Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Гастроскопія

Гастроскопія – це ендоскопічне обстеження, що дає можливість детально оглянути шлунково-кишковий тракт, а саме верхні його відділи (стравохід, шлунок, дванадцятипалу кишку). Огляд проводять за допомогою інструменту спеціального призначення -  гастроскопа, на одному з кінців якого вмонтовано камеру огляду. Це абсолютно безпечна процедура, яку проводять, як тільки з'являється відчуття болі у шлунку.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ГАСТРОСКОПІЮ

Сам процес проходить під місцевою чи загальною анестезією, за бажанням пацієнта. Протипоказано проводити огляд, при наявності гострих опіків стравоходу. Проводять процедуру:

  • при гастриті, панкреатиті;
  • порушене проходження їжі чи ковтання;
  • при виразці шлунку чи дванадцятипалої кишки;
  • коли відчутні перші симптоми печії;
  • втрата ваги або апетиту;
  • при запаленні слизової стравоходу (езофагіті);
  • при запалення дванадцятипалої кишки (дуоденіті);
  • як скринінг чи перевірку у пацієнтів з ризиком захворювання на рак;
  • при кровотечах або підозрі на пухлину органів шлунково-кишкового тракту.

З основних показань виділяють: підтвердження чи виключення злоякісних новоутворень, виявлення причини шлункових кровотеч, утворень виразки та ін..

ПІДГОТОВКА ДО ГАСТРОСКОПІЇ

До початку проведення процедури пацієнт повідомляє лікуючого лікаря про симптоми, які його турбують, про можливі алергічні реакції свого організму. За один день до проведення обстеження починають підготовку. В харчуванні дозволяють гречану кашу, пропарену не жирну рибу, відварене філе курятини, а виключити краще з раціону: м'ясо, крупи, рибу, боби, копчені продукти, гриби та ін. За 8 годин до початку процедури жодної їжі не вживати. Міцний чай та каву – забороняють, проте воду пити дозволено за 2-4 години до прийому лікаря.

ПРОВЕДЕННЯ ГАСТРОСКОПІЇ

Сама процедура – гастроскопія проводиться натще і її тривалість до 10 хвилин. Щоб вона була менш болючою та неприємною, пацієнту дають випити розчин місцевого анестетика (лідокаїн), також у МЦ «Оксфорд Медікал Львів» можлива загальна анестезія. Починаючи процес діагностики, пацієнта укладають на кушетку лівим боком, ноги залишаються трохи зігнутими, а спина – випрямлена. Ковтальним рухом гастроскоп просувається в стравохід, щоб полегшити відчуття рекомендується глибоко дихати.

 

Лікування проводиться за допомогою введення спеціальних інструментів через канал ендоскопа. Так видаляють поліпи, підслизисті новоутворення дванадцятипалої кишки, стравоходу або шлунка, зупиняють кровотечі з виразок, можуть видаляти сторонні тіла з шлункової порожнини. При гастроскопії нічого не заважає вільно дихати.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Львів» досвідчені спеціалісти і сучасне обладнання, проводячи процедуру гастроскопії, зведуть неприємні відчуття до мінімуму. Підбираються індивідуальні схеми лікування, аби не лише усунути симптоми, а й причини їх захворювань.

 

Записатись на прийом до МЦ «Оксфорд Медікал» у Львові можна за телефонами: (050) 245 00 00, (032) 245 00 00, через чат чи форму для запису на сайті.

( Рейтинг: 4.27, голосів: 45 )

відгуки
Оля 10-02-2024 Приємний в спілкуванні та вічливий лікар . Професіоналізм вищої категорії. Гастроскопію зробив швидко та безболісно.

відділення: Ендоскопія

Людмила 05-05-2022 Була на прийомі у Вариводи В.І. Вдячна за професіоналізм та людяність! Процедура езофагодуодспоскопія досить неприємна. Але лікар максимально комфортно та професійно провів її. Дякую!

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом