В березні:
- прийом гінеколога 450 грн
- мамографія - 50% знижки

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чи можна носити стрінги? Поради лікаря-гінеколога

 

Мирослава Підсуткевич

лікар акушер-гінеколог

МЦ «Оксфорд Медікал Львів»

 

Жінки сьогодення звикли приносити себе в жертву модним тенденціям. Добре, якщо новітні методи покращення зовнішнього вигляду не приносять шкоду вашому здоров'ю. Сьогодні ми спробуємо розібратися в усіх «за» і «проти» цього маленького атрибуту жіночого вбрання.

Мабуть, кожна жінка має у своєму гардеробі стрінги – маленькі трусики, що складаються з одного чи двох трикутників, з вузькою смужкою тканини посередині.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Чому стрінги є серед факторів ризику розвитку інфекцій? Просто подивіться де вони розташовані. Тонка смужка матеріалу на промежині переміщується під час рухів. Вона, як транспортний засіб, що переносить  бактерії, які живуть в нормі у прямій кишці (кишкова паличка, ентерококи, стафілококи, стрептококи) від анального отвору в піхву чи уретру. Внаслідок цього виникають запальні процеси сечовивідних шляхів та статевих органів у здорових жінок.

ЧИ РЯТУЮТЬ НАТУРАЛЬНІ ТКАНИНИ?

Багато жінок вважає, що краще носити трусики-стрінги  вироблені з бавовни, ніж з синтетичних тканин (акрил, спандекс). В 1994 році було проведено дослідження в університеті Японії Нара. Опубліковано результати, які підтвердили, що не має різниці між бавовною та акрилом. Не має значення, з якої тканини виготовлені трусики. Сама їх будова спричинює місцеве підвищення температури та вологості і, як наслідок, розвиток поживного середовища для різних збудників (молочниці, бактеріального вагінозу).

Коли в жінки виникає запальний процес, збільшується кількість виділень, і підвищена потреба в засобах інтимної гігієни (щоденні прокладки), які ще більше погіршують стан мікрофлори піхви. Виникає замкнуте коло.

Високим є ризик зовнішнього подразнення  шкіри зовнішніх  статевих органів і промежини. Мікро-тріщини є джерелом проникнення інфекції у зовнішні статеві органи, а стирання анальних тканин буде провокуючим фактором у розвитку геморою.

ЩО РОБИТИ?

Крім вищеперерахованих неприємних наслідків при носінні стрінгів хотілося б знайти позитивні моменти.

З якою метою носять стрінги? Щоб під одягом не було видно контурів нижньої білизни? Щоб  підкреслити вашу сексуальність? Всього має бути в міру. Навіть у трусиках-стрінгах можна знайти свої позитивні моменти, якщо дотримуватись простих порад.

  • Використовувати  моделі з натуральних тканин.
  • Купуйте стрінги вашого розміру або на розмір більше.
  • Одягайте за особливих обставин. Це вбрання, не на кожен день.
  • Ніколи не лягайте спати у стрінгах.
  • Не вдягайте стрінги у вологу чи спекотну погоду.
  • Будьте уважні, якщо вдягаєте купальник зі стрінгами на пляж. Пісок – середовище мікроорганізмів і бактерій.
  • Ретельніше слідкуйте за особистою гігієною.
  • Без вагань звертайтесь до лікаря-гінеколога, якщо з’явились білі виділення і дискомфорт.

Проте, вибір за вами. Наступного раз, купуючи нові стрінги чи одягаючи улюблені старі, запитайте себе: «Що для мене важливіше: здоров'я чи краса?».


( Рейтинг: 3.93, голосів: 44 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом