Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Лікування ентезопатії ударно-хвильовим методом в Львові

Лікування ентезопатії у ЛьвовіУ медцентрі «Оксфорд Медікал Львів» застосовується ударно-хвильова терапія для лікування ентезопатії. Йдеться про запалення в ентезах - областях, в яких поєднуються сухожилля і кістка. Запалення може поширюватися не тільки на сухожилля, але і на фасції, зв'язки, капсулу суглоба, м'язи. Найчастіше проблема виникає в області плечового, колінного, тазостегнового суглобів, а також в області сухожилля і стопи.

Що таке ентезопатія

Це запалення є найбільш поширеною проблемою опорно-рухового апарату. При цьому симптоматику пацієнти часто ігнорують або намагаються займатися самолікуванням. Йдеться перш за все про локальні болі, які посилюються при активному русі і фізичних навантаженнях. Таке ставлення призводить до тяжких наслідків: аж до контрактури суглоба, периартроза, остеоартроза та ін.

Запалення при ентезопатії може бути первинним або вторинним, виникаючи як наслідок дегенеративних змін тканин. При первинній формі запалення виникає через аутоімунне ураження організму. При вторинній — є наслідком високих навантажень, пов'язаних з великою кількістю дрібних травм, спортивною або професійною діяльністю.

Перед початком запалення, характерного для ентезопатії, зазвичай відбуваються негативні зміни в структурах тканин. Для надійного усунення болю та іншої симптоматики важливо зупинити розвиток проблеми і не допустити ускладнень. Просто приймати протизапальні засоби недостатньо. Потрібно проводити повноцінне відновне лікування. Важлива частина цього курсу — використання методів ударно-хвильової терапії (УХТ).

Лікування ентезопатії сеансами УХТ

Звернутися в «Оксфорд Медікал Львів» необхідно при перших симптомах: болях в проблемних областях, які посилюються і обмежують рухи. Якщо ентезопатія буде підтверджена, лікар пропише індивідуальну програму лікування, ключовим методом в якій буде УХТ.

Чому ударно-хвильова терапія така результативна при цій проблемі? Це пояснюється можливістю точкової, направленої дії. Акустичні хвилі на інфрачастоті працюють на рубежі щільних і м'яких тканин: якраз де з'єднуються сухожилля і кістка.

УХТ створює ефект глибокого і інтенсивного масажу за допомогою імпульсів. Це призводить до активізації локального кровообігу і постачання в тканинах, що робить більш швидкими процеси відновлення, загоєння.

Запускаючи відновлення в навколосуглобових тканинах, УХТ вирішує безпосередню причину ентезопатії: усуває причину запалення. Це найбільш ефективний метод терапії.

Вираженого ефекту можна досягти через кілька регулярних сеансів (інтервал між ними повинен складати 3-4 дня). Кількість імпульсів, а також потужність і частоту лікар «Оксфорд Медікал Львів підбирає індивідуально.

Результати УХТ при ентезопатії

При лікуванні ентезопатії лікар зазвичай об'єднує УХТ, точковий масаж і, за необхідності, лазерну терапію. Комплексна методика дає можливість добитися стійкого результату:

  • позбавити пацієнта від болю в області суглоба;

  • відновити рухову активність;

  • зупинити розвиток запалення;

  • захистити область від ускладнень;

  • підвищити опірність до впливу навантажень;

  • поліпшити самопочуття пацієнта, повернути його працездатність.

В основі ударно-хвильової терапії — відновна фізіотерапевтична дія без побічних ефектів.

В процесі лікування ентезопатії ударно-хвильовим методом в клініці «Оксфорд Медікал Львів» пацієнти можуть розраховувати на високий професіоналізм персоналу, ідеальні умови для проведення процедур, високу ефективність застосовуваних методик. Запишіться на первинну консультацію онлайн або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар ортопед-травматолог: Рудий Павло Сергійович
Рудий Павло Сергійович Лікар ортопед-травматолог

інформація про лікаря

2015 – 2021 рр. Івано-Франківський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа». 

2021-2023 рр. інтернатура за спеціальністю «Травматологія та ортопедія» на базі КНП «1 територіальне медичне об’єднання м.Львова» ВП «Лікарня Святого Пантелеймона»

 

Курси та тренінги:

Сертифікат з «Бойової травми» АО Traumа., червень 2023 року.

Сертифікат з «Основи артроскопії колінного суглоба.»

Сертифікат  «Регенеративна ін‘єкційна терапія збагаченою тромбоцитами плазмою при захворбваннях кульшового та колінного суглобів»

Співавтор наукової статті про сучасні методики лікування бойової хірургічної травми для XIII International Scientific and Practical Conference.

показати повний текст

відгуки
Тетяна 26-04-2024 Дякую адміністрації Рапопорта 2 та лікарю травматології Комарницькому В.

відділення: Травматологія

Оксана Яремко 15-03-2023 Була у п. Андрія на консультації з причини болю в коліні. Отримала вичерпну інформацію з приводу відхилень від норми ,як лікувати .Отримала необхідну термінову допомогу.Рекомендую .

відділення: Травматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом