Відгуки клієнтів про напрям Травматологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Неоніла 10.03.2026
Дуже задоволена проходженням лікування у клініці на Раппопорта. Надзвичайно привітний та кваліфікований персонал. Особливо хочу залишити слова подяки лікарці-травматологині Маріанні Юріївні Сосновській. Висловлюю щиру вдячність за вашу фаховість, чуйність та людяність. Ваш професіоналізм і спокій дали мені впевненість і надію на моє швидке одужання. Дякую від щирого серця за вашу нелегку працю і доброту.
Зоряна 07.03.2026
Записані були на 9:00 ранку нас просили не спізнюватись,наголошували.Приїхали завчасно 8:45 ,зараз 9:20 і лікаря досі немає.Пунктуальність не ваш коник я так зрозуміла.Вперше до вас записались і напевно востаннє.
Вікторія 27.01.2026
Була записана на прийом до лікаря. Приїхала за 30 хвилин до призначеного часу та була оформлена завчасно. Після настання мого часу прийому чекала лікаря ще 30 хвилин, після чого була змушена поїхати. На рецепції не змогли повідомити навіть приблизний час очікування. Про затримку ніхто не попередив заздалегідь. У підсумку, з урахуванням дороги втрачено близько трьох годин часу без будь-якого результату, попри важливість візиту (травма коліна). Такий рівень організації та комунікації з пацієнтами розчаровує
Марта Голубінка 19.09.2025
Андрій Ярополкович - лікар із золотими руками, добрим серцем та з неймовірним рівнем професіоналізму. Дякую за все, що Ви для мене зробили. Завдяки Вам мені хочеться жити та творити. Людяність лікаря безмежна. Все пояснив доступно, з прикладами, відповів на всі запитання. Операція пройшла успішно, а відновлення — набагато легше, ніж очікувала.Рекомендую як висококласного спеціаліста.
Ання 25.08.2025
Лише найкращі рекомендації масажисту -реабілітологу🌷🌷🌷 Професіонал своєї справи!!! Дуже задоволена сеансами масажів♥️
Олег 07.08.2025
Дуже вдячний лікарю за професіоналізм, уважність та щире ставлення. Все було на високому рівні – від консультації до завершення лікування.
Любов 04.08.2025
Весь персонал дуже ввічливий. Хотілося б виділити лікаря травматолога Комарницького, проводили блокаду паравертебральну. Все добре дякую!
Любов 30.07.2025
Весь персонал дуже ввічливий. Хотілося б виділити лікаря травматолога Комарницького, проводили блокаду паравертебральну. Все добре дякую!
Мар'яна 03.06.2025
Дуже хороший лікар. Дякую
Вероніка 22.05.2025
Андрій Ярополкович - лікар від Бога, справжній професіонал своєї справи! Звернулась з болем у коліні, направив на МРТ - виявилось пошкодження меніска. Операція пройшла швидко, а реабілітація легко. Дякую команді лікарів та медсестер за підтримку та лікування.
Записатись через кол-центр
Піклуймося
про здоров’я:
Записатись через кол-центр