Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Комп'ютерна томографія хребта у Львові

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Проводимо КТ на томографі експертного класу 2023 року. За його знімками можна діагностувати патологічні зміни та новоутворення розміром від 1 мм.

Здійснюємо КТ усього хребта та кожного відділу: шийного, грудного, поперекового, попереково-крижового, крижів і куприка.

КТ хребта: 

Шийний відділ 
1200 грн
Грудний відділ 
1200 грн
Попереково-крижовий відділ 
1200 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Комп'ютерна томографія (КТ) хребта – сучасний, високоінформативний  метод діагностики за допомогою рентгенівського випромінювання.

Тривимірні знімки хребта у різних проекціях надають детальну інформацію про кістки хребта (хребці), диски між хребцями та інші спинномозкові структури і тканини.

КТ-сканування використовують під час первинної діагностики, для уточнення чи підтвердження діагнозу. А ще відслідковувати зміни під час лікування та планувати операції, що зменшує ризики можливих ускладнень.  КТ допомагає лікарям побачити стан хребетного каналу і спинного мозку; особливості хребців, їхню щільність та  симетрію; дозволяє оцінити структуру хребта, стан міжхребцевих дисків та суглобів, діаметр та форму хребетного каналу, діагностує аномалії розвитку, протрузії та грижі міжхребцевих дисків.

Комп’ютерна томографія хребта дозволяє діагностувати проблеми пов’язані з хребтом, які можуть призводити до болю та порушень його функціонування.

Зокрема: переломи, пошкодження хребців, пухлини та новоутворення хребців і спинного мозку, кили (грижі), сколіоз, рак, стиснення нервів, вроджені аномалії розвитку спинного мозку та хребців.

Комп'ютерна томографія хребта Оксфорд Медікал

КОЛИ ТРЕБА ПРОВОДИТИ КТ ХРЕБТА

До головних показів проведення КТ хребта належать:

 1. Травми хребта, переломи. Це можуть бути як вроджені, так і  набуті травми в побуті,під час занять спортом, аварій. В таких випадках КТ використовується для виявлення можливих переломів, пошкоджень хребців чи інших пошкоджень.
 2. Доброякісні чи злоякісні пухлини.
 3. Біль у спині.  Коли у людини є скарги на інтенсивний біль у спині, лікар може рекомендувати КТ – дослідження.  Адже цей біль може вказувати на стиснення нервових корінців або інші структурні аномалії.
 4. Нейрологічні симптоми: втрата чутливості, скованість рухів чи їх обмеженість.
 5. Відстеження процесу терапії.  КТ може використовуватися як відслідковування динаміки і ефективності лікування.  Для пацієнтів з раніше діагностованими захворюваннями такими як рак, сколіоз, остеохондроз, остеопороз та іншими.
 6. Підготовка до хірургічних втручань. КТ часто використовується для планування хірургічних операцій на хребті, для уникнення ризиків ускладнень.
 7. Проведення процедур інєкцій: у деяких випадках, для точного введення лікарських ін'єкцій у спину, може бути використана КТ-навігація для підвищення точності процедури
 8. З метою профогляду після 50 років.
 9. Оцінка ефективності терапевтичного чи хірургічного лікування хребта.

Комп'ютерна томографія хребта дає цінну діагностичну інформацію при багатьох захворюваннях, серед яких:

 • протрузії, екструзії і грижі міжхребцевих дисків;
 • підозра на пухлини;
 • оцінка наслідків травм хребта;
 • діагностика вроджених дефектів;
 • підозра на судинні аномалії;
 • оцінка ефективності лікування хвороб хребта.

КТ якого відділу і коли робити?

Комп'ютерна томографія хребта КТ шийного відділу хребта

До шийного відділу хребта належать з 7 хребців – С1-С7. Вони є найбільш рухомими, але при цьому піддаються найменшому навантаженню. В результаті шийні хребці більш маленькі, а перші 2 мають атипову будову. Перший складається з передньої та задньої дуг, але не має тіла хребця, а другий відрізняється наявністю зубовидних відростків, що забезпечує осьове обертання хребця.

КТ шийного відділу призначають при протрузіях та грижах, травмах, спондильозі, остеохондрозі та інших захворюваннях.

Якщо присутні біль при повороті голови, часті головні болі, порушення сну, запаморочення та погіршення слуху - це важливі маркери, які вказують на необхідність обстеження та проведення комп'ютерної томографії шийного відділу хребта. Комп'ютерну томографію шийного відділу застосовують для діагностики при таких станах, як спондильоз, грижі, остеопороз, травми тощо.

КТ грудного відділу

Покази схожі, як і при проведенні КТ шийного відділу – грижі, травми, остеопороз, спондильоз тощо.

КТ попереково-крижового відділу

Комп'ютерна томографія попереково-крижового відділу хребта дозволяє визначити такі ознаки і стани: стиснення нервових закінчень, порушення у будові хребців, випадіння міжхребцевих дисків, остеохондроз, розмір вільного простору в хребетному каналі, зміни у нервових відростках, переломи, гематоми та запальні процеси, дегенеративні зміни та виявлення онкологічних захворювань і патології судин (з використанням контрасту).

КТ крижів та куприка

За допомогою комп'ютерної томографії крижів та куприка можна виявити  переломи, пухлини, метастази, остеохондроз, кісти, запалення суглобів, спондиліт, вивихи, патології розвитку, абсцес.

КТ ГРУДНОГО ВІДДІЛУ

До грудного відділу хребта належать 12 хребців. 10 з них з'єднуються з ребрами та разом з грудиною утворюють грудну клітку. Їх особливістю є наявність 2 ребрових ямок та трохи більша довжина остистих відростків.

КТ грудного відділу проводять при спондильозі, грижах, остеопорозі, травмах тощо.

КТ ПОПЕРЕКОВОГО ВІДДІЛУ

Поперековий відділ хребта складається з 5 хребців. Вони відрізняються великим розміром тіл, оскільки саме на них припадає найбільше навантаження.

КТ призначають при грижах, травмах, новоутвореннях, спондильозі, спондилоартриті, нестабільності хребців та інших патологіях.

На КТ поперекового відділу ціна вказана тут.

КТ КРИЖОВОГО ВІДДІЛУ ТА КУПРИКА

У дітей крижовий відділ хребта складається з 5 окремих хребців. У юнацькому віці вони починають зростатися, а у дорослих вже утворюють хрестець.

Куприковий відділ складається з 4 або 5 хребців. Вони є нерухомою частиною хребта.

КТ проводять при підозрі на патологічні процеси у цій області, а також після перенесених травм.

КТ хребта з використанням контрастних речовин

Контрастні речовини —  спеціальна рідина для поліпшення візуалізації внутрішніх структур при проведені КТ і МРТ. Це прозорі рідини, які можна ковтати або вводити за допомогою ін'єкції.

 • У разі ковтання контрастна речовина може мати дивний запах або смак.
 • У разі внутрішньовенного введення, при проходженні веною рідина може здаватися теплою. 

Переважно завжди при проведенні комп’ютерної томографії немає необхідності у використанні контрастних речовин. Випадки, коли при КТ хребта є необхідним введення контрастних речовин, вирішує лікар-рентгенолог. Також лікар може вирішити чи є доцільним в таких випадках проведення КТ з контрастуванням чи запропонувати МРТ.

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ КТ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Серед перевагпроведення комп’ютерної томографії хребта в Оксфорд Медікал у Львові:

 1. Швидкість виконання.  Процедура триває кілька хвилин, загальна тривалість залежить від кількості ділянок.
 2. Якісні зображення. Знімки у кількох площинах, більш деталізовані аніж рентгенівські. Дозволяють пошарово, крок за кроком, вивчати стан м’яких тканин, судин, кісткових структур.
 3. Розшифрування знімків. Опис здійснюють професійні лікарі-діагности.
 4. Сучасне обладнання 2023 року. Апарат експертного класу – Siemens Somatom Go.UP. забезпечує 64-х зрізове сканування організму з кроком 0,7 мм. 
 5. Безпека КТ-сканування. Мінімальне променевоме навантаження.
 6. Повністю безболісна процедура. Не викликає больових відчуттів.
 7. Система лояльності для постійних пацієнтів. Діє накопичувальна система знижок.
 8. Можливість прийому інших фахівців. Одразу в клініці можна здати аналізи, пройти діагностику і проконсультуватися у різних спеціалістів.
 9. Зручне розташування та зручний доїзд.  Клініка знаходиться в центрі міста, є власний майданчик для паркування.

В Оксфорд Медікал ринкові ціни на КТ хребта і залежать вони від того скільки відділів хребта сканується і чи буде проводитися контрастне посилення.

Записатися на комп'ютерну томографію хребта в Оксфорд Медікал можна через форму на сайті, або за телефонами: 050 245 0000, 032 245 00 00. 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом