Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Тредліфтинг (3D - мезонитки)

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КОСМЕТОЛОГА

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Задуматися вперше про підтяжку обличчя звичайно ж краще до появи перших маленьких зморшок, адже профілактика завжди ефективніша і дешевша за лікування. Але, зазвичай, це відбувається, коли зморшки на лобі вже досить глибокі, «гусячі лапки» навколо очей вже помітні, а шкіра в носо-губних складках вже не відновлюється після заламування. Тоді постає питання: як позбутися цього без болю, операцій та тривалого відновлення? Вихід є!

ДИВО-ТЕХНОЛОГІЯ 3D-МЕЗОНИТОК

ТредліфтингВ медичному центрі "Оксфорд Медікал" у Львові з успіхом використовується на практиці тредліфтинг — новітня технологія омолодження, яка здатна тривимірно моделювати обличчя та тіло за допомогою 3D-мезониток і всього за одну процедуру дає ефект, не менший у порівнянні з хірургічною підтяжкою.

Технології введення під шкіру обличчя різних ниток для підтяжки в косметології застосовуються вже давно, але ті нитки назавжди залишалися в тканинах. Наша сучасна методика армування шкіри обличчя унікальна тим, що нитки, які використовуються для 3D-ліфтингу, призначені розсмоктатися під шкірою за декілька місяців і залишити після себе власний колагеновий каркас. Ця виняткова можливість має великий потенціал в коригуванні овалу обличчя та контуру тіла і чудово поєднується з мезотерапієюхімічним пілінгом та ультразвуковою чисткою.

Робота системи 3D-мезониток залежить від двох частин. По-перше, це гнучка тонка голка, яка дозволяє лікарю вільно моделювати об’єм на різній глибині і не залишає після себе слідів у точках входу. Полідіаксон — це поглинаючий синтетичний біосумісний шовний матеріал, з якого створюють самі мезонитки. Його властивості розсмоктуватися и виводитися з організму використовуються в мікрохірургії під час операцій на серці та судинах вже 30 років. Нитки ще можуть мати назву «3D-мезонитки з молочної кислоти», тому що для зволоження в зоні введення їх покривають полігліколіновою кислотою.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ 3D-ЛІФТИНГУ

Введення мезониток особливо підходить для тих, хто не хоче створювати додатковий об’єм обличчю. Воно може вирішити немало естетичних проблем:

 • прибрати носо-губні складки, зморшки на чолі та навколо очей, носо-сльозову борозну, кісетні зморшки навколо рота;
 • виправити провисання повік, гравітаційне опущення підборіддя, опущені краї брів;
 • збільшити верхню губу;
 • видалити складки перед і за вушною раковиною;
 • коригувати овал обличчя;
 • підвищити тонус і еластичність шкіри на обличчі та тілі.

Кількість мезониток для введення визначається лікарем індивідуально на первинному огляді. При цьому треба виключити наявність протипоказань:

 • наявність гострих інфекційних захворювань або хронічних у стадії загострення;
 • онкологічний стан;
 • погане згортання крові;
 • гнійничкові висипання або герпес;
 • будь-які запалення, розташовані в зонах введення ниток.

ПРОВЕДЕННЯ ТРЕДЛІФТИНГУ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Спеціальна підготовка не потребується. Оскільки процедура підтяжки обличчя майже безболісна, невелика місцева анестезія вводиться не стільки для зняття болю, скільки для того, щоб розслабити м’язи. Це може бути і нанесення крему на поверхню.

Голки з протягнутими всередині нитками вводять на різні рівні шкіри у напрямку зморшок. Коли голку видаляють, нитка залишається всередині. Процедура триває 20-30 хвилин і ефект помітний одразу. Десь через 2 місяці організм поруч з лігатурою утворює молодий каркас з колагену, який стає опорою для шкіри і підвищує її еластичність, покращує кровообіг. Первинний ефект посилюється: підтягуються повіки, відновлюються вилиці та щоки, зміцнюється форма обличчя.

Впродовж 6-9 місяців після сеансу нитки повністю розпадаються на вуглекислий газ та воду і виводяться з організму. А ефект може зберігатися 2-3 років. Потім процедуру можна повторити, бо мезонитки — це природний шлях відновлення краси. Звертаючись у наш центр, ви можете бути впевненими у найкращому результаті, тому що у нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом ін’єкційної практики, що досконало знають анатомію обличчя.

Якщо у вас виникли питання, задайте їх косметологу «Оксфорд Медікал». 

Записатися на процедуру можна на сайті або за телефонами:

(050) 245 00 00,  (032) 245 00 00

Пишіть на viber(068) 245 00 00

( Рейтинг: 4.93, голосів: 41 )

відгуки
Олена 24-04-2024 Безмежна подяка косметологу Романенко Світлані Юріївні за прекрасну роботу .Кожного разу, коли відвідую Оксфорт Медікал ,виходжу з її кабінету неймовірно щаслива ,що лікар знає ,що підібрати для мого обличчя та тіла .
Богдана 12-03-2024 Хочу подякувати Катерині Євгеніївні за проведену процедуру лазерної епіляції. Спеціаліст змістовно описала особливості процедури та прислухалася до моїх зауважень стосовно чутливості. Рекомендую ❤️
Віра 19-12-2023 Дякую лікарю Романенко Світлані Юріївні! Професійно підбере всі процедури, які дають чудовий результат. Це просто приємна, уважна і відповідальна людина! Щиро дякую, що допомагаєте втілити наші мрії!!!
Наталія 11-12-2023 Хочу подякувати косметологу Романенко Світлані Юріївні за професійність і любов до людей. Вона найкращий косметолог в якого я була. В Oxford medical я з 2008 року, спочатку це було в Запоріжжі, потім в Києві, зараз Львів. Я можу впевнено сказати вона найкращий професіонал.З повагою, Наталія
Олена 11-12-2023 Дякую за професіоналізм Світлані Юріівні Романенко! Прекрана лікар, тактовна, уважна!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Пацієнтка відділення естетичної медицини

  відділення: Естетична медицина

 • Пацієнтка косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Пацієнтка відділення естетичної медицини

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом