Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Бактерія Хелікобактер пілорі: точна діагностика в Львові

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти точне обстеження на визначення Helicobacter pylori в організмі. Своєчасне визначення допоможе попередити важкі захворювання гастродуоденальної зони: від гастриту до раку.

Діагностика Хелікобактер пілорі у ЛьвовіHelicobacter pylori: що це і чим вона небезпечна?

Бактерія Хелікобактер пілорі — патологічний мікроорганізм, що заселяє шлунок і 12-палу кишку. Поширюється контактним шляхом, через недотримання правил гігієни (поцілунки при зустрічі, використання спільного посуду і т.п.). У більшості людей негативний вплив бактерії блокує імунітет, і вони є носіями без симптомів.

Хелікобактер пілорі здатна існувати і розмножуватися в середовищі підвищеної кислотності, характернiй для шлунка. У мікроорганізму спіралеподібна форма. За допомогою неї і джгутиків бактерія проникає крізь захисний шар слизової шлунка.

Закріплюючись там, вона розмножується, і в процесі життєдіяльності синтезує токсини. В результаті їх впливу клітини слизової гинуть, а захисний шар пошкоджується. Кислотний вміст шлунка руйнує слизову, що призводить до запалень і виразок.

Важливо: Helicobacter pylori — небезпечний, але не єдиний фактор розвитку гастриту, виразки та інших захворювань травної системи.

Як запідозрити Хелікобактер пілорі?

Є ряд симптомів, при яких обов'язково потрібно записатися до гастроентеролога і пройти обстеження. Вони не вказують безпосередньо на патологічну діяльність бактерії хелікобактер пілорі. Проте, діагностика і лікарська допомога потрібні при таких проблемах:

 • періодична нудота, блювота;

 • відчуття здуття;

 • болi в животі, що зникають після прийому їжі;

 • відчуття тяжкості;

 • складності з ковтанням;

 • відчуття «печії» в місці розташування стравоходу;

 • проблеми з дефекацією;

 • виділення крові при дефекації;

 • кисла відрижка;

 • блювотні маси з кров'ю.

Які захворювання провокує бактерія Хелікобактер?

При інфікуванні бактерією Helicobacter, в залежності від різних факторів, у пацієнта може розвинутися:

 • гастрит;

 • виразка шлунка і 12-палої кишки;

 • дуоденіт.

У занедбаній стадії вплив мікроорганізму може призвести до прориву (пробиття) стінки шлунка або 12-палої кишки з попаданням вмісту в черевну порожнину і перитонітом. Якщо у пацієнта виразка, без належного лікування вона може проникнути в сусідні органи. Також є ризик розвитку раку, виникнення кровотеч.

Діагностика при підозрі на хелікобактеріоз

Є кілька варіантів обстеження на наявність Helicobacter pylori. Але найнадійніший і оперативний — біопсія при гастроскопії шлунка і 12-палої кишки. Цю діагностику можна Діагностика при підозрі на хелікобактеріоз у Львовіпройти в клініці «Оксфорд Медікал Львів».

Тканин, взяту в процесі біопсії, піддають експрес-тестуванню на уреазу і антигени, проводять дослідження на антигени і дослідження методом культивації мікроорганізму в спецiальному середовищі. Цей метод обстеження дає повністю достовірні дані про відсутність або наявність бактерії, їх кількість, чутливість Хелікобактер пілорі до різних видів антибіотиків (це необхідно для підбору найбільш ефективного методу лікування).

Обстеження на Helicobacter pylori при гастроскопії лiкар «Оксфорд Медікал Львів» проводить, чітко дотримуючись методики і використовуючи якісні європейські реактиви. Це гарантує 100% -у вірогідність діагностики.

Якісна і безболісна діагностика

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» можна пройти гастроскопію і весь пов'язаний з нею комплекс досліджень без дискомфорту і болю: з місцевим знеболенням або седацією. Гастроентеролог може призначити діагностику при підозрі на захворювання травної системи, спровоковані Helicobacter pylori. Також вона необхідна для підбору варіантів лікування і контролю результатів терапевтичного курсу.

У нашій клініці створені сучасні та повністю безпечні умови для діагностики. Телефонуйте (032) 245 00 00, щоб записатися на гастроскопію або на прийом до гастроентеролога.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оля 10-02-2024 Приємний в спілкуванні та вічливий лікар . Професіоналізм вищої категорії. Гастроскопію зробив швидко та безболісно.

відділення: Ендоскопія

Людмила 05-05-2022 Була на прийомі у Вариводи В.І. Вдячна за професіоналізм та людяність! Процедура езофагодуодспоскопія досить неприємна. Але лікар максимально комфортно та професійно провів її. Дякую!

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом