Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

У чому користь інтимної пластики?

У країнах Заходу інтимну пластику успішно проводять вже більше 50-ти років. В Україні перші операції стали робити на початку двотисячних. Дос громадська думка про інтимну пластику залишається двоякою: не всі жінки наважуються усвідомити проблему і виправити її. Ті ж, хто зважилися, позбавляються від багаторічних психологічних комплексів і фізичних вад. Про медичну і емоційну користь інтимної пластики розповіли фахівці клініки «Оксфорд Медікал Львів».

Досягнення естетичного ефекту

Форма або колір інтимного місця жінки може не відповідати естетичним уявленням. Або може бути незвичайною. Найпоширеніші приклади: великі статеві губи або занадто маленькі, асиметричні. Жінок можуть турбувати занадто виступаючі або навпаки, малопомітні статеві губи, темна або занадто зморшкувата шкіра в інтимній області.

З одного боку — про проблему знають тільки жінка, її партнер і гінеколог. З іншого —  може виникати психологічний дискомфорт, відчуття «меншовартості». Інтимна пластика в такому випадку вирішує проблему, підвищує самооцінку жінки. Часто —  збільшує сексуальне бажання партнера, покращує інтимне життя.

Поліпшення сексуальних відчуттів

Більшість операцій в області інтимної пластики направлено саме на досягнення цієї переваги. Часто проблеми виникають після пологів: неминучі розтягування, розриви, шви. Вони стають причиною погіршення сексуальних відчуттів: в області швів знижується чутливість, а досягти вагінального оргазму не вдається. Розтягнута піхва не дозволяє отримати повноцінне задоволення і партнеру.

Проблема може виникати не тільки через полог. У деяких жінок клітор закритий складкою шкіри, тому приємні відчуття і оргазм при сексі неможливі. Інтимна пластика в таких випадках необхідна: грамотна корекція виправить більшість проблем.

Психологічні чинники

Невдоволення власним тілом, втрата цноти «не там і не з тим», бажання відновити відчуття «як в перший раз» — чинників багато. Але якщо вони турбують, можливо, лiкар порекомендує інтимну пластику. Типовий приклад: відновлення дівочої пліви. Дозволяє повернути впевненість у собі і зробити приємний подарунок чоловікові, який цього гідний.

Медичні показники

Є ситуації, коли лікарське втручання вирішує не тільки психологічні та сексуальні проблеми. Йдеться про медичні показники на проведення інтимної пластики. Кілька типових прикладів:

  1. Опущення, випадіння піхви. Виникає найчастіше після пологів або підняття важких предметів. Характерні симптоми: біль при напрузі, запори, нетримання сечі.

  2. Щільна дівоча пліва. Призводить до скупчення в піхвi менструальної крові, що може спровокувати інфекції.

  3. Форма малих статевих губ, що заважає їм виконувати функціональне призначення, через що підвищується ризик виникнення інфекцій.

  4. Інші показники: болi при статевому акті, дискомфорт при носінні білизни і т.д.

Інтимна пластика в таких ситуаціях захищає жінку від можливих наслідків розвитку проблеми, а заодно забезпечує комфорт, гарне самопочуття, повноцінні сексуальні відчуття, впевненість в собі.

Що в підсумку?

Якщо підсумувати все вищесказане, можна зробити висновок: інтимна пластика потрібна для виправлення дефектів жіночих статевих органів різного походження. Відновлення їх будови і функцій, поліпшення зовнішнього вигляду — основні результати після проведення втручання. Інтимна пластика рекомендована жінкам при таких факторах:

  • вади розвитку і патології статевих органів;

  • післяпологова, посттравматична або післяопераційна деформація зовнішніх статевих органів;

  • будь-які дискомфортні відчуття при статевому акті;

  • слабке збудження, відсутність оргазму;

  • вікові зміни, що провокують слабкість м'язів;

  • невдоволення власною інтимною зоною.

Інтимна пластика за допомогою сучасних методик — безпечна можливість вирішити будь-яку з перерахованих проблем, стати сексуально привабливою і набути впевненості в собі.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом