Прийом гінеколога - 450 грн

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Дерматологія - відгуки
Залишити відгук
Олег 18-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю-дерматологу Глушковій Людмилі Сергіївній. Це професіонал своєї справи, завдяки правильно підібраному курсу лікування, дуже допомогла мені з моєю проблемною шкірою. За неповний місяць лікування результат був просто шикарний, сказати, що задоволений - не те слово. Рекомендую однозначно!

відділення: Дерматологія

Олег 01-12-2023 У лікаря Хачатуряна Юрія знаходиш впевненість завдяки його компетентності та щирості. Кожен його прийом - це не просто лікування, а й відчуття турботи і розуміння. Висока рекомендація!

відділення: Дерматологія

Галина 30-11-2023 Була у дерматолога Глушкової кваліфікований і грамотний лікар.Дякую

відділення: Дерматологія

Тетяна 14-10-2023 Хочу щиро подякувати лікарю Наталі Володимирівні.Професійно,чітко,результативно.Прийшла просто на консультацію,залишилася її клієнтом на постійно))Клініці велика подяка за таких лікарів.

відділення: Дерматологія

Софія 26-09-2023 Я звернулася до дерматолога Глушко Людмили Сергіївни з тяжкою формою акне. Перед цим перепробувала багато інших дерматологів і все було марно, тому вже до всього ставилася з підозрою, але ще на першій консультації я зрозуміла, що потрапила в хороші руки. Адже одразу ж мене оглянули і сказали можливі причини висипів, взнавши, що в моєї сім'ї є проблеми зі щитовиткою, включили необхідні гормони на перевірку. Людмила Сергіївна, отримавши мої результати, запропонувала необхідне лікування і рекомендації. Впродовж всього лікування завжди була зі мною і перевіряла чи все йде добре. Запропоноване лікування, мені дуже допомогло, все загоїлося, а висипи припинилися, і після проведених Людмилою Сергіївною косметологічних процедур, моє лице стало набагато рівнішим, свіжішим і здоровим. Загалом я надзвичайно рада, що звернулася в цю клініку, особливо до Людмили Сергіївни, і надзвичайно задоволена результатом ! Дуже дякую, що допомогли вирішити мою проблему ????????. P.s. загалом у Oxford Medical усі були дуже привітними ????

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом