Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Ударно-хвильова терапія при еректильній дисфункції в Львові


Діагностика та лікування урологічних захворювань чоловіків та жінок.

У відділення урології працюють лікарі вищої категорії.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Сучасний метод вирішення проблем з потенцією — за допомогою ударно-хвильової терапії (УХТ). Він демонструє досить високу ефективність при відсутності побічних ефектів. У клініці «Оксфорд Медікал Львів» доступні умови для проходження терапевтичного курсу на сучасному обладнанні.

Еректильна дисфункція: суть проблеми

Так називають нездатність чоловіків досягати і утримувати ерекцію. Під утриманням мається на увазі час, достатній для повноцінного завершення сексуального акту. Еректильна дисфункція — показник розвитку ряду захворювань і патологічних процесів. Якщо проблеми з потенцією тривають довше, ніж півроку — варто записатися на прийом до уролога «Оксфорд Медікал Львів». Але в ідеалі варто відвідати лікаря ще при перших проявах.

Ударно-хвильова терапія у ЛьвовіСеред причин розвитку проблеми:

  • звуження судин, що відповідають за постачання статевого органу;

  • цукровий діабет 2 типу;

  • деякі захворювання судин і серця;

  • побічні ефекти ліків від тиску, антидепресантів та інших препаратів;

  • захворювання центральної нервової системи: інсульт, хвороба Паркінсона та ін.;

  • травми нервів, викликані переломами стегна, хребта, операціями в області статевого органу, тривалою їздою на велосипеді.

У зону ризику входять чоловіки віку 45+, пацієнти з високим тиском, ожирінням, з високим вмістом холестерину в крові. Часте вживання алкоголю і наркотичних речовин, куріння теж призводять до імпотенції.

Комплексне лікування

В першу чергу потрібно виявити причину і усунути її негативний вплив. Тому лікування проблеми комплексне: його призначає лікар за результатами діагностики. Процедури УХТ забезпечують так звану патогенетичну терапію. Вони усувають патологічний процес в тканинах — ще один фактор розвитку еректильної дисфункції.

Ефективність УХТ при еректильній дисфункції

Імпульси, що породжуються ударними хвилями, прискорюють природні механізми відновлення тканин. Це призводить до виникнення нових дрібних кровоносних судин і поліпшення кровопостачання в області пеніса. Крім того, відбувається відновлення кавернозних тіл і закінчень нервових волокон. Останнє — вкрай актуально для пацієнтів з цукровим діабетом і хронічних курців.

УХТ призводить до ліквідації патологічних процесів, які провокують еректильну дисфункцію. Після курсу процедур можна значно скоротити вживання препаратів для стимуляції ерекції або відмовитися від них повністю. За даними Pfizer, УХТ при еректильній дисфункції забезпечує ефективність близько 68% (повне природне відновлення природно ерекції).

Особливості методики

Для проведення процедур УХТ при лікуванні порушень потенції в «Оксфорд Медікал Львів» використовують преміальне обладнання останнього покоління. Воно забезпечує високу ефективність в боротьбі з патологіями периферійної нервової системи і кровоносних судин. Забезпечується повне або часткове відновлення природної ерекції без операції.

УХТ — повністю неінвазивна процедура, яку можна поєднувати зі звичайним способом життя (не потрібно брати лікарняний, можна ходити на роботу і займатися звичними справами). Процедура безболісна, її легко переносити.

Суть УХТ — у впливі механічних імпульсів на локальну область. Лікар може налаштувати їх потужність, частоту, глибину проникнення. Імпульси генерує апарат, і направити їх можна за допомогою спеціальної насадки на наконечнику.

Індивідуальний підхід

Лікар «Оксфорд Медікал Львів» складає персональний план лікування, враховуючи анамнез і хід розвитку захворювання. Курс процедур УХТ фахівець теж призначає індивідуально. Це дозволяє досягати високої ефективності.

У нас — комфортні умови для лікування. Приходьте на зручний час, не змінюючи звичний графік. Можете розраховувати на делікатне ставлення, професіоналізм і результативність. Запишіться на первинну консультацію через сайт або за номером: (032) 245 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Мар‘яна 10-04-2024 Консультація була інформативна,чітко отримала відповіді на свої питання.Комфортний у спілкуванні.

відділення: Урологія

Олег 09-02-2024 Дуже хороший лікар!Професіонал своєї справи!

відділення: Урологія

Андрій 04-12-2023 Завдяки Андрію Володимировичу нашому малому зараз вже три рочки. Дуже радий що вдалося потрапити саме до цього лікаря, і тоді коли це було найбільш потрібно. Велике вам Дякую ))

відділення: Урологія

Володимир 02-05-2023 Дуже задоволений візитом до Oxford Medical, консультацією та лікуванням у лікаря Андрія Володимировича. Лікар відповів на всі мої запитання та надав якісне лікування та корисні поради. Рекомендую Oxford Medical всім, хто шукає якісну медичну допомогу в області урології. Дякую за чудовий досвід!

відділення: Урологія

Юрій 08-07-2022 Дуже задоволений, що потрапив на прийом саме до цього лікаря.Крім самого лікування отримав консультацію щодо питань які турбували.Сподобався клієнто-орієнтований підхід до пацієнта і професіоналізм.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом