Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Всеукраїнський симпозіум з педіатрії

Нехай реформа медицини крокує нашими теренами семимильними кроками, але лікарі розуміють, що сімейна медицина може розглядатися як загально так і у розрізі.

 

Нещодавно пройшов великий всеукраїнський симпозіум з педіатрії. Звичайно, наш сімейний лікар Зеляк взяла у ньому участь. Лікар вищої категорії, тому, напевно,як ніхто інший вона розуміє, що здоров’я наших діток надзвичайно важливе і медицина не стоїть на місці, у лікарів з’явилась можливість використовувати новітні методики діагностики та лікування.  На симпозіумі обговорювали важливі питання педіатрії сьогодення. Відомі спікери наголошували на потребі розвитку та вдосконалення.

 

Завжди головним та першим для маленького пацієнта є його лікар педіатр та від нього залежить здоров’я. МЦ Оксфорд Медікал підтримує прагнення лікарів до навчання та пізнання нового, адже ми працюємо задля якісного життя і особливо наших найменших пацієнтів.


( Рейтинг: 4.54, голосів: 24 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом