записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ведуться тех. роботи: актуальні ціни та акції просимо уточнювати

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Лікування геморою за 1 процедуру методикою HAL RAR

Радіохвильова хірургія

Принцип дії радіохвильової хірургії полягає в безконтактному поділі ( розрізі ) без ушкоджень м'яких тканин високочастотними радіохвилями .

Радіохвильовий метод з використанням апарату « Сургітрон » є простим , ефективним і безпечним способом видалення таких новоутворень, як:

  • анальні бахромки
  • анальні тріщини
  • анальні кондиломи (папіломи)
  • зовнішні гемороїдальні вузли I - IV стадії

При використанні апарату « Сургітрон » застосовується атравматичний метод розрізу і коагуляції м'яких тканин. Розріз з використанням «Сургітрону» досягається шляхом застосування високочастотних хвиль , що виходять з найтоншого вольфрамового «хірургічного» електроду.

Клітини, що знаходяться на шляху хвиль « випаровуються », а м'які тканини розходяться в сторони без нагріву і опіків. При цьому відсутній безпосередній контакт електроду з тканинами, а сам електрод не нагрівається. Крім цього, техніка радіохвильової хірургії повністю виключає больові скорочення м'язів або стимуляцію нервових закінчень при проходженні хвиль через тіло пацієнта.

При застосуванні радіохірургічного методу розріз робиться без тиску чи іншого мануального впливу на тканини і не супроводжується механічним руйнуванням клітин та некрозом оточуючих шарів. Утворюється чистий, мікроскопічний, рівний розріз з незначною коагуляцією.

Таким чином за допомогою апарату «Сургітрон» новоутворення можна повністю акуратно видалити з прекрасним косметичний результатом.

Результат лікування геморою: після радіохвильового втручання відбувається швидке загоєння , відсутні рецидиви і ускладнення.

Переваги методу :

  • Маніпуляція проводиться амбулаторно, без госпіталізації.
  • Відсутність больових відчуттів.
  • Маніпуляції здійснюються з високою точністю, що робить ризик пошкодження здорових клітин мінімальним і сприяє швидкій регенерації.
  • Зводиться до нуля можливість занесення інфекції в рану, оскільки радіохвилі знищують будь-які небажані мікроорганізми.
  • Радіохвильовий метод не залишає опіків.
  • Відсутні ускладнення «класичних » операцій - загноєння , запалення , набряки , рубці та ін.

Протипоказання до застосування методики:

епілепсія, глаукома, онкологічні захворювання, цукровий діабет, вагітність, гострі запальні та інфекційні процеси, запальні захворювання анального каналу та промежини.

Ми гарантуємо Вам ефективність методики інфрачервоної коагуляції

за умови дотримання Вами всіх приписів лікаря !

послуги відділення Проктологія Вартість
 Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, анаскопія) 300 грн
Повторний огляд проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні)250  грн 
 Клізма в клініці 260 грн
 Ректороманоскопія290 грн
Аноскопія до 10 смбезкоштовна
Курс лікуванняпідбір індивідуально
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок)1520 грн 1400 грн
Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (032) 245 00 00 

C детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Львів»

Текстові відгуки

10.02.2019

Хочу висловити подяку лікарю проктологу Філюсу Володимиру Володимировича, який позбавив мене страждань від такої неприємної хвороби, як геморой 3-4 ступеня. Це класний Професіонал, якому можна довірити саме цінне, що є у людини - власне здоров'я.

відділення: Проктологія

05.04.2018 31.03.2018 року лікар- Гельман Роман Ігорович проводив складну операцію по видаленню анальних поліпів та хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність, відвагу у його діях під час операції. Лікар веде мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат заставляє мене ,,через неможу,, працювати над собою і не боячись виконувати всі рекомендації. Незабаром сподіваюсь на повне одужання.

відділення: Проктологія

25.11.2017 Доброго дня! Хочу подякувати лікарці- проктологу п. Потапенко Марині Володимирівні! Вона робила мені колоноскопію, дуже акуратно, практично безболісно, гарно проконсультувала.

відділення: Проктологія

08.10.2017

Приємна у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівної. Й даремно я боялась лікарів, дуже хороший і компетентний лікар.

відділення: Проктологія

02.02.2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки