В березні:
- прийом гінеколога 450 грн
- мамографія - 50% знижки

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чистка обличча - яка, кому і чому

Сальні залози виробляють секрет саме тому шкіра залишається м'якою і еластичною. Він утворює своєрідну захисну плівку та в ідеалі має рівномірно розподілитися по поверхні обличча. Однак має не таку неперевершену картину:

  • сезонні зміни;

  • вікові причини;

  • зміни в обміні речовин.

Будь яка дисфункція призводить до засмічення пор під збільшенням виробітку шкірного сала. Міське повітря діє на сальний корок окислююче, і з'являється негарна чорна «точка» - комедон. Вразі якщо до забитої пори потрапляє бактерія, починається запалення, і ось уже на обличчі красуються прищі. Недоліки шкіри - це не питання порядності чи навідь гігієни, це питання правильного догляду. Занадто часте і агресивна використання на шкіру обличчя мила, води, спиртовмісткі засоби призводить тільки до того, що Ви самостійно регулярно позбавляєте шкіру продукту секреції та починається вироблення ще більшої кількості сала. Самоочиститись від засмічених пір шкіра не може тут потрібна допомога фахівця.

Чистка обличча - це досить делікатна процедура, яку необхідно довіряти тільки досвідченому кваліфікованому фахівцю, особливо якщо у вас проблемна шкіра.

КОЛИ ПОТРІБНА ЧИСТКА?

Щоб було зрозуміло, чому професійне чищення в певних часових проміжках необхідне всім і кожному, наведемо кілька аргументів. Пори- це особливі канали по яким відбувається природне зволоження шкіри. Жир продукується у «сальному мішечку», який знаходиться усередині кожної пори. При регулярному професійному очищенні (при відсутності явних проблем то раз на три місяці) шкіра так і її природні функції відновлюються. Це абсолютно для будь-якого віку. Зв'язок "чистота - здоров'я - краса" ніхто ще поки не відмінив. Наскільки регулярно необхідно проводити чистку обличчя? Ваша і шкіра сама підскаже, адже все залежить саме від її здоров’я.  Жирну, сильно забруднену шкіру необхідно піддавати очистці раз в десять днів. Нормальній шкірі достатньо пройти процедуру один раз на місяць.

ВИДИ ЧИСТОК

Чистки бувають:

  • механічна;

  • апаратна (ультразвукова);

  • комбінована (і той, і інший метод).

Тепер необхідно обговорити кожен з видів окремо:

  1. Механічна чистка проводиться вручну. При цьому не рекомендується чистку проводити з розпарюванням обличча. Це шкодить судинам (особливо в літній період), призводить до розширення пір. На теперішній час при механічному очищенні не виконують пару, а проводять за допомогою холодного гідрування. Спеціальний гель накладається на шкіру та розм'якшує її поверхневий шар, відбувається розкриття пор. Коли шкіра підготовлена лікар косметолог використовує спеціальні інструменти для чистки- це «уно» спеціальна ложечка та одноразова голка, з її допомогою відкриваються щільно замкнені комедони. Лікар очищує кожну засмічену пору вручну, в ряді випадків це дає найкращі результати.

  1. Апаратна ультразвукова чистка більше підходить комбінованої і сухій шкірі. УЗ чистка - спосіб впливу на шкіру за допомогою ультракоротких хвиль. Шкіра обробляється лосьйоном на базі мінералізованої води або розробленим для цього гелем, після чого піддається впливу хвильогенератора. Пори відкриваються, забруднення виходить на поверхню і негайно видаляється. До числа переваг ультразвуку відносять його здатність дбайливо відлущити ороговілі тканини, його дія протизапальна і здатна розгладити тургор шкіри, роблячи зморшки і рубці менш помітними.

  1. Найчастіше виконується комплексна комбінована чистка, при якій деякі зони обробляються вручну, а для певних використовується апарат. Цей метод найбільш поширений тому як фахівець здатний за його допомогою максимально вплинути на шкіру та отримати максимальний результат.

ПЕРШ НІЖ ПОЧАТИ ПРОЦЕДУРУ

Як вже було сказано, важливо знайти досвідченого кваліфікованого фахівця. Бажано звертатися до косметолога за рекомендацією. Перш ніж вам почнуть процедуру, кваліфікований фахівець запропонує вам заповнити анкету або поставить  питання, щоб дізнатися про вас більше: як ви харчуєтеся, який спосіб життя ведете, як доглядаєте за своїм обличчям. Також він повинен розповісти вам про особливості чистки, які засоби будуть використовуватися під час процедури, а також дати рекомендації по догляду за шкірою обличчя після процедури.

 

Перш ніж косметолог почне процедуру, переконайтеся, що всі інструменти він при вас дістає з стерилізатора, а також використовує одноразову голку. Бажано також уточнити у косметолога, що він використовує для протирання обличчя під час процедури. Це не повинен бути тонік або лосьйон, що містить спирт.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Стандартна процедура чистки обличчя включає в себе легкий поверхневий пілінг, щоб видалити омертвілі клітини шкіри. Потім на шкіру наноситься гель та накривається плівкою для холодного гідрування, щоб розм'якшити шкіру і відкрити пори. Після виконується чистка, яку завершує загою вальна маска, яка знімає почервоніння і запалення шкіри. У зимовий період відразу після чистки можна зробити поверхнево-серединний пілінг, який звузить пори. При цьому кислотні пілінги не рекомендуються, оскільки будуть викликати сильне печіння і подразнення на шкірі відразу після чистки. Краще використовувати Фітопілінг, який має загоювальні властивості. Після чисток може використовуватися дарсонвалізація - апаратний фізіотерапевтичний метод, який використовується в косметології для поліпшення стану шкіри. Однак даний метод підходить не всім жінкам.

РЕКОМЕНДАЦІЇ І ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПІСЛЯ ЧИСТКИ

Щоб шкіра відновлювась якнайскоріше косметолог забовязаний дати пацієнту базові рекомендації. Саме від догладу за обличчям та правильним харчуванням залежить регенерація шкіри у перший період після процедури. Після очистки не рекомендується протягом доби відвідувати спортзал і лазню, оскільки це буде дратувати шкіру і перешкоджати загоєнню. Протягом 5-7 днів після чистки не зловживайте гострою їжею та солодощами, уникайте протягів. Якщо чистка проведена якісно та фахівцем своєї справи, ​​ вже на наступний день почервоніння на шкірі проходить, лише невеликі скоринки залишаються на поверхні, які не можна рухати до повного заспокоєння шкірного покрову, вони зникнуть самостійно. Для додаткового захисту обличча, особливо у зимовий перід, рекомендують зробити додаткову процедуру пілінгу чи маски.

 

Нехай Ваша шкіра буде здоровою!

 


( Рейтинг: 3.76, голосів: 25 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом