записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Увага! Тимчасово можливі перебої в роботі телефонного зв'язку. Телефонуйте нам за номером (050) 2450000, або використовуйте форми на сайті, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
 
Кардіологія

Лікування ішемічної хвороби серця

Ішемічна хвороба серця (ІХС) – це одне з найпоширеніших захворювань у світі, яке виникає коли порушується кровопостачання у серцевому м’язі, через відкладення на стінках судин холестерину. Ішемічна хвороба перш за все небезпечна непомітністю, оскільки на початкових її стадіях протікає безсимптомно, а коли відчутні симптоми, атеросклеротичний процес в судинах є поширеним та вимагає негайного лікування. Щорічно від гострої форми цього захворювання (інфаркту міокарда) в Україні помирає до 15 тисяч людей.

Причини ішемічної хвороби серця

Коли ми здорові, часто не звертаємо увагу на фактори які нас оточують, на те що ми вживаємо чи, який спосіб життя ведемо. Причинами ІХС є:

 • Лікування ішемічної хвороби серця Оксфорд Медікалспадковість;

 • підвищений тиск;

 • надмірна вага, ожиріння, цукровий діабет;

 • малорухомий спосіб життя;

 • зловживання нікотином, алкоголем;

 • стрес, хронічне нервове перенапруження, часта перевтома.

Як правило, серед чоловічої половини людства спостерігають більшу масовість цього захворювання. Щодо віку, по статистиці, захворювання частіше вражає від 35 до 60 років,ю хоча є випадки гострого інфаркту міокарда у 19-21 рік.  

Симптоми ішемічної хвороби серця

Перші симптоми слабко помітні, через це їх часто ігнорують. При появі хоча б одного з нижчеперелічених відчуттів, це повинно бути приводом звернутись до лікаря-кардіолога.

Основні ознаки ішемічної хвороби серця:

 • біль або дискомфорт в області серця при фізичних навантаженнях чи стресі;

 • задуха, відчуття нестачі повітря при фізичних навантаженнях;

 • аритмія, збої у роботі серця;

 • набряки ніг (як ознака серцевої недостатності);

 • надмірне потовиділення.

Ішемічна хвороба серця найбільше спостерігається у людей похилого віку. Інфаркт міокарда може бути одним із перших проявів ІХС і на сьогодні він є основною причиною смертності інвалідності, а особливо збільшилось розповсюдження хвороби у молодому віці.

Лікування ІХС в МЦ "Оксфорд Медікал"

Якщо дотримуватись профілактичних заходів і не затягуючи, вчасно почати лікування, це допоможе запобігти ускладненням і прогресуванням ІХС і, як наслідок  збільшити тривалість життя. Кардіолог «Оксфорд Медікал» поставить точний діагноз та визначить правильну стадію хвороби, що на початку лікування є дуже важливим. Сучасна медицина дозволяє призупинити розвиток ішемічної хвороби та продовжувати повноцінне життя.

 

Щоб лікування було правильним та ефективним потрібна комплексна діагностика та огляд лікаря-спеціаліста, це все можна отримати у «Оксфорд Медікал Львів». В першу чергу, при діагностиці визначають причини, що викликали захворювання та його форму. Для цього здають потрібні аналізи, роблять електрокардіограму серця та УЗД. Щодо лікування, воно повинно бути комплексним, що усуває фактори провокуючих захворювань та використовує медикаментозну терапію.

 

На діагностику та лікування у відділення кардіології до львівського медичного центру «Оксфорд Медікал» записуємо за телефонами:

(032) 245 00 00 або (050) 245 00 00

На нашому сайті можна заповнити форму для запису і Вам зателефонують.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки