Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Лікування приглухуватості в Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти лікування приглухуватості — часткової втрати слуху, що виникає через захворювання, вплив шуму, спадкових або вікових чинників. 25% випадків приглухуватості — у людей старше 65-ти років. Незалежно від віку пацієнта і походження проблеми, лікування потрібно починати без затримок.

Види приглухуватості

У ЛОР-відділенні клініки «Оксфорд Медікал Львів» нададуть допомогу при будь-якому виді приглухуватості. Їх два:

 1. Кондуктивна приглухуватість виникає через проблеми з зовнішнім слуховим проходом, кісточкою середнього вуха, барабанною перетинкою.

 2. Нейросенсорна приглухуватість виникає через ураження структур середнього вуха, провідних шляхів, слухового нерва. Ще є раптова нейросенсорна приглухуватість: вона розвивається стрімко, за кілька годин.

Лікування приглухуватості в Оксфорд Медікал ЛьвівЧому виникає приглухуватість?

Кондуктивну приглухуватість може спровокувати:

 • будь-який отит, незалежно від причини розвитку;

 • чужорідне тіло або щільна сірчана пробка;

 • рубець (наслідок рецидивуючого інфекційного процесу) або пухлина, які деформували слуховий прохід.

У нейросенсорної приглухуватості інші причини:

 • природне старіння організму;

 • черепно-мозкова травма;

 • паротит, менінгіт, кір та інші інфекційні захворювання;

 • регулярне або постійне перебування в умовах високої шуму;

 • атеросклероз і інші порушення кровообігу;

 • доброякісне новоутворення слухового нерва;

 • вроджене ушкодження слухового апарату;

 • патологія внутрішнього вуха;

 • побічний ефект від прийому деяких препаратів.

Коли потрібно звернутися за допомогою?

Для приглухуватості характерний поступовий розвиток. На ранній стадії проблема не завдає великого дискомфорту. Але вкрай важливо звернутися до отоларинголога «Оксфорд Медікал Львів» якомога раніше, коли є можливість зупинити прогрес і, можливо, відновити слух. Симптоми приглухуватості:

 • погіршення слуху. Доводиться перепитувати співрозмовника. В шумному приміщенні не чути мови людини, що стоїть поряд;

 • прогресуюча проблема: слух поступово знижується;

 • постійний або регулярний дзвін у вухах;

 • раптове погіршення слуху;

 • поєднання проблем зі слухом і головного болю, світлобоязні, блювоти, болю в вусі.

Діагностика приглухуватості

Щоб визначити причину і призначити лікування приглухуватості, отоларинголог «Оксфорд Медікал Львів» проводить повне обстеження пацієнта. Методів діагностики багато: від отоскопії і аудіологічного дослідження до комп'ютерної аудіометрії, УЗД і електрокохлеографіі. Відповідні методи визначає лікар, залежно від анамнезу і стану пацієнта. Для ранньої діагностики приглухуватості у дітей проводять скринінгове дослідження.

Лікування приглухуватості в «Оксфорд Медікал Львів»

Терапевтичні методи лікування приглухуватості залежать від форми і стадії розвитку. Ось чому важливо провести глибоку діагностику. У нашій клініці доступні:

  1. Немедикаментозні методи лікування приглухуватості. Лікар видаляє сірчану пробку або чужорідне тіло у слуховому проході, рекомендує профілактичні заходи (відмова від музики в навушниках, уникнення шумних умов);
  2. Медикаментозні методи лікування нейросенсорної приглухуватості. Лікар призначає індивідуальний курс препаратів. Наприклад, якщо приглухуватість викликана отитом, пацієнтові призначають відповідне антибактеріальне лікування.

   Прогнози лікування приглухуватості

   Якщо приглухуватість спровокована захворюваннями зовнішнього вуха — слух буде повністю відновлений. Після загоєння барабанної перетинки слух теж добре відновлюється. Середні отити вимагають тривалого лікування, але приглухуватість після них розвивається вкрай рідко. А ось приглухуватість у літніх, пацієнтів з акустичною невриномою, хворобою Меньєра часто буває незворотною. Остаточний прогноз озвучить лікар на підставі індивідуальних даних діагностики.

   Звертайтеся в ЛОР-відділення клініки «Оксфорд Медікал Львів» для перевірки слуху, пошуку причини і лікування приглухуватості у маленьких і дорослих пацієнтів. Ми використовуємо сучасні методики і гарантуємо професійний підхід. Запишіться до лікаря за номером (032) 245-00-00 або замовте зворотний дзвінок.

   ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

   відгуки
   Оксана 27-10-2021 4 роки тому, Володимир Миколайович досить швидко допоміг моїй доньці, призначаючи досить легкі препарати, після того як одна дуже розрекламована лікарка казала, що в дитини гайморит, призначала досить багато агресивних препаратів, а краще не ставало. Натомість Володимир Миколайович шукає індивідуальний підхід. Склалось враження, що дуже досвідчений лікар.
   Нина 22-11-2015 Здравствуйте! Лечила горло у доктора Владимира Зиновиєвича Саврас. Он поставил мне диагноз хронического тонзиллита. Очень довольна результатом. Спасибо огромноє! Посоветую своим друзьям етого врача
   Залишити відгук
   Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

   Акції
   актуальна інформація

   Дякуємо!

   Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

   Оставить сообщение для администрации клиники
   Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
   up

   Записатися на прийом

   Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом