Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Лікування гриж міжхребцевих дисків у Львові


Турбує грижа міжхребцевих дисків? Шукаєте швидкий, безпечний та надійний способ її позбутися? Запрошуємо у клініку Оксфорд Медікал Львів. Кваліфіковані та досвідчені спінальні хірурги проводять ендоскопічне лікування міжхребцевих гриж за 1 візит.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ЩО ТАКЕ ГРИЖА?

Грижа міжхребцевих дисків – це стан, при якому виникає розрив фіброзного кільця міжхребцевого диска і відбувається випинання назовні частини пульпозного кільця.

Через стиснення спинного мозку та нервових корінців виникає біль, який концентрується не лише у пошкодженій ділянці спини, а й віддає у руку чи ногу.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Міжхребцеві грижі можуть розвинутися на будь-якому відділі хребта, але в основному патологія виникає у попереково-крижовому відділі. На локалізацію грижі зазвичай вказує біль у хребті, в місці, де руйнується диск. Внаслідок болю відбувається зниження рухливості хребта. Якщо ушкоджений шийний відділ хребта, біль віддаватиме у верхню кінцівку, німітимуть руки. Якщо біль іррадіює в одну або дві ноги, швидше за все відбулося руйнування міжхребцевого диска.

Небезпечними проявами грижі можуть бути:

 • порушення функцій органів малого тазу (сечопуску або дефекації);
 • слабкість у нозі або руці;
 • зниження чутливості в кінцівці;
 • оніміння промежини.

Такі симптоми виникають внаслідок перекриття просвіту спинномозкового каналу (стенозування) та стиснення нервових структур. Цей патологічний стан називається синдромом кінського хвоста. Це небезпечне ускладнення грижі, і якщо ви помічаєте хоча б один із вищеперерахованих проявів, негайно зверніться на консультацію до спінального хірурга, щоб фахівець оцінив ситуацію та зміг запобігти незворотнім змінам.

ВИДАЛЕННЯ МІЖХРЕБЦЕВОЇ ГРИЖІ ЕНДОСКОПІЧНИМ МЕТОДОМ

Революційним методом видалення гриж є ендоскопічна дискектомія. Це безпечне, високоефективне, малоінвазивне хірургічне втручання з видалення гриж. Операцію проводять через невеликий розріз до 8 мм. Завдяки цій методиці зменшується травматизація здорових тканин і зменшується відновлювальний період у пацієнта. Залежно від місця знаходження міжхребцевої грижі, її розміру і наявності ускладнень, виконують одну з наступних операцій:

Трансфорамінальна ендоскопічна дискектомія – це сучасна ефективна методика видалення гриж міжхребцевих дисків у поперековому відділі хребта. Операція відбувається через прокол шкіри (8 мм) під місцевим знеболенням.

Інтарламінарна ендоскопічна дискектомія. Також здійснюється через прокол шкіри, завбільшки 8 мм. Відрізняється від трансфорамінальної дискектомії тим, що для цього методу хірургічного лікування необхідний загальний наркоз

Унілатеральна ендоскопічна дискектомія – відрізняється від попередньої тим, що здійснюється через через 2 проколи шкіри завбільшки до 1 см.

ЯК ВИДАЛЯЮТЬ МІЖХРЕБЦЕВУ ГРИЖУ?

Ендоскопічну операцію на хребті виконують під місцевою або загальною анестезією. У випадку місцевої анестезії пацієнт перебуває у свідомості під час оперативного втручання.

Під час передопераційної рентгенологічної розмітки спінальний хірург визначає точне розташування грижі та робить розріз на шкірі. завбільшки 7-8 мм. У цей розріз лікар встановлює трубку через яку входить ендоскоп. Завдяки цьому приладу візуалізації лікар візуально контролює хід операції. Камера ендоскопа передає збільшене зображення з високою роздільною здатністю на екран. Використовуючи спеціальні інструменти, діаметер яких сягає 2,5 мм, спінальний хірург, видаляє міжхребцеву грижу без пошкодження навколишніх структур.

ПЕРЕВАГИ ЕНДОСКОПІЧНОГО ВИДАЛЕННЯ ГРИЖІ МІЖХРЕБЦЕВИХ ДИСКІВ

Обираючи між ендоскопічною операцією з видалення міжхребцевих гриж та «відкритою» операцією пацієнту краще вибрати перший варіант.

Переваги ендоскопічного методу:

 • мінімальне пошкодження тканин;
 • швидке відновлення пацієнта та повернення до звичного способу життя;
 • низький рівень післяопераційних ускладнень;
 • можливість ходити вже через 2 години після оперативного втручання;
 • естетичний результат. Цей метод є відмінним рішенням для пацієнтів схильних до появи гіпертрофічних рубців;
 • виписка з клініки вдень операції, або на наступний день;  
 • мінімальне використання обезболюючих засобів після операції.

У Оксфорд Медікал видалення міжхребцевих гриж малоінвазивним, ендоскопічним методом проводять кваліфіковані спінальні хірурги з багаторічним досвідом роботи, які одні з перших в Україні розвивають цей напрямок.

Щоб записатися на консультацію до спінального хірурга Оксфорд Медікал, заповніть форму на сайті, або телефонуйте: 050 245 00 00, 032 245 00 00

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ірина 07-02-2024 "Звичайний сон" розділив мою якість життя на "до "та "після"...Хочу подякувати двом чудовим лікарям -Віктор Пилипчук та Тарас Волошин.Після проведеної ними малоінвазивної операції з видалення грижі , одразу зник біль,я відчула свою ногу,яка постійно була затерпівша. Одразу на другий день я встала рівно на дві ноги і змогла іти ,не кульгаючи і не зігнувшись.Уже на третій-четвертий день я могла йти на роботу.Але мої "поривання" зупинили рідні..Я дотрималась вказівок лікаря(2-3 тижні) і ,зрештою, радію,що нічого не турбує.Міні шрам ,взагалі ,зажив за 10 днів і його зараз зовсім не видно.Від консультації до реабілітації лікар постійно був на зв'язку.Дуже радію,що в нас є такі чудові,розумні,прогресивні лікарі,які запроваджують нові технології в медицині.А ще, які, є великими патріотами і дуже допомагають нашим хлопцям.Міцного і їм також здоров'я і вдячних"клієнтів"!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом