Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Колоноскопія

Колоноскопією, називають діагностичну процедуру, протягом якої, лікар-ендоскопіст за допомогою спеціального зонда оглядає пацієнта. Процедура дозволяє оглянути і оцінити стан товстого кишечника. Поліпи, виразки, аденоми та багато інших новоутворень, які можуть появлятись у кишківнику є дуже небезпечні, оскільки в подальшому можуть перероджуватись на рак. КС дозволяє, не лише виявити небезпечні для організму утворення, а й провести біопсію чи їх видалення. Дозволяє видалити сторонні тіла з шлунково-кишкового тракту.

 

Ендоскоп – це прилад, яким виконують саму процедуру. Клініка «Оксфорд Медікал» проводить дану процедуру на діагностичному апараті Olympus Exera - 160. Він складається з трубки, на одному з кінців якої знаходиться міні-камера, також обладнаний світловою лампою. Триває процедура 20-50 хвилин, це залежить від підготовки до обстеження та стану пацієнта.

КОЛИ ПОТРІБНА КОЛОНОСКОПІЯ

КС рекомендується робити, коли присутні наступні проблеми:

 • відчуття болі в області кишечника;

 • виділення гною, слизі чи крові з товстого кишечника;

 • часті закрепи або пронос;

 • кишкова непрохідність;

 • присутнє стороннє тіло;

 • підозра злоякісних новоутворень;

 • діагностувати хворобу Крона;

 • виразковий коліт;

 • діагностика поліпів;

 • швидко втрачається вага;

 • постійне здуття живота та інші.

Проте, є конкретні випадки, коли протипоказання не дозволяють проводити цю процедуру, тоді приходиться шукати інші дослідження, якими може бути замінено КС.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО КОЛОНОСКОПІЇ

Перед проведенням КС, щоб вона була з достовірними результатами, рекомендується дотримуватись певних рекомендацій лікаря. За 2-3 дні, перед початком самої процедури, потрібно виключити з щоденного раціону: бобові, вироби з борошна, чорний хліб, свіжі овочі та фрукти, горіхи, жирне м’ясо, молочну продукцію, газовані напої, ковбасу, вівсяну та пшеничні каші. Заборонено приймати активоване вугілля і препарати, що містять залізо.

 

Повністю очистку кишечника від калових мас, не зможе забезпечити навіть сувора дієта, яка необхідна для ефективного обстеження слизової. 

ЯК ПРОХОДИТЬ КОЛОНОСКОПІЯ

Починаючи огляд, пацієнта укладають на лівий бік (рекомендовано). Проведення процедури є безболісним, звісно, при потребі клієнта, лікар може застосувати анестезію. За допомогою зонда ендоскопіст оглядає кишечник, через камеру чітке зображення передається на монітор приладу. Під час проведення огляду, лікар коментуючи в голос, проводить дослідження і вносить інформацію у амбулаторну карту. Діагноз ставиться одразу. Якщо пацієнт не знаходиться під наркозом, тоді може слідкувати за процедурою і на моніторі бачити свій кишечник разом з лікарем.

 

Колоноскопія, спеціальна процедура, що виконують у центрах точної діагностики, з дотриманням усіх вимог безпеки та якості. У МЦ «Оксфорд Медікал» надають можливість, проконсультуватись із суміжними кваліфікованими спеціалістами, такими як: проктолог, гастроентеролог, та зробити УЗД.

 

Записатись на прийом у відділення ендоскопії «Оксфорд Медікал» місто Львов, можна за телефонами (032) 245 00 00, (050) 245 00 00 або заповнивши форму на сайті.

( Рейтинг: 4.10, голосів: 48 )

відгуки
Оля 10-02-2024 Приємний в спілкуванні та вічливий лікар . Професіоналізм вищої категорії. Гастроскопію зробив швидко та безболісно.

відділення: Ендоскопія

Людмила 05-05-2022 Була на прийомі у Вариводи В.І. Вдячна за професіоналізм та людяність! Процедура езофагодуодспоскопія досить неприємна. Але лікар максимально комфортно та професійно провів її. Дякую!

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом