записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Процедурa «Vela Shape» 6750 грн 4050 грн!Тільки в грудні! Придбай 5 процедур омолодження тіла за ціною 3-ох. Запис за тел. 050 245 00 00, 032 245 00 00

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
Дерматологія

При видаленні папілом та бородавок дерматоскопія в подарунок

Алопеція

Алопеція - це відсутність або порідіння волосся на шкірі в місцях їх звичного росту

( переважно на волосистій частині шкіри голови).

Алопецією більшою мірою страждають чоловіки, але і жінки теж схильні до цього захворювання: 50% чоловіків у віці до 50 років мають виразні ознаки облисіння за чоловічим типом, і 37% жінок у цьому ж віці відзначають ті чи інші ознаки алопеції .

Причини захворювання алопеції

Алопецію класифікують за причинами походження захворювання. Серед них виділяють наступні:

• спадковість;

• зниження імунітету;

• зміни гормонального фону;

• вплив хімічних речовин на організм людини;

• порушення кровообігу;

• захворювання внутрішніх органів;

• інфекційні ураження організму;

• неправильне харчування;

• психоемоційне напруження.

Прийнято вважати, що чоловіче облисіння запрограмоване генетично, тобто чоловіки до нього схильні ще до моменту свого народження. При цьому гени, що відповідають за облисіння, вони можуть успадкувати як від свого батька, так і від матері ( по материнській лінії ).

У жінок, на відміну від чоловіків, випадання волосся найбільш часто пов'язано з гормональними порушеннями, які відбуваються в їхньому організмі. Тому жіноче облисіння спостерігається при порушенні гормонального балансу: після вагітності, під час пологів, годування грудьми, у момент менопаузи. Істотно впливають на баланс гормонів також захворювання жіночої статевої сфери: полікистоз яєчників, пухлини яєчників та ін.

Серед причин, що викликають алопецію, необхідно відзначити такі хвороби, як: сифіліс, лепра, дисфункція кори надниркових залоз, пухлинні ураження надниркових залоз, синдром Кушинга (підвищений вміст в організмі стероїдних гормонів).

Побічний ефект випадіння волосся дає дія деяких лікарських речовин

(протипухлинні, протиепілептичні та ін.) і хімікатів (з вмістом миш'яку, вісмуту, талію, борної кислоти та ін.).

Нерідко облисіння виникає після травми шкірних покривів голови ( гренландська алопеція ).

Успішність лікування алопеції великою мірою залежить від достовірності та своєчасності виявлення причин випадіння волосся. Саме тому лікуванню алопеції має передувати комплексне діагностичне обстеження у лікаря.

Діагностика алопеції

Діагностичне обстеження на алопецію в МЦ « Оксфорл Медікал » включає в себе:

• вивчення анамнезу та характеру клінічних проявів облисіння;

• аналіз крові на гормони;

• біохімічне дослідження крові;

• УЗД щитовидної залози;

• проба з потягуванням волосся: обережне потягування (без зусилля) за стрижень волосини з метою його видалення (позитивна - волосся легко видаляється - при гніздовій формі);

• Крім цього, проводиться аналіз на сифіліс ( реакція Вассермана ) з метою виключення або підтвердження даної патології , оскільки саме вона в багатьох випадках стає причиною випадання волосся, особливо в області скронь і потилиці.

Лікування алопеції

Виходячи з результатів проведеного дослідження, лікар призначає комплекс необхідних терапевтичних впливів. З метою лікування облисіння застосовують кілька методик: ін'єкції мезотерапевтичних препаратів, мазі та креми для шкіри голови, загальнозміцнюючі засоби, маски для волосся та ін. Також важливо усунути основне захворювання, яке призвело до розвитку облисіння, тобто провести лікування себореї, полікистозу яєчників та інших хвороб з подальшим відновленням організму.

У нашій клініці ми запропонуємо найпрогресивніші методи лікування і досвід найкращих фахівців в області дерматології . Ми працюємо, щоб ви були здорові.

Записатись на прийом до дерматолога можна за телефоном:

245 00 00

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

27.12.2015

Доброго дня, хочу виразити велику подяку лікарю по естетичній медицині Наталі Володимирівні. Це фахівець з великої літери, вона знаходить підхід до кожного пацієнта. Після її процедур по Vela Shape і мезотерапії ти відчуваєш піднесений настрій, покращення самопочуття а головне ти бачиш ефект з кожною процедурою все більше і більше. Але ефект бачиш не тільки ти але і довкола тебе люди, що у тебе покращилась фігура. Хочу відокремити дві дії як процедури по Vela Shape які приємні і приводять твою фігуру у підтягнутий стан і зменшення прояви целюліту. І другу процедуру мезотерапію яку ми проводили по тілу для зменшення розтяжок і після 4 процедур вони дійсно зменшились і почали розгладжуватись, хоча у моєму випадку я вже думала що їх тільки операція зможе забрати. Велике дякую Наталя Володимирівна, що ви є і я обов"язково до вас прийду вже за новим курсом покращення себе зовні.

відділення: Дерматологія

02.10.2015

Хочу сказати велике дякую лікарю косметологу Руслані Михайлівні.Такою проблемою як купероз хворію дуже давно.Ніяк не могла наважитись забрати його апаратним методом.Лікар все коректно, професійно пояснила, розказала мені який має бути догляд за шкірою мого типу.Видалила мені апаратно судинні зірочки ,такого класного результату я не очікувала.Я дуже вдячна!!!!! Тепер можу виходити з дому без пудри, та тональних кремів.ЩЕРАЗ ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!

відділення: Дерматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки