Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Ірина 27.05.2026
Дуже дякую лікарю за професіоналізм і допомогу.
Марʼяна 19.05.2026
Катерина Сергіївна Токар чудова лікарка та фахівець високого рівня. Спілкування, огляд і всі медичні маніпуляції проходять у неймовірно комфортних умовах. Вона ввічлива та делікатна у розмові, а в гінекології це чи не найважливіше для кожної жінки. Спокійна та впевнена у собі, миттєво знімає будь який страх чи тривогу і дає справжнє відчуття безпеки, адже всі ми приходимо з різним досвідом і делікатними питаннями. У роботі щиро переймається кожною деталлю, підходить до всього індивідуально і не призначає зайвих аналізів про всяк випадок. Це прекрасне поєднання професіоналізму та теплих людських якостей. Дуже рада, що довірила планування і ведення вагітності саме їй, оскільки спокій і відчуття впевненості так необхідні у цей прекрасний період. Щиро рекомендую!
Христина 02.04.2026
Проходила прийом у Климпуш Діани Львівни. Все пройшло просто чудово. Діана Львівна надзвичайно професійна, уважна та талановита лікарка. Дослухалася до всіх моїх скарг та надала детальні рекомендації щодо лікування, атмосфера була невимушеною та без ніякого стресу. Я залишилась на 1000% задоволеною, щиро рекомендую!
Аня 17.03.2026
Рекомендую саме Токар Катерину Сергіївну. Всі мої питання , та проблеми вирішились .Катерина Сергіївна - непросто професіонал свого діла , а й дуже приємна людина . З нею зникають будь-які хвилювання. Мене уважно вислухали , не давала зайвих аналізів . Провела огляд максимально делікатно , і все доступно пояснила .Знайти свого геніколога- це велика удача . Також сама поліклініка , залишає гарні враження - затишна , атмосфера та високий рівень сервісу. Сучасне обладнання, та ввічливий персонал на рецепції.Все чітко по запису , без довгих черг .Однозначно рекомендую саме цього лікаря . І саме цю поліклініку !!!!
Ірина 09.03.2026
Хочу висловити щиру подяку за високий професіоналізм, уважне ставлення та якісну медичну допомогу. Прийом пройшов у дуже комфортній атмосфері, лікарка усе детально пояснила, відповіла на всі запитання та поставилась з розумінням і повагою. Дуже приємно, коли спеціаліст не лише добре виконує свою роботу, а й підтримує пацієнта морально. Щиро вдячна за турботу, відповідальність і чудовий результат роботи. Рекомендую!!!
Вікторія 03.03.2026
Надзвичайно вдячна Катерині Сергіївна - дуже професійна лікар і чуйна людина. Вже з першого прийому почувалась, ніби ми знайомі все життя, і ти не на прийомі у лікаря, а радишся із подругою. Вперше маю такий довірливий досвід, і дуже вдячна за таке спілкування. Можна спокійно обговорити всі питання, що хвилюють, і бути певною, що тебе зрозуміють і запропонують найкращий варіант. Всі огляди та процедури проходять легко, з максимальною уважністю та дотриманням усіх вимог. Дужу дякую за підтримку, турботу і найкраще обслуговування♥️
Мартинова Христина 28.02.2026
Хочу висловити подяку за прекрасний огляд гінекологу Токар Катерині Сергіївні та її помічниці Цвик Світлані Миколаївні. Огляд був максимально комфортний та професійний, а рекомендації та лікування корисні та дієві. Особливо щиро рекомендую звернутися до цих професіоналів дівчатам, які відчувають страх чи боязнь таких оглядів , бо Катерина Сергіївна та Світлана Миколаївна зробили мій огляд супер комфортним, обережним та делікатним. Дякую Оксфорд Медікал за турботливих, професійних та вічливих лікарів!
Ірина 25.02.2026
Хочу щиро подякувати лікарю Климпуш Діані Львівні, за професіоналізм та чуйне ставлення. Лікар надзвичайно уважна, все в деталях пояснила та дала слушні рекомендації. Дуже приємно зустріти такого спеціаліста. Рекомендую!
Людмила 25.02.2026
Щиро дякую Діані Львівні, за професіоналізм та людяність. Професійна лікарка.
Марʼяна 25.02.2026
Хочу щиро подякувати лікарю-гінекологу Климпуш Діані Львівні за професіоналізм, чуйність та уважне ставлення. З першої консультації я відчула підтримку, розуміння та щире бажання допомогти. Лікар дуже делікатна, уважно вислухала всі мої скарги, детально пояснила план лікування та відповіла на всі запитання. Завдяки її професійному підходу та правильно підібраному лікуванню я вберегла своє здоровʼя від можливих проблем у майбутньому. Окремо хочу відзначити доброзичливість і комфортну атмосферу під час прийому. Щиро рекомендую як висококваліфікованого, доброго та чуйного спеціаліста. Дуже вдячна за допомогу❤️
Записатись через кол-центр
Піклуймося
про здоров’я:
Записатись через кол-центр