Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Діагностика вагітності

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» створені умови для сучасної точної діагностики вагітності на будь-якому терміні. Вагітність — важливий і відповідальний період. Тому ми забезпечуємо високу якість послуг і надаємо клієнтам детальну інформацію.

Коли потрібно звернутися для діагностики вагітності?

Діагностика вагітності в Оксфорд Медікал ЛьвівЗвернутися в клініку «Оксфорд Медікал Львів» потрібно, виявивши такі прояви:

 • нудота і навіть блювота (особливо в першій половині дня);

 • зміна смакових відчуттів (неприйняття звичних продуктів, тяга до незвичайних — наприклад, бажання погризти крейду);

 • дратівливість, сонливість, апатія;

 • раптові зміни настрою;

 • зміна реакції на запахи (наприклад, відраза до запахів, які раніше не дратували або подобалися).

До додаткових фізіологічних факторів відносять припинення менструації, позитивний результат аптечного тесту на вагітність, появу молозива при стисненні соска.

Навіщо потрібна рання діагностика вагітності?

Якщо ви звернулися в наш медичний центр з першими ознаками вагітності, діагностика буде проведена для досягнення наступних цілей:

 • підтвердити факт вагітності;

 • виявити особливості (наприклад, багатоплідну вагітність);

 • визначити її термін;

 • виключити загрозу переривання;

 • виключити позаматкову вагітність;

 • підтвердити, що ембріон життєздатний;

 • переконатися у відсутності патологій розвитку на ранньому терміні.

Методи діагностики вагітності

У клініці «Оксфорд Медікал Львів» використовують такі найбільш об'єктивні методики:

 1. Огляд гінеколога.

 2. Ультразвукова діагностика.

 3. Аналіз крові на вміст β-ХГЛ.

Огляд на кріслі

Лікар клініки «Оксфорд Медікал Львів» в процесі огляду може виявити зміни, що вказують на можливу вагітність. Це — непряма діагностика. Для підтвердження гінеколог порекомендує жінці пройти інші обстеження.

Ультразвукова діагностика

УЗД із застосуванням трансвагінального датчика дає можливість виявити наявність в порожнині матки плодового яйця. Його розмір на 4-тижневому терміні вагітності — приблизно 2 мм.

Чи безпечна УЗД на ранньому терміні? Дослідження AIUM показали, що ультразвукові коливання, характерні для трансвагінального дослідження, не чинять біологічного впливу і вважаються безпечними.

Виявити плодове яйце під час УЗД вагітності недостатньо. Для повноцінної діагностики лікарю потрібно оглянути зародкові структури. Одна з їх частин — жовтковий мішок 3-міліметрового діаметра — проявляється в середньому на 6-тижневому терміні. Візуалізувати його в плодовому яйці, розташованому в порожнині матки, лікар може повноцінно діагностувати маткову вагітність. Крім того, з 6-го тижня можна чітко побачити ембріон і почути як б'ється його серце.

Діагностика вагітності в Оксфорд МедікалАналіз крові

ХГЧ — це гормон, який виділяють клітини плаценти. Його частину — β-субодиницю — можна визначити в крові вже на 5-й або 6-й день після овуляції і запліднення. За допомогою діагностики можна підтвердити вагітність з 3-го акушерського тижня. Кожні 48 годин β ХКЧ подвоюється, а максимального рівня досягає до 10-му тижні вагітності. З одного боку, цей аналіз дозволяє точно підтвердити вагітність. З іншого — він не дає можливості виключити позаматковий розвиток і інші патології. Тому важливо комбінувати метод з УЗД.

Рання діагностика дозволяє своєчасно виявити патології та проблеми і вжити відповідних заходів. У певних випадках це значно впливає на безпеку протікання вагітності.

Переваги діагностики вагітності в «Оксфорд Медікал Львів»

У нашому медичному центрі працюють фахівці різних напрямків, є обладнання для проведення сучасної високоточної діагностики. В одному місці ви можете підтвердити вагітність, а при необхідності — отримати консультації профільних лікарів, а також скористатися послугою професійного ведення вагітності. Якщо факт очікування дитини не підтвердився, ми можемо провести обстеження і виявити причини, які перешкоджають вам стати мамою.

Наша клініка — це комфортна обстановка без черг, сучасні послуги, кваліфікований персонал, надання повної інформації про результати обстежень. Запишіться на діагностику онлайн через сайт або за телефоном: (032) 245 00 00


( Рейтинг: 4.59, голосів: 41 )

відгуки
Оксана Яремко 01-08-2022 У п.Галини була двічі на прийомі.Отримала вичерпні відповіді на питання,багато років на які інші лікарі не могли відповісти. Це лікар-професіонал,яких мало .Буду рекомендувати Оксфорд Медікал тільки тому,що там працюють такі спеціалісти!

відділення: Гінекологія

Леся 01-07-2022 Чудова лікарка!!!Усім рекомендую!

відділення: Гінекологія

Наталія 11-02-2022 Дякую Галині Миколаївні, що довгий час була моїм другом! Готувала мене до вагітності і завжди була поряд під час! Раділа зі мною, турбувалась, заспокоювала, підтримувала, давала відповіді на будь-які запитання, професійно визначала план дій в певних ситуаціях! І тепер я мама чудової дівчинки! Дякую Вам, Галина Миколаївна!

відділення: Гінекологія

Дарія 09-12-2021 Дуже гарний спеціаліст. Лікування на вищому рівні. Рекомендую, як справжнього фахівця своєї справи.

відділення: Гінекологія

Леся 30-10-2021 Посисень Марина Ярославівна чудовий, чуйний лікар. Після консультації і обстеження залишились тільки позитивні враження. Рекомендую цього лікаря.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом