Діагностика та лікування урологічних захворювань чоловіків та жінок.
У відділення урології працюють лікарі вищої категорії.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Цистоскопія – це процедура, що дає можливість оглянути та проаналізувати внутрішні стінки органів системи сечовипускання, за допомогою спеціального обладнання - ендоскопічної системи. У деяких випадках її використовують в якості лікувальної процедури.
Проводять огляд спеціальним приладом – цистоскопом, який вводиться через сечовипускальний канал у сечовий міхур. Прилад складається з складного оптичного пристрою, що підсвічується, та довгої трубки, завдяки цьому фіксуються різні зміни у стані стінок та хвороб сечового міхура.
Види цистоскопії:
ригидна (для проведення біопсії та видалення уражених ділянок органу, для малих хірургічних операцій);
гнучка (введення оптичного приладу у порожнину сечового міхура і дає можливість, взяти частинку тканини новоутворень для біопсії);
При усіх видах використовують анестезію місцеву чи загальну в залежності від проблеми.
КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ЦИСТОСКОПІЮ?
Цистоскопію сечового міхура призначають дітям, жінкам та чоловікам, коли присутні:
сечокам’яна хвороба;
кров`яні чи гнійні виділення в сечі;
часті позови до сечовипускання;
інфекції, хронічні цистити;
болі у тазовій області;
пухлини, поліпи у сечівнику або міхурі;
затримка в сечі;
камені сечового міхура, уретри.
Випадків, коли призначають цей метод, звичайно є більше, ми виділили основні.
ПІДГОТОВКА ДО ЦИСТОСКОПІЇ
Дотримуватись рекомендацій лікаря, перед початком процесу, це одне з основних вимог кожної клініки. Інколи перед процедурою просять здати аналіз сечі, тому щоб результат був вірним, рекомендуємо не вживати ліки (антикоагулянти, інсулін, знеболюючі, аспірин, препаратів для лікування артриту, антибіотики).
ПРОЦЕС ЦИСТОСКОПІЇ
Трубка з цистоскопа вводиться в уретру пацієнта, через неї в сечовий міхур і канал поступає фізіологічний розчин, це дозволяє провести огляд лікаря, і найбільш точно оцінити стан слизовини. Включаючи апарат лікар приступає до огляду, цистоскоп обертає за годинниковою стрілко. Щоб легше проходила трубка цистоскопа, її змащують вазеліновим маслом чи гліцерином. Всі зовнішні статеві органи, обробляють антисептичним розчином. Огляд триває близько 10-15 хвилин.
ПЕРІОД ПІСЛЯ ЦИСТОСКОПІЇ
В день після процедури, лікар не рекомендує сідати за кермо автомобіля, приступати до роботи. Під час сечовипускання можливе печіння, тому рекомендується вживання великої кількості рідини, а інколи знеболюючі препарати. До двох днів можливі біль тазу та попереку, часте випускання, дискомфорт по ходу уретри при сечовипусканні. Харчуватись можна за вашим бажанням, обмежень в цьому немає. Щоб позбавитись неприємних відчуттів, можна прийняти теплу ванну. Якщо ви замітили, що ці неприємності тривають довше, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.
Будемо раді бачити на прийомі в уролога. Звернувшись до «Оксфорд Медікал» місто Львів, ви отримаєте турботливі і професіональні послуги. Можна записатись за телефонами: (032) 245 00 00 , (050) 345 00 00, або заповнити форму внизу на сайті. Чекаємо Вас за адресами; вул..Зубрівська, 21, вул..Чорновола, 45а.