записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
 

Гістероскопія

Гістероскопія – це огляд порожнини матки за допомогою приладу гистероскопа. Для діагностики захворювань, цей метод вважається самим інформативним, а для лікування їх найбільш ефективним. Тонесеньку гнучку трубку з оптикою, вводять у цервікальний канал і з її допомогою виводять зображення з середини на екран монітора. Цей метод є дуже цінним, оскільки дозволяє не лише оглядати ділянки матки, а також проводити прицільну біопсію.

Для чого застосовують гістероскопію?

Є цілий ряд гінекологічних захворювань, при яких застосовують даний метод діагностики:

  • поліпи ендометрія;

  • субмукозні вузли;

  • хронічний ендометрит;

  • гіперплазія;

  • внутрішній ендометріоз;

  • спайки та інші внутрішньоматкові патології.

Процедуру проводять під анестезією місцевої дії і її тривалість від 10-30 хв. Якщо при відповідному процесі потрібно робити операцію, а також в залежності від її виду, тривалість збільшується. Процедуру проводять без розширення каналу матки, це повністю виключає можливість будь-яких ускладнень. Завдяки тому, що процес проводиться без загального наркозу, лікар більше зможе контролювати всі дії контактуючи з пацієнтом. Також за процесом можна слідкувати на екрані монітора, задаючи питання, що вас цікавлять.

Як проходить процес гістероскопії?

Перед процедурою здають ряд аналізів. Гістероскоп вводять через статеві шляхи (піхву) до матки. Для кращого огляду, розширюють порожнину матки, вводять під тиском фізрідину. Вся процедура записується на відео, щоб була можливість більш детально оглянути ділянку, не турбуючи пацієнта.

 

Під час її проведення розрізів не роблять. На загальний стан здоров’я, ця процедура не позначається. Після маніпуляцій за 30 хвилин жінка може самостійно покинути клініку.

 

Протягом декількох днів можуть проявлятись кров’янисті виділення і незначна біль в низу живота, як при менструаціях. Якщо ж біль дуже сильна, то призначають знеболюючий препарат. Щоб не ускладнювати після процедурні наслідки, лікар не рекомендує відвідувати сауну, басейн, приймати гарячі ванни, використовувати тампони та зберігайте статевий спокій.

 

Після процедури жінкам слід уважніше ставитись до свого тіла, примати усі прописані ліки. В разі зауваження наступних симптомів: гострої болі в животі, жар, сильні кровотечі, потрібно невідкладно звернутися до свого лікаря-гінеколога.

Гістероскопія у клініці «Оксфорд Медікал»

Операцію проводить кваліфікований хірург-гінеколог на обладнанні преміум-класу. Допускають до неї пацієнтку, яка пройшла попередній огляд у лікаря гінеколога та лабораторні дослідження на наявність запальних процесів та інфекційних захворювань. Сучасні методи малоінвазивної хірургії дієві і надійні. Але для профілактики захворювань, не забувайте раз у пів року проходити огляд у лікаря-гінеколога.

 

Для того, щоб записатись на прийом до гінеколога та отримати більш детальну інформацію по стану Вашого здоров’я, звертайтесь до «Оксфорд Медікал» у Львові , за телефонами: (050) 245 00 00, (032) 245 00 00 чи заповніть форму на нашому сайті.

Текстові відгуки

21.02.2018 Дуже рекомендую лікаря-гінеколога - Легуцьку Олену Василівну! Дуже приємна у спілкуванні, надає вичерпну консультацію з приводу проблем жінки та підбирає найкращі методи лікування. Олена Василівна має невичерпні знання в сучасних методах лікування гінекологічних захворювань та бережно ставиться до здоров'я жінки.

відділення: Гінекологія

27.09.2017 Хочу сказати слова подяки таким лікарям клініки:гінеколог- Солига Галина Миколаївна, УЗД- Занік Ольга Іванівна, косметолог- Кулик Руслана Михайлівна. Дякую за професіоналізм, чуйність. Ви приклад для наслідування. Завдяки вам є віра у кваліфіковану медицину ))). Дякую. Буду радити клініку Оксфорд своїм знайомим і друзям! Фінансові витрати, як дехто пише не більші ані ж в деяких державних лікувальних закладах, але ставлення, лікування, надання допомоги на високому рівні. Тому моя сім'я обирає Оксфорд після багатьох пошуків нарешті ми знайшли дійсно хорошу клініку. Успіху вам.

відділення: Гінекологія

08.09.2017 Доброго дня! Хочу висловити щиру вдячність лікарю акушер-гінекологу ,Легуцькій Олені Василівні. Розумний і хороший лікар,професіонал своєї справи. Раджу всім звертатись,дуже приємна і доба людина..

відділення: Гінекологія

16.03.2016

Хочу подякувати лікарю жіночого УЗД: професійна, шикарна жінка, спеціаліст свого діла. Також усім дівчатам, які сидять на прийомі: гарні, розумні, спокійні та ввічливі. Також дяка усім медичним сестричкам, які завжди так тендітно і ретельно роблять своє діло) Дуже ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА - Олені Василівні, лікарю-гінекологу, яка вилікувала мене, терпляче і по-жіночому ставлячись до мене із великим розумінням. Ніколи за всі мої 28 років мені не зустірчався такий лікар від Бога, з великою душею та величезним досвідом в своїй професії, ПРОФЕСІОНАЛОМ з великої букви, як Олена Василівна. Велика подяка за таких людей в цьому чудовому Медичному Центрі)))

відділення: Гінекологія

15.04.2015

Мирослава Богданівна розумний і хороший лікар. Який вміє підтримати пацієнта. Дуже добре лікує, старається. Я дуже рада, що саме потрапила до неї. І я подалі протягом свого життя буду лікуватись у неї. Всім рекомендую Мирославу Богданівну.

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки