ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Алопеція - це відсутність або порідіння волосся на шкірі в місцях їх звичного росту
( переважно на волосистій частині шкіри голови).
Алопецією більшою мірою страждають чоловіки, але і жінки теж схильні до цього захворювання: 50% чоловіків у віці до 50 років мають виразні ознаки облисіння за чоловічим типом, і 37% жінок у цьому ж віці відзначають ті чи інші ознаки алопеції .
ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАННЯ АЛОПЕЦІЇ
Алопецію класифікують за причинами походження захворювання. Серед них виділяють наступні:
- спадковість;
- зниження імунітету;
- вплив хімічних речовин на організм людини;
- порушення кровообігу;
- захворювання внутрішніх органів;
- інфекційні ураження організму;
- неправильне харчування;
- психоемоційне напруження.
Прийнято вважати, що чоловіче облисіння запрограмоване генетично, тобто чоловіки до нього схильні ще до моменту свого народження. При цьому гени, що відповідають за облисіння, вони можуть успадкувати як від свого батька, так і від матері ( по материнській лінії ).
Істотно впливають на баланс гормонів також захворювання жіночої статевої сфери: полікистоз яєчників, пухлини яєчників та ін.
Серед причин, що викликають алопецію, необхідно відзначити такі хвороби, як: дисфункція кори надниркових залоз, пухлинні ураження надниркових залоз, синдром Кушинга (підвищений вміст в організмі стероїдних гормонів).
Побічний ефект випадіння волосся дає дія деяких лікарських речовин
(протипухлинні, протиепілептичні та ін.) і хімікатів (з вмістом миш'яку, вісмуту, талію, борної кислоти та ін.).
Нерідко облисіння виникає після травми шкірних покривів голови ( гренландська алопеція ).
Успішність лікування алопеції великою мірою залежить від достовірності та своєчасності виявлення причин випадіння волосся. Саме тому лікуванню алопеції має передувати комплексне діагностичне обстеження у лікаря.
ДІАГНОСТИКА АЛОПЕЦІЇ
Діагностичне обстеження на алопецію в МЦ « Оксфорл Медікал » включає в себе:
- вивчення анамнезу та характеру клінічних проявів облисіння;
- аналіз крові на гормони;
- біохімічне дослідження крові;
- УЗД щитовидної залози;
- проба з потягуванням волосся: обережне потягування (без зусилля) за стрижень волосини з метою його видалення (позитивна - волосся легко видаляється - при гніздовій формі);
ЛІКУВАННЯ АЛОПЕЦІЇ
Виходячи з результатів проведеного дослідження, лікар призначає комплекс необхідних терапевтичних впливів. З метою лікування облисіння застосовують кілька методик: ін'єкції мезотерапевтичних препаратів, мазі та креми для шкіри голови, загальнозміцнюючі засоби, маски для волосся та ін. Також важливо усунути основне захворювання, яке призвело до розвитку облисіння, тобто провести лікування себореї, полікистозу яєчників та інших хвороб з подальшим відновленням організму.
У нашій клініці ми запропонуємо найпрогресивніші методи лікування і досвід найкращих фахівців в області дерматології . Ми працюємо, щоб ви були здорові.
Записатись на прийом до дерматолога можна за телефоном:
245 00 00