування анальних тріщин - радіохвильову терапію. Завдяки їй жоден пацієнт, що пройшов таке лікування, не поскаржився на больові відчуття під час процедури. Радіохвильовий метод з використанням апарату « Сургітрон » є простим, ефективним і безпечним способом видалення хронічних анальних тріщин. З його допомогою лікар- проктолог може провести за один день велику кількість процедур з максимальною ефективністю.

ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ПРИЛАДУ НЕСЕ РЯД ПЕРЕВАГ:

• Маніпуляція проводиться амбулаторно, без госпіталізації

• Відсутні больові відчуття.

• Маніпуляції здійснюються з високою точністю, що робить мінімальним ризик пошкодження здорових клітин і сприяє швидкій регенерації.

• Зводиться до нуля можливість занесення інфекції в рану, оскільки радіохвилі знищують будь-які небажані мікроорганізми.

• Радіохвильовий метод не залишає опіків ,

• Відсутні ускладнення «класичних » операцій - загноєння, запалення , набряки , рубці та ін.

Лікування тріщин заднього проходу проводиться в МЦ « Оксфорд Медікал» досвідченими лікарями - проктологами, що є запорукою і гарантією ефективного лікування.

Записатися на прийом до проктолога ви можете за телефоном:

245 00 00

( Рейтинг: 3.53, голосів: 47 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог: Філюсь Володимир Володимирович
Філюсь Володимир Володимирович Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

 • 2008р. - ЛНМУ ім.Д.Галицького,спеціальність "Лікарська справа"
 • 2008 - 2011рр. - інтернатура по спеціальності хірургія у Львівському міському судинному центрі і центрі "Діабетична стопа" на базі 1-ї міської комунальної лікарні (загальна хірургія,судинна хірургія, лазерна хірургія варикозної хвороби, лапароскопічна хірургія)
 • 2011 - сертифікат лікаря-хірурга
 • 2012 - сертифікат лікаря-проктолога
 • 2012 - майстер-клас Клауса Лангера по застосуванню апарату HAL-RAR м. Київ

Учасник з'їздів та конференцій:

 • 2010р. - міжнародна конференція торакальних хірургів м. Львів
 • 2011р. міжнародна науково-практична конференція "Гнійно-септична хірургія" м.Львів
 • 2011р. - ХХІІ з'їзд хірургів України, м. Вінниця
 • Публікації:
 • 2010р. - стаття "Ризик венозного тромбоемболізму у пацієнтів загальної хірургії"; журнал "Клінічна анатомія і оперативна хірургія"
 • з 2012р. - по сьогодні - лікар проктолог у клініці "Оксфорд Медікал"
 • 2016 р. – Передатистаційнний цикл «Хірургія».
 • 2016 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Хірургія»
 • 2017 р. – Цикл підтвердження сертифікату «Проктологія 2017»
 • Член асоціації проктології України.
показати повний текст
Лікар-хірург <br> вища категорія : Величкович Юрій Романович
Величкович Юрій Романович Лікар-хірург
вища категорія

інформація про лікаря

1993 р. – закінчив Московську Медичну Академію І.М. Сеченова, спеціальність «Лікувальна справа»

1993-1996 рр. – інтернатура по спеціальності «Хірургія» на базі Клінічної лікарні львівської залізниці.

Серпень, 1996 – отримав сертифікат за спеціальністю «Хірургія».

З 1996 р.  лікар – хірург хірургічного відділення.

2005 р. – атестований, присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2015 р. – присвоєно вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2019 р. – пройшов ТУ «Колонопроктологія».

2019 р. – підтверджена вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

2022 р. – участь у ХХ українській школі-семінарі з міжнародною участю «М технології в сучасній хірургії (смт. Славське)

2022 р. – участь у циклі науково-практичних семінарів «Новини колонопроктології та хірургії» 

показати повний текст

відгуки
Роман 28-12-2023 Професійно поставлений діагноз, оперативне втручання та подальша реабілітація під пильним наглядом лікаря, відповіді на всі запитання та рекомендації посприяли швидкому вирішенню проблеми.

відділення: Проктологія

Оля 13-11-2023 Хочу подякувати Несвіт М.А. Спочатку я вагалась у професіоналізмі, через молодий вигляд лікаря, але дуже сильно я помилялась. п.Мальвіна уважна до деталей, все чітко пояснює. В ході міні-операції, завжди цікавилась моїм станом, підтримувала та жартувала щоб я розслабилася:) однозначно буду радити, як лікаря- проктолога лише Вас!! Щиро дякую !

відділення: Проктологія

Наталія 07-11-2023 Шановний Володимир Володимирович, дозвольте висловити вам подяку за виконану роботу та надану мені грамотну кваліфіковану допомогу, доброзичливе ставлення . Здоров’я Вам і Вашій родині .Мирного неба .Побільше таких лікарів як ви .....Ще раз дякую Вам .Наталія Мартинюк.

відділення: Проктологія

Вікторія 15-10-2023 Вітаю!Влітку наважилась зробити операцію, у мене був геморой другого ступеня та анальна тріщина. Процедура пройшла швидко і через дві годинки я була вже вдома. Лікар та медичний персонал були дуже милі та ознайомили з подальшим домашнім доглядом за раною, що сприяло швидкому одужанню. Мені навіть не довелось вживати сильнодіюче знеболювальне. Хотіла б ще раз від щирого серця подякувати пані Мальвіні за лікування та полегшення мені життя. До речі, дуже сподобалось, що лікар завжди була на зв‘язку і відповідала на питання, які виникали під час домашнього догляду за раною. Дуже рекомендую !!!

відділення: Проктологія

Мирослава 04-09-2023 У клініці працює справжній професіонал, лікар-хірург Несвіт Мальвіна Айденівна.Вона неймовірна !Я відчула справжнє людське ставлення, теплу підтримку.Ніякого страху,а результат лише позитивний.Величезне дякую!!!❤️

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом