Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Лікування п'яткової шпори ударно-хвильовою методикою в Львові

У медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» доступне лікування п'яткової шпори ударно-хвильовою терапією (УХТ). Це — один з ефективних шляхів вирішення проблеми. Адже інші методики (лікарська терапія і фізіопроцедури) дають лише тимчасове полегшення, тоді як УХТ забезпечує тривалий стійкий результат.

Симптоми п'яткової шпори

Це стан, при якому на п'ятковій кістці з'являється екзостоз (виступ). Проблема на початкових стадіях проявляється як легкий дискомфорт вранці. Далі пацієнти скаржаться на неприємні відчуття після великих навантажень. Після біль посилюється, а при розвитку гострого запалення з'являються почервоніння, огрубіння шкіри. Згодом у пацієнта змінюється хода.

Особливості методики

Принцип роботи ударно-хвильової терапії — вплив низькочастотних хвиль, здатних глибоко проникати в тканини, які вражені патологією. В процесі спрямованої дії вдається:

  • зруйнувати фіброзні утворення і кальцифікати;

  • активізувати кровопостачання;

  • нормалізувати обмінні процеси;

  • зняти запалення.

Шляхом досліджень доведено, що УХТ можна використовувати як самостійний вид терапії. Це набагато безпечніше за хірургічне втручання, так як терапія не пошкоджує шкіру і тканини. Мало того: після УХТ не потрібна довга реабілітація, і пацієнт швидше повертається до комфортного способу життя.

Зверніть увагу: при лікуванні п'яткової шпори методикою УХТ багато пацієнтів відзначають посилення болю після першого сеансу. Це тимчасове явище: вже через 2-3 дні біль знижується, і більше не проявляється після наступних процедур.

Щоб підсилити і закріпити ефект, лікар може порадити комплексне лікування: УХТ, медикаментозну терапію, виконання комплексу вправ, носіння персонально підібраних ортопедичних устілок.

Умови проведення УХТ

Лікування п'яткової шпори УХТ проводиться в комфортній обстановці «Оксфорд Медікал Львів». Лікар направляє хвилі на центральну частину п'яти і прилеглі до неї зони.

У нашому медцентрі використовується інноваційне обладнання. Воно перетворює електричні імпульси в звукові коливання. Лікар може налаштувати їх силу, інтенсивність, частоту і час впливу. Ці показники залежать від анамнезу, перебігу захворювання, розташування п'яткової шпори.

Підготовка та проходження процедур

На першому консультаційному прийомі у ортопеда пацієнт отримає перелік рекомендацій щодо попередньої діагностики. Він включає:

  • вимір артеріального тиску;

  • проходження загальних аналізів;

  • коагулограмму;

  • рентгенографію;

  • інструментальні дослідження;

  • рідко — МРТ.

Щоб визначити розташування ураженої ділянки, лікар використовує метод пальпації. УХТ вважається безпечною терапевтичною методикою завдяки відсутності травматичності. Але деякі протипоказання все ж є. Серед них: вік до 18 років, вагітність, наявність злоякісної пухлини, гостра інфекція, підвищений тиск, захворювання крові, наявність кардіостимулятора.

Якщо протипоказань немає, лікар призначає курс процедур, визначаючи їх періодичність. У призначений день пацієнту достатньо прийти в кабінет і лягти на кушетку. Область впливу лікар обробить спеціальним гелем, а маніпуляції буде виконувати за допомогою аплікатора. Процедура триває до 25 хвилин: за цей час на ділянку припадає до 3 тисяч хвильових ударів.

«Оксфорд Медікал Львів» пропонує ефективне лікування в комфортних умовах, з постійним контролем прогресу. Індивідуальна схема терапії дає можливість досягти стабільних результатів, позбутися запалення, а також від болю при ходьбі. Запишіться на прийом до ортопеда без черг: через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом