Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Лікування артрозних змін ударно-хвильовим методом в Львові

Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів» пропонує результативне лікування артрозних змін методами ударно-хвильової терапії (УХТ). Це успішна альтернатива операціями, проміжна методика між традиційною терапією і хірургічним втручанням. Позитивна динаміка при лікуванні досягає 95% випадків.

Особливості дії УХТ

Ми проводимо процедури, використовуючи дорогу сучасну апаратуру. Суть полягає у впливі на уражені ділянки спектральних ультразвукових хвиль частотою 16-25 Гц. Вплив локальний завдяки датчику: хвилі проникають через тканини і активізують клітинну мембрану. Це прискорює процеси відновлення їх структур.

Лікар «Оксфорд Медікал Львів» вибирає тривалість впливу і інтенсивність. Ультразвукові хвилі покращують мікроциркуляцію крові і запускають регенеративні процеси в уражених тканинах, знижують больовий синдром, відновлюють рухливість. 

УХТ при артрозах

Артроз є найпоширенішим захворюванням суглобів. Він зачіпає 10% жителів планети (дані ВООЗ). Якщо раніше артроз вважався віковою проблемою, то зараз значну частку пацієнтів складають молоді люди. Прояви артрозу: біль в суглобах, відчуття напруженості.

При відсутності лікування біль збільшується, знижується рухова активність. Відсутність втручання призводить до необхідності міняти суглоб, інвалідності. Ось чому важливо почати лікування артрозу якомога раніше.

Саме на перших стадіях артрозу УХТ демонструє відмінну ефективність. Процедури призводять до поліпшення кровообігу, сприяють поступовому відновленню структур. Пройшовши повний курс, пацієнти відзначають відсутність болю і відновлення активності.

УХТ при артрозі плечового суглоба

Зазвичай артроз вражає один з суглобів (правий  правшів і навпаки). Це «професійне захворювання» багатьох спортсменів. За допомогою ХТ можна знизити больовий синдром, поліпшити процеси кровообігу, відновити суглоб.

УХТ при артрозі колінного суглоба

Ще одна поширена проблема. Курс УХТ — альтернатива тривалій медикаментозній терапії. Після комплексу процедур знижується біль, збільшується рухова активність, розсмоктуються набряки. Щоб досягти кращого ефекту, варто звернутися до «Оксфорд Медікал Львів» якомога раніше: до розвитку незворотних деформацій в суглобі.

УХТ при артрозі кульшового суглоба

Проблема багатьох пацієнтів похилого віку. Повільний розвиток хвороби робить її непомітною на тлі інших захворювань і відчуттів. У підсумку відсутність лікування призводить до різкої втрати рухливості. Курс УХТ при ранньому зверненні дозволяє повністю позбутися артрозу.

Переваги лікування

Ми використовуємо сучасне обладнання. Зокрема, F-датчик дає можливість точно впливати на зони патологічних процесів і на осередки порушень суглобів. Є можливість чітко регулювати глибину впливу, направляючи хвилі на необхідну локальну область.

Травматолог-ортопед «Оксфорд Медікал Львів» має високу кваліфікацію, тому в індивідуальному порядку підбирає варіант впливу при конкретній патології.

Протипоказань до застосування терапії небагато:

  • вік до 18-ти років;

  • інфекції;

  • вагітність;

  • онкологія;

  • встановлений кардіостимулятор;

  • захворювання крові;

  • тромбоз.

Пацієнти, яким дозволена УХТ, можуть розраховувати на ефективний точковий вплив з індивідуальним вибором необхідного динамічного режиму. Найголовніше — своєчасно записатися на консультацію. Якісна діагностика виявить проблеми на ранніх етапах, і шанси їх усунення будуть дуже високими. Ви зможете повернутися до звичної активності і комфортного способу життя, продовжити працювати і повноцінно рухатися.

Запишіться на консультацію до ортопеда через сайт або за номером: (032) 245 00 00. Обирайте зручний час і приходьте без черг. У нас комфортні умови для пацієнтів.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом